Ćwiczonka

mandarynia

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2005
Posty
1
Punkty reakcji
0
siemka wam wszystkim. chciałabyum schudnąć w brzuszku bo jest yyy... duuuży :p znam różne cwiczenia ale jakos nie mam motywacji aby ćwiczyć.moze podpowiecie mi w jaki sposób moge nabrać chęci do ćwiczeń??to dla mnie wazne :)
 
C

*ChMuRkA*

Guest
pomyśl że po ćwiczeniach brzuszek bedzie ładny i wyrzeźbiony i nie bedziesz musiała go chować ;)
 

One_of_us

поверь в мe
Dołączył
25 Listopad 2005
Posty
469
Punkty reakcji
0
Miasto
się biorą dzieci?
Hmm sam fakt ze jest "duuży" to powinna byc motywacja...:) A po za tym motywacje musisz znaleźc sama, stań przed lustrem, i powiedz sobie" ale ja wygladam a feee" moze zadziała..
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Pomyśl sobie że musisz sama rządzić swoim ciałem. Musisz być silna ! Zniszcz tłuszcz. Zniszcz tłuszcz :]
 

spelnione-marzenia

poszybować chociaż raz ponad śmierć ponad czas ...
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
655
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok
Cały czas myśl że będziesz piękna a jak ćwiczysz i chcesz już przestać myśl sobie ze jeszcze tylko troszke
 

Yasmine

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
158
Punkty reakcji
0
Wiek
37
powies w widocznym miejscu zdjecie za czasow, kiedy mialas plaski brzuszek :).
Jesli jednak Twoje problemy z nadwaga trwaja dluugo, to powies zdjecia idealnego Twoim zdaniem ciala i daz do celu :).
 

madik@

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mój mały świat
odznaczaj sobie w kalendarzu każy dzień kiedy ćwieczyłaś np. tak :) i pamiętaj, że twoim celem jest to aby emotka pojawiła sie każdego dnia, kiedys ja tak robiłam
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
zawsze dobra motywacja jest.. facet :p ach, jaki on piekny, ja tez musze taka byc, w koncu oboje na to zaslugujemy :D no i ze ty tez zaslugujesz na piekno, na SWOJE piekno. ja tez nie zawsze mialam plaski brzuch, ale teraz mam piekny, plaski, umiesiony - i naprawde warto! :)
 

konradzik

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
73
Punkty reakcji
0
Sam zdobędziesz cel i będzie to nagrodzone.
?Spłać swoje długi? by G. Diesel



?His place shall never be those cold and sads who knew neither victory not defeat. That is the real shit right there.?

Słowa Theodor?a Roosevelt?a sprzed prawie 100 lat. Mówił o tym, jakimi ludźmi wszyscy powinniśmy być. Gladiator, wojownik, ryzykant, który zrobi wszystko, aby spełnić swoje marzenia. Człowiek, który przejmuje kontrolę nad swoim przeznaczeniem ten, który woli spróbować i zawieść, niż nie spróbować i żałować. Trzeba podjąć pewne kroki, aby oświetlić drogę do sukcesu. Zanim się spostrzeżesz, będziesz żył w pałacu przeznaczonym tylko dla króla.

Wyobraź sobie osiągnięcia.
Zanim zaczniemy, zrozum: najpierw musisz wiedzieć, czego chcesz od życia. Kim naprawdę jesteś? Co Cię uszczęśliwia? Co czyni Cię dumnym? Co Cię motywuje? Jak wyglądałoby Twoje idealne życie? Musisz zadać sobie te pytania i udzielić szczerych odpowiedzi. Bez tego ani rusz. Im więcej wiesz o sobie i o tym, czego chcesz od życia, tym łatwiej będzie Ci obmyślić prawidłową strategię zdobycia celu.

Co najważniejsze?
Jeśli pragniesz najbardziej na świecie być kulturystą, to kulturystyka musi być ponad wszystkim. Musisz odrobić swoją prace domową. Musisz znaleźć czas na treningi, na przygotowania posiłków, jedzenie i branie suplementów. Musisz mieć niewielką obsesję na tym punkcie. Jeśli to za wiele, to musisz przyzwyczaić się do bycia tylko kafarem, nie przejmuj się ? nie będziesz sam.

DROBNY + MALY = ONE BIG MOTHERFUCKER
Jeżeli Twoim celem jest zyskać 20 funtów w przyszłym roku, pamiętaj, że nie stanie się to przez noc. To nie jest tak. Nie wspominając, że sprawdzając codziennie wagę z 20 funtami w myślach, gdzie dzienny postęp jest znikomy sprawia, że czujesz się beznadziejnie. Swoje cele musisz maksymalnie uprościć. Popatrz: 20 funtów w rok daje 6.6 na każde 4 miesiące, co daje 1.65 na miesiąc, a tym samym mniej niż 0.5 funta na tydzień. Przez takie uproszczenie ułatwiasz sobie drogę do upragnionego celu. Stwarzaj sobie małe wyzwania i powoli podnoś poprzeczkę. Zdobywaj po kolei każde małe cele, by dotrzeć do tego wielkiego, wymarzonego szczytu.

Stań się tym gościem.
Widzisz go, gdy zamkniesz oczy. Jest tak realny jak odbicie lustrzane w łazience ? idealny Ty. Najlepszy przyjaciel, idealny mąż, ojciec, świetny businessman, najlepszy kulturysta, który chodził po tej ziemi. Wszystko zależy od Ciebie ?on? to ?Ty?. Ta wizja może być najlepszą ścieżką do sukcesu. Kiedy spotykasz się z konkretna sytuacja? ? Pozowanie na siłce, zdradzisz dietę bądź kobietę ? uspokój się, zatrzymaj się i zapytaj sam siebie: ?Co idealny ja zrobiłby w tej sytuacji?? Odpowiadając sobie szczerze na to pytanie, nigdy nie popełnisz błędu, którego później musiałbyś żałować. Im częściej będziesz zachowywał się w życiu jak ?idealny Ty?, tym bliżej będziesz realizacji swojej wizji idealnego siebie.


Będąc Animalem pie&dol otoczenie, które nie raz podejdzie do Ciebie sceptycznie, żyjąc w tym swoim chorym świecie stereotypów. Co Cię ku#wa obchodzi co ktoś o Tobie myśli i czego się po Tobie spodziewa, skoro nie rozumie Twoich marzeń i tego całego stylu życia. Uwolnij się od tych chorych ludzi. Rób to, co Ci serce podpowiada w danej chwili, pie%dol resztę. Dano nam niewiele czasu, więc nie zmarnujmy ani sekundy w dążeniu do bycia najlepszym.

żródło: animalpak

to jest wlasnie motywacja! BE ANIMAL

to jest wlasnie motywacja! BE ANIMAL

to jest wlasnie motywacja! BE ANIMAL

to jest wlasnie motywacja! BE ANIMAL
 

Miqa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
307
Punkty reakcji
0
Miasto
Tychy
ja właśnie wtej chwili też się wzięłam za siebie.pomyślałam że w końcu lepiej jest ćwiczyć niż siedzieć na kompie:D teraz co wieczór ponad godzinke ćwicze słuchając muzy czyli łącze przyjemne z pożytecznym :p opłaca się :) no i fakt jest że wystrczy pomyśleć jak się bedzie wyglądać po pewnym czasie ;)
 

lukdreem

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
216
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jedlicze
Najlepszą motywacją jest ustanowienie sobie odpowiedniego celu , ty np. chcesz zrzucic brzuszek no to ja bym ci poradził abyś wobraziła sobie siebie kiedy osiągniesz swój cel, a rzeby ci sie lepiej cwiczyło to do tego dorzuc odpowiednią muze twoją ulubioną przy której, by ci sie dobrze realizowało swój cel . I najlepiej zapisz sobie to w notesiku że chcesz osiągnąc taki i taki cel w takim i takim czasie, a potem zapisuj sobie co 1 tydzien np. jakie robisz postępy :D
 

asiekwil

złośnica
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
5 437
Punkty reakcji
1
Miasto
z wariatkowa/pokój 8 obok Sary
odznaczaj sobie w kalendarzu każy dzień kiedy ćwieczyłaś np. tak :) i pamiętaj, że twoim celem jest to aby emotka pojawiła sie każdego dnia, kiedys ja tak robiłam
Też tak robię-ostatnio zmotywowałam się po spojrzeniu w lustro :p I postanowiłam się nie poddać.Na razie nie jest to oszałamiająca różnica,ale ja już widzę małe rezultaty.Trzymam kciuki za Ciebie. :eek:k:
 

Weruś

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
jesli masz naprawdę duzy brzuszek i ci się bardzo nie podoba to stań w lustrze i poprzyglądaj się na niego a pózniej wyobraź sobie że po intensywnym treningu może się zrobić taki sliczny i wogóle :D


no ale na marginesie mówiąc jesli byś naprawdę chciała zrzucic ten brzuch to chyba zbytnio żadnej szczególnej motywacji nie trzeba .... seee yaaaa
 

ziomalka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2006
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Matrix
ja od pewnego czasu robie brzuszki po 100 rano i wieczorem i musze powiedzieć, ze z biegiem czasu mój brzuch nabiera takiego wyglądu, o jaki mi chodziło, bo ja maaardze o tym, by miec brzuch taki jak ma Fergie z Black Eyed Peas, kojarzy ktoś może ? :)

PS dla mnie motywacja jest muzyka - hh od razu mobilizuje mnie do wysiłku :) spróbuj !! :D
 

olenka102

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
309
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z twoich ukrytych marzeń
Wyobraz sobie zachwyt w oczach chłopakow kiedy ujrza twoj zgrabny i seksowny brzuszek .Mi to pomoglo. No i dziewczyny ci beda zazdroscily.
 

pawki

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2006
Posty
253
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gorzów Wlkp
Nie nie jestem niestety :/ Musiał bym iść na siłownie i przypakowac, ale i to by mi nie pomogło <_<
A wy wystarczy, że jesteście szczupłe i z grabne i wszystko a raczej wszyscy na was lecą.
 

olenka102

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
309
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z twoich ukrytych marzeń
Facet nie musi być przypakowany aby był uważany za interesującego. Poza tym szczupła i zgrabna to nie wszystko, musi być jeszcze interesująca. Po co ładne mieć skoro nawet z kimś takim nie mozna pogadać.
 
Do góry