Czapka , Szalik ,rękawiczki

mysza87

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
... daleeeeko :)
rękawiczki - czarne skórzane, cieplutko i fajnie wygladają :D
szalika nie nosze :p nie znosze szalików :p
czapka... ehh... jak musze to założe - jesli na sportowo.. tio zwykłą szarą czapke, a la "małyszówka" :p heh... nio a jak juz trzeba się jakoś bardziej elegancko ubrac to czarna czapka z jakimś tam wzorkiem :p ... nie przepadam za czapkami ( chyba ze z daszkiem :) - które i tak bardzo rzaaadko nosze :p ) i szalikami - błe :p
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
czasami na co dzień do białej kurtki białe rękawiczki, szalik taki beżowo brązowy dłuuugi ;) i biała czapa z czarnym kwiatkiem...
no a na dechę to do mojego stroju mam czapkę taką na uczy naciąganą z daszkiem odwiniętym i podszytym (tak już było ;)), no taka fajna... nie umiem jej opisać... ten sam szalik (innego nie mam :D) i rękawiczki mam specjalne... do snowboardu, chyba czarne z czerwonymi wstawkami... ;P
 

przypadkowa

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Białystok :)
szalika nie posiadam
znaczy posiadam lecz nie lubię i nie noszę
czapki tez nie
za to białe nauszniki
i rękawiczki dwupalcowe na sznurku
kolor fioletowy bardzo
nic do niczego nie pasuje ale mi tak dobrze z tym :)
 

Black Angel

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
675
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
From Fr ;x
czapek nie nosze :p tylko takie hyy jak to nazwac podobne do kaszkietówy :p czarna a na daszku sa takie brylanciki jakies, szalik dłuugi i gruby czarny i rekawiczni normalne tez czarne :D wszystko do kompletu i gra gitara :D
 

engel

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2006
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z twoich snów :*
czapka czarna ( której nie nosze :p ), szalik czarny - dlugasny z frendzlami na końcach i czarne rękawiczki :)
 

błekit_w_oczach(ona)

Nimfa z piekła rodem ^^
Dołączył
5 Styczeń 2007
Posty
767
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Tam, gdzie wstaje słońce.
nie noszę czapków.
szalik- oczywiscie niebieski, długi, polarowy z frędzelkami na koncach.
rękawiczki - białe ale ostatnio fioletowe, bo mama ubrudziła kiedy miałysmy wypadek i musiała grzebac w samochodzie :|
 
Do góry