Czego brakuje na klubowych imprezach

Lady...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
205
Punkty reakcji
4
Według mnie brakuje głównie programów imprez. Program powinien być urozmaicony, ciekawy-zapraszanie zespołów, dobrych DJ’ów. Tu nie chodzi o koszty, bo wiele klubów stać na zrobienie czegoś nowego. Brakuje sztabu ludzi, którzy dbają o image imprezy.
 

snuffman

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
47
Punkty reakcji
1
Według mnie brakuje głównie programów imprez. Program powinien być urozmaicony, ciekawy-zapraszanie zespołów, dobrych DJ’ów. Tu nie chodzi o koszty, bo wiele klubów stać na zrobienie czegoś nowego. Brakuje sztabu ludzi, którzy dbają o image imprezy.

Każde urozmaicenie imprezy to dodatkowe koszty.
Można zrobić super imprezę, ale wtedy wejście byłaby naprawdę drogie.
Tym bardzie zatrudnianie sztabu ludzi do organizacji imprez, większość klubów po prostu na to nie stać.

Ale fakt, że kluby mogłyby poszukać sponsorów i zrobi c w trakcie imprez jakieś konkursy, zabawy. Zawsze to by coś ciekawszego było.
 

evoreactor

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
257
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
południk zero.
Dobrej muzyki, ludzi i atmosfery klubu. Czyli ogółem wszystkiego. Nie znam ani jednego klubu w Polsce który ma wszystkie te 3 rzeczy. Zawsze któregoś składnika zabraknie. Ale spokojnie. Stworze takie miejsce i będzie o nim głośno.
 

delin

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
298
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Wodzisław Śląski
Równości wobec wszystkich, poczucia bezpieczeństwa, konsekwentności. Jest taka jedna dyskoteka w Rybniku (Imperium) gdzie znalazłem wszystkie te cechy: nie masz 18 - nie wchodzisz (dowód pokazuje każdy, no chyba że wygląda na przynajmniej 30), masz spodenki, coś obciachowego - nawet nie masz o czym dyskutować z ochroną. Zbyt często zaczepiasz kogoś, bawisz się niekulturalnie - jesteś wypraszany niemalże natychmiast (nieważne czy chodzisz do liceum jesteś szczupły i sam czy wypakowany w sile wieku i jeszcze z kolegami) i to mi się podoba! Do tego moja ulubiona muzyka house electro dobry klimat, wystrój tylko trochę ciasno jest na parkiecie przed 2:00 ale ogólnie jest świetnie, Polecam!!! i do tego w piątku 5 zł za wstęp w soboty 10 to jest moje Imperium!!!
 

teleimpact

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2009
Posty
49
Punkty reakcji
0
coffeeshop-ów i więcej chętnych panienek :D

nie masz 18 - nie wchodzisz
A z tym w 100% się zgadzam. Problem w tym że na 16-17 kluby mają spory zarobek, bo dzieciaki chleją najwięcej. Więc dla tego nie ma zakazu od 18l. :niepewny:
 

woro

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2009
Posty
315
Punkty reakcji
3
nie masz 18 - nie wchodzisz

Nie pamięta wół jak cielęciem był. Sam mam skończone 20 lat, ale jakoś gównierze mi bardzo nie przeszkadzają, bo na dyskoteki zacząłem jeździć jak miałem 15 lat. Niestety dużo jest ludzi waszego pokroju, którzy ledwo co odebrali dowód i automatycznie zaczynają biadolić na temat gówniarzy na dyskotekach, śmiechu warte. Co do dyskotek to ceny alkoholu są astronomicznie wysokie. Sory, ale 5zł za piwo w byle wiejsiej dyskotece to przesada. Niejednokrotnie spotkałem się też z biletem w cenie 20-25zł. Bez 100zł w kieszeni nie ma co się nawet szykować. Co do partnerów/partnerek do zabawy to trzeba wziąść sprawy we własne ręce i napewno ktoś się znajdzie, a nie czekać na księcia/księżniczke.
 

snuffman

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
47
Punkty reakcji
1
Zawsze czegoś brakuje :)
Jak nie atmosfery to dobrej muzyki, fajnych ludzi.
a jak już najdziesz knajpę gdzie to jest to... brakuje miejsca :D
 
Do góry