Czapka z daszkiem - opinie

Tomuśśś94

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witam dostałem w 'prezencie' czapkę z daszkiem firmy Nike. Ona jest prawie taka jak ta: http://allegro.pl/nike-swoosh-czapka-z-daszkiem-duze-logo-371218-i1486200969.html tylko że 'moja' posiada małe logo nike z prawej strony [jeśli daszek mamy przed sobą]. Jest wykonana z 100% bawełny. I tutaj rodzi się moje 'zaniepokojenie' czy ta czapka męska czy damska ? Gdyż czapka w powyższym linku jest "damska, męska, młodzieżowa' a na mojej jest coś napisane "womens' i mam dylemat... Dzięki za pomoc :)
 

Kaiene

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2011
Posty
40
Punkty reakcji
1
Miasto
Polska
JA bym raczej powiedziała, że jest uniewersalna. Mogą ją nosić i mezczyźni i kobiety. Załóż ją, zobacz jak w niej wyglądasz i sam zdecyduj ;)
 

Ejoanna

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2011
Posty
41
Punkty reakcji
0
Nie rozumiem jak można dzielić czapeczki z daszkiem an męskie i damskie,w praktyce jest to tym samym. A ta z pierwszego linka wygląda naprawdę bardzo fajnie,,możesz ja kupić.
 

fire_next

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2011
Posty
38
Punkty reakcji
0
Sprawdź jak wyglądasz w tej czapce i zdecyduj, ogólnie to myślę że ciężko czapkę z daszkiem nazwać męską lub damską
 

StasiuStas

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Japolecam Czapki New Era. Fajnie sie ukladaja do glowy. Jesli czapke z daszkiem to tylko taka. sa w roznych kolorach rozmiarach. Jesli chodzi o dostep to jednym z lepiej zaopatrzonych jest elegans.pl a co najwazniejsze i najfajniesze mozna sobie zrobic czapke na zamowienie. Zwykla gladka czapke NEW Era Basic maluja farbami do tkanin:p mega opcja i cos niepowatarzalnego bo wiadomo ze nikt nie bedzie mial takiej drugiej.
 
J

jagnam

Guest
Mój mąż bardzo lubi czapki z daszkiem. Ubiera się młodzieżowo, lubi sportowy styl tak wiec takie czapeczki o wiele bardziej mu pasują niż tradycyjne czapki. W sklepach internetowych możesz znaleźć czapeczki dobrych marek w dobrej cenie i właśnie na taka bym stawiała bo będzie o wiele lepszej jakości niż czapka w tanich sklepach albo chińska.
Największy wybór mają chyba tutaj:
http://supersklep.pl/czapki-z-daszkiem
Mój maż jakiś czas temu zamawiał sobie czapkę w tym właśnie sklepie.
 
Do góry