Crazy Frog

Status
Zamknięty.
P

Pawelko

Guest
Pućta co ty k u r w a piszesz?! Zastanów się troche.. Holandia to zacofany kraj?? p i e r d o l i s z takie głupoty ... Ty chyba nie byłeś w poządnym Clubie w Holandii i pierzysz to co gdzieś indziej przeczytałeś... Ale nie będę z tobą o tym dyskutował... bo mi to wisi co myślisz...

Xionic! Pokój...
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
No Holandia raczej nie jest zacofana, a jeśli nawet to nie ma tam tego zjawiska które mamy w Polsce, czyli pozerstwa i chamstwa na imprezach, oni nie kopiują czyjegoś stylu, a jeżeli już kopiują, to robią to dobrze, nie to co u nas, białe rękawiczki i odkurzacze... chociaż to mineło, to rękawiczki się ostały, no cóż, ale dla mnie nie w tym tkwi problem co do clubbingu, mogą i sobie nosić majty na głowach, ale żeby nie byli chamami...


OffTopicku się narobiło, więc EOT
 

M't

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
876
Punkty reakcji
1
Wmieszam się jeszce ja. Rzuce kilkoma tekstami i sobie pujde<albo i nie>
Jak można słuchać techno? Pomijając kwestie gustu, przecież to tylko ciągła napierdalanka dźwięków, średnio wyszukanych zresztą...Ta "muzyka" nie ma RZADNEGO tekstu...o przesłaniu nie mówie. Dla mnie głupi sposób na wyżycie się.<podobno przy muzyce i "tańcu" odreagowuje się>

Skupiając się na Crazy Frog;
* nie cierpie przeróbek innych utworów
* zaba jest głupawa i nawet nie umie sklecić zdania
* nie ma bielizny
* dla niktórych historia zatoczyła koło; teraz ludzie słuchają zwierząt, zwierzęta panują.
Ale wy dalej wmawiajcie sobie i słuchajcie "We are the champions....."
 

Mastersik

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
24
Punkty reakcji
0
Miasto
Siemianowice
Wmieszam się jeszce ja. Rzuce kilkoma tekstami i sobie pujde<albo i nie>
Jak można słuchać techno? Pomijając kwestie gustu, przecież to tylko ciągła napierdalanka dźwięków, średnio wyszukanych zresztą...Ta "muzyka" nie ma RZADNEGO tekstu...o przesłaniu nie mówie. Dla mnie głupi sposób na wyżycie się.<podobno przy muzyce i "tańcu" odreagowuje się>

Skupiając się na Crazy Frog;
* nie cierpie przeróbek innych utworów
* zaba jest głupawa i nawet nie umie sklecić zdania
* nie ma bielizny
* dla niktórych historia zatoczyła koło; teraz ludzie słuchają zwierząt, zwierzęta panują.
Ale wy dalej wmawiajcie sobie i słuchajcie "We are the champions....."


lepsze techno niz szarpidruty i wydzieranie sie do mikrofonu... :D
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
a słuchacze Crazy Froga to w sporej większości debile, czy idioci jak pisałem wyżej. Hmm, niemam aż tak wielkich zamiarów do ludzi słuchających i ubustwiających takie ekstrementy, aby ich zabijać, to za mało, dopiero jak by sobie zasłużyli, to do guagu. No i trzeba zaznaczyć, że w większości to dzieci po 12 lat, więc dużo przed nimi, chociaż marne szanse z takim startem, jeżeli o muzykę chodzi. A to jakie mam podejście do takich jednostek jest wynikiem jednego, pewnego, długotrwałego działania, czyli tego właśnie nauczania, niestety kulturalnie, swobodnie nie naprowadzi się kogokolwiek na dobre tory, ja nikomu nie wmawiałem, żeby słuchał tego co ja, tylko conajwyżej, aby słuchał czegoś lepszego (tutaj lepszego poprostu, nie według własnego widzi mi się), a gdy ma siedzieć przy tym przy czym siedzi, to żeby się chociaż w to zagłębił, więc zdecydowałem, że zmienię zachowanie, na bardziej przyswiajalne pospolitemu głąbowi, czyli bardziej agresywnie, łatwiej to druga strona odbierze i zrozumie. Bo przecież do zwierząt nie powiesz żeby się przesuneły, musisz je porządnie prdolnąć.


po pierwsze: 'gułag' jeśli już...zobacz, co to trudne słówko znaczy i nie używaj go tam, gdzie nie wypada..

po drugie: osoby które słuchają prymitywnej żaby mogą być o wiele mądrzejsze niz Ty z tymi Twoimi ambitnymi dźwiękami...jeżeli ktoś słucha takiej a nie innej muzyki i mu to odpowiada to jego a nie Twój problem..jedną z funkcji muzyki jest funkkcja rozrywkowa, więc o co chodzi..a idiotą i debilem (bo takich słów chyba użyłeś) są ci, którzy tego nie rozumieją...bo prawda jest taka, ze nie mam nic nawet do fanów Mandaryny, o ile cos swoją osobą reprezentują..takie przysłowie jest: "o gustach sie nie dyskutuje" czy coś takiego..
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
po pierwsze: 'gułag' jeśli już...zobacz, co to trudne słówko znaczy i nie używaj go tam, gdzie nie wypada..
Ale mnie zjechałeś, no matko boska, za tą literówkę to ukrzyżowany powinienem zostać... tak, muszę Ci teraz całą racje przyznać.

osoby które słuchają prymitywnej żaby mogą być o wiele mądrzejsze niz Ty
No racja, mogą, ale nie są, przynajmniej w większości sporej.

Ja nie pisałem, że samo słuchanie takiej, a nie innej muzyki nie jest samo w sobie złe i otępia, a pisałem, że większość słuchaczy tego g€wna jest niestety tępa. Co do mnie, to ja też niemam nic do fanów nawet tego crazy froga póki nie są właśnie tymi debilami i idiotami.

A o gustach nie dyskutuje, a powinno się dyskutować, tylko, że pojęcie dyskusji jest u nas źle pojmowane, bardziej to rozumiemy jako kłutnia (w którymś numerze Polityki było nawet o tym napisane). Zresztą ja rozumiem jeżeli ktoś lubi dicho, ktoś lubi metal, to są gusta, ale niestety podniecanie się nie muzyką, a image jakiejś żaby do tego się nie zalicza.


@M't - po pierwsze to nie słyszałeś pewnie ani razu techno, bo wcale nie jest to taki popularny gatunek muzyki, prędzej słyszałeś jakiś trance, lub dance albo i house, a ta "ciągła napierdalanka dźwięków" jest często bardziej skomplikowana, niż całe teksty które tak uwielbiasz + linia melodyczna. Nie odpisuj już, tylko przyjmij to do wiadomości, a jeżeli już byś chciał coś odpisać to nabierz szacunku dla całej muzyki i dowiedz się czym wogóle muzyka jest, bo wtedy napewno nie napiszesz znowu tego samego i nie mówie tu tylko o muzyce elektronicznej (tym bardziej techno - to jedynie gatunek). Zresztą jeżeli o techno, ten gatunek, chodzi, to tutaj nieważny jest jakiś przekaz, choć czasem jest go dużo, nie potrzeba słów, pozatym kawałki techno nie są jakimiś guru, których słuchamy i robimy co nam każą, słucha się ich jedynie dla estetycznych wrażeń, a nie zdobywania "swojego" zdania opartego na jakiś utworach... ehh..
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
Ale mnie zjechałeś, no matko boska, za tą literówkę to ukrzyżowany powinienem zostać... tak, muszę Ci teraz całą racje przyznać.
nie chodziło mi generalnie o literówkę..a o samo użycie słowa w danym momencie, bo nie lubię żartów jesli chodzi o takie sprawy (odsyłam do fachowej literatury)...

No racja, mogą, ale nie są, przynajmniej w większości sporej.
Twoja pewność siebie jest śmiesznie porażająca...

Ja nie pisałem, że samo słuchanie takiej, a nie innej muzyki nie jest samo w sobie złe i otępia, a pisałem, że większość słuchaczy tego g€wna jest niestety tępa. Co do mnie, to ja też niemam nic do fanów nawet tego crazy froga póki nie są właśnie tymi debilami i idiotami.
nawet wśród słuchaczy muzyki klasycznej czy wytrawnych elektronicznych brzmień można znaleźć różnych ludzi..poza tym ciekawi mnie jak prowadzisz badania statystyczne :p używanie słów "większość", "mniejszość", "wszyscy" jest bardzo ryzykowne i na ogół mija się z prawda..

A o gustach nie dyskutuje, a powinno się dyskutować, tylko, że pojęcie dyskusji jest u nas źle pojmowane, bardziej to rozumiemy jako kłutnia (w którymś numerze Polityki było nawet o tym napisane). Zresztą ja rozumiem jeżeli ktoś lubi dicho, ktoś lubi metal, to są gusta, ale niestety podniecanie się nie muzyką, a image jakiejś żaby do tego się nie zalicza.
owszem często ludzie zamiast dialogu prowadzą kłótnie, ale rozmowa nie polega na obrażaniu, poniżaniu i wywyższaniu się..a w tym "nie dyskutowaniu o gustach" chodzi o to, ze nie tyle sie o nich nie rozmawia, a po prostu się nie jeździ po tym co ktoś inny woli, robi, co go interesuje..

mógłbyś powiedzieć: "nie słucham, Crazy Froga, bo uważam, ze to prymityw..uważam, zę to starta czasu..zamiast tego wole sobie włączyć...nie wiem..Mandaryne na przykład"... a Ty zamiast tego mówisz mniej więcej: "crazy frog to ch...stwo...a ten kto tego słucha jest debilem i idiotą"...w ten sposób stajesz sie po prostu mało wiarygodny w tym co chcesz powiedzieć i bynajmniej ja nie traktuje tego co mówisz ani poważnie, ani ze zbytnim szacunkiem..
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
spać mi się chce to napisze mało:

mógłbyś powiedzieć: "nie słucham, Crazy Froga, bo uważam, ze to prymityw..uważam, zę to starta czasu..zamiast tego wole sobie włączyć...nie wiem..Mandaryne na przykład"... a Ty zamiast tego mówisz mniej więcej: "crazy frog to ch...stwo...a ten kto tego słucha jest debilem i idiotą"...w ten sposób stajesz sie po prostu mało wiarygodny w tym co chcesz powiedzieć i bynajmniej ja nie traktuje tego co mówisz ani poważnie, ani ze zbytnim szacunkiem..
gdzieśtam wyżej pisałem, dlaczego zmieniłem nastawienie do takich ludzi, poprostu niema z nimi co dyskutować, gdy się zacznie pisać dlaczego nie powinni froga ubóstwiać nie zrozumieją i do tego mogą się zacząć pienić, a gdy się ich wyzwie, lepiej to przyjmą... no niestety.
 

sloniu

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
318
Punkty reakcji
0
Jakie specjalistyczne badania pozwolily Ci to okreslic?
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
gdzieśtam wyżej pisałem, dlaczego zmieniłem nastawienie do takich ludzi, poprostu niema z nimi co dyskutować, gdy się zacznie pisać dlaczego nie powinni froga ubóstwiać nie zrozumieją i do tego mogą się zacząć pienić, a gdy się ich wyzwie, lepiej to przyjmą... no niestety.

dlaczego mają nie ubóstwiać..jak chcą to niech go miłują..co Cie to boli?? poza tym za dużo generalizujesz.. i jeszcze jedno: mam wątpliwości czy fakt, ze słuchasz innej muzyki daje Ci jakiekolwiek prawo do wywyższania się..chyba nie..
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Jakie specjalistyczne badania pozwolily Ci to okreslic?
Praktyka...


Ja się nie wywyższam, nie pisz o czymś czego nie robie, poprostu potępiam niektóre zachowania. Do miłowania też niemam nic przeciwko, tylko, żeby ci ludzie coś sobą reprezentowali, sam pisałeś wyżej właśnie o tym.

No, raczej tak, słuchanie czegoś lepszego daje mi przywilej wywyższania się, choć tego nie robie, może powinienem zacząć, skoro mi to zasugerowałeś teraz...
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
czytając to, co płodzisz..wnioskuje, ze tej praktyki to masz raczej niewiele..

Do miłowania też niemam nic przeciwko, tylko, żeby ci ludzie coś sobą reprezentowali, sam pisałeś wyżej właśnie o tym.
skad wiesz, zę nic sobą nie reprezentują..nie znasz ich wszystkich...ba..nie znasz zdecydowanej większosci..więc skąd określenie 'idioci"..


No, raczej tak, słuchanie czegoś lepszego daje mi przywilej wywyższania się, choć tego nie robie, może powinienem zacząć, skoro mi to zasugerowałeś teraz...
nie..wcale nie..nie daje Ci to żadnego najmniejszego przywileju...a jeśli tak sądzisz to jesteś po prostu głupi..


Ja się nie wywyższam, nie pisz o czymś czego nie robie
moje spostrzeżenia nie biorą sie znikąd..wręcz przeciwnie..to są krótkie cytaty tylko z tego topicu:



Niechce mi się tłumaczyć dlaczego tak jest, bo i tak ci co się sprzeciwią nie zrozumieją tego, poprosu fani żaby są denni oraz są szkodliwi dla społeczeństwa, poprostu idioci skończeni.
uważasz, że fani żaby nie zrozumieli by Twoich zapewne mądrych wywodów..wniosek Ty rozumiesz, oni nie będą wstanie..znaczy w domyśle uważasz sie za inteligentniejszego = wywyższenie sie nr 1

ylko że nic o tym w większości nie wiedzą, pozatym to jest komercha na maksa. Poprostu często można poznać człowieka po muzyce, a w tych w/w wypadkach bardzo często, poprostu ludzie ci są dla mnie niżej postawieni intelektualnie, ciężko z nimi o czymkolwiek podyskutować, są plastikowi.
uważasz sie tym samym za kogoś lepszego...parafrazując wyzej postawionego intelektualnie..= wywyższenie sie nr 2

pozatym crazyfrogowiec sobie może mi najechać, bo prosto, bardzo prosto go zniszczyć, jak pisałem wyżej, to są idioci. Z tego co napisałem, wynika, że jednak idiotami są crazyfrogowcy, a jeżeli ktoś jakiegoś gatunku nie lubi, nie znaczy, że go nie szanuje, a jeżeli coś wali komerchą i gówniarstwem na kilometry to powinno być zjechane, zniszczone i tępione.
dajesz sobie prawo oceniać co jest gówniarstwem, poza tym uważasz, ze masz prawo do "zjechania, znieszczenia, tępienia" ludzi, którzy słuchają takiej nie innej muzyki, ..jeśli uważa sie, zę kogoś jest łątwo zniszczyć..znaczy nie jest on na tyle inteligentny, zęby uzbroić się w argumenty.= wywyższenie sie nr 3

bo jeżeli się jakiś fan tutaj odezwie to zaczne go ostro jechać
agrasja wobec kogoś o odmiennych poglądach i upodobaniach..dajesz sobei moralne prawo do bycia straznikiem dobrego gustu i smaku + wywyższenie się nr 4

to jakie mam podejście do takich jednostek jest wynikiem jednego, pewnego, długotrwałego działania, czyli tego właśnie nauczania, niestety kulturalnie, swobodnie nie naprowadzi się kogokolwiek na dobre tory..
po raz kolejny uważasz się za nauczyciela, mentora..wielki autorytet w dziedzinie muzyki ambitnej..po raz kolejny uważasz, zę fan zespołu Crazy Frog nie jest na tyle rozwinięty, zeby zrozumieć Twoje nauki..wniosek: uważasz się za kogoś lepszego = wywyższenie się nr 5

Bo przecież do zwierząt nie powiesz żeby się przesuneły, musisz je porządnie prdolnąć
fanów Crazy Froga uważasz, za tępe zwierzęta..w domyśle, Ty jesteś niby człowiekiem, który jest wyżej w 'łańcuchu pokarmowym"..wywyższenie sie nr 6...

takich przykładów jest niestety więcej..i to w prawie każdym topicu muzycznym..więc Synek troche kultury..bo pionek tak na prawdę jesteś, nie zaden autorytet..
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
I tak niemasz racji, ojej, ale dziwne, młodszy jestem to koniecznie musisz mi dojechać, fajnie, przyda mi się to.

czytając to, co płodzisz..wnioskuje, ze tej praktyki to masz raczej niewiele..
Niewiele, czy wiele sam zresztą część pamiętasz.

A te wywyższenia to raczej poniżenia były, no ale nieważne. Pionkiem może i jestem, ale napewno się nie utożsamiam z żadnym autorytetem.

nie..wcale nie..nie daje Ci to żadnego najmniejszego przywileju...a jeśli tak sądzisz to jesteś po prostu głupi..
Łojezu... no to jestem głupi, a Ci co słuchają crazy froga też - ten sam poziom co ja zareprezentowałeś, fajnie.

A te wszystkie teksty do których się doczepiłeś były pisane tylko z jednego powodu, czyli od niechcenia wypowiadania się dłuższego do kogoś kto i tak będzie chciał się sprzeczać, ale nie z powodu tego, że ma odmienną rację...

uważasz, że fani żaby nie zrozumieli by Twoich zapewne mądrych wywodów..wniosek Ty rozumiesz, oni nie będą wstanie..znaczy w domyśle uważasz sie za inteligentniejszego = wywyższenie sie nr 1
wszyscy są równi, niewiedziałem...

dajesz sobie prawo oceniać co jest gówniarstwem, poza tym uważasz, ze masz prawo do "zjechania, znieszczenia, tępienia" ludzi, którzy słuchają takiej nie innej muzyki, ..jeśli uważa sie, zę kogoś jest łątwo zniszczyć..znaczy nie jest on na tyle inteligentny, zęby uzbroić się w argumenty.= wywyższenie sie nr 3
Każdy ma prawo do wypowiedzi w tym też obraźliwej, czy niepasującej komuś, ale nie jest to dobrze traktowane, no a nie wszyscy są równi niestety, jest nie jeden taki, który: "nie jest on na tyle inteligentny, zęby uzbroić się w argumenty"

Przedstaw mi wujku swoją pozycje... bronisz żaby, atakujesz ją czy stoisz po środku jako Chuck Norris? Oczywiście, że jesteś po środku, ale napewno co do którejś ze stron się skłaniasz, napisz do której.

Pamiętasz jeszcze dawien dawno takie nasze wywody do Ciebie ze strony mojej i Traumatica i kogośtam jeszcze? Zmieniłeś się wtedy, to dobrze :)


A tak podsumowując to:
Po co ja się wogóle bronie?, skoro i tak mi to słabo wychodzi, cóż, masz dużo racji, bo sam się naraziłem na takie zjechanie, byłem świadomy tego, że poprostu tępo jade po kimś, o wiele ciekawsze dla mnie się stało właśnie takie agresywne wymienianie zdań jak teraz ;] Ale nic, póki topicku nam nie zamkną możemy się posprzeczać ^_^
 

ziomalka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2006
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Matrix
a moim zdaniem Crazy Frog to najżałośniejsza żaba, jaką kiedykowiek widziałam, a jej piosenki są beznadziejne i kompletnym dnem ...... :D
 

Masterclub

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
25
Punkty reakcji
0
według mnie crazy frog to muzyka dla dzieci, muzyke ma do bani jak i inne piosenki takiego typu.
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
I tak niemasz racji, ojej, ale dziwne, młodszy jestem to koniecznie musisz mi dojechać, fajnie, przyda mi się to.
nie nie dlatego, ze jesteś młodszy...możesz mieś i 6 lat i jeśli gadasz z sensem mogę Ci bez problemu przytaknąć.. bo coś na temat muzyki wiesz..owszem..ale szwankuje komunikacja :p

Pamiętasz jeszcze dawien dawno takie nasze wywody do Ciebie ze strony mojej i Traumatica i kogośtam jeszcze? Zmieniłeś się wtedy, to dobrze :)
pamiętam..choć sie nie zmieniłem...cały czas mówię: każdy ma prawo słychać takiej muzyki jakiej chce i bawić sie w sposób jaki chce i nie powinien być za to jechany (o ile to się mieści w ogólnych ramach przyzwoitości)

A te wszystkie teksty do których się doczepiłeś były pisane tylko z jednego powodu, czyli od niechcenia wypowiadania się dłuższego do kogoś kto i tak będzie chciał się sprzeczać, ale nie z powodu tego, że ma odmienną rację...
nie wiem dokładnie o co Ci tu chodzi w tym momencie..ale powiedzmy, zę rozumiem :p

bronisz żaby, atakujesz ją czy stoisz po środku jako Chuck Norris? Oczywiście, że jesteś po środku, ale napewno co do którejś ze stron się skłaniasz, napisz do której.
bronię...ale nie żaby, tylko ludzi, którzy tego słuchają..nie słucham tego..nie lubię..drażni mnie to..ale przyjmuje do wiadomości,z ę coś takiego jest, ma swoich fanów..i tyle..

Każdy ma prawo do wypowiedzi w tym też obraźliwej, czy niepasującej komuś, ale nie jest to dobrze traktowane

generalnie wolność słowa ma swoje granice...i owszem każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie..nawet jeśli komuś nie pasuje..ale obrażać kogoś tylko z powodu słuchanej muzyki to już cosik nie tak..nie??
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Temat zamykam z oczywistych wzgledow.
Upominam wszystkich ktorzy zgubili kulture osobista przed zalogowaniem sie na forumowisko... Przy nastepnej okazji (oby nie) beda prezenty
Od siebie nic nie dodaje bo byc moze doleje tylko oliwy do ognia.... choc kto wie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry