coś ze mną nie tak ?!

Status
Zamknięty.

paulinkkaa

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
dziewczyna ma zupełnie inny problem.. zadała pytanie czy cos jest z nia nie tak bo ma 13 lat i nie ma chłopaka?.. Mysl wiekszosci bylaby taka ze jest brzydka bo chłopcy w takim wieku tylko i wylacznie na to patrza.. Nie mysla o tym jakie ma poglądy związane z życiem etc. dodala wiec, ze jest uwazana za ladna czy to swiadczy o tym, ze ma mniemanie o sobie? chciała pomóc żeby łatwiej mozna było udzielić jej odpowiedz. Z całym szacunkiem ale tak jak wczesniej napisalam bedziesz miała na to czas.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
jakos sie z Toba nie zgadzam.. co z tego ze problemy znajduja na sile.. chca byc dorosle to fakt moze to glupie ale skoro znajduja te problemy to chyba warto je rozwiazac i tlumaczyc .. to, ze pojedzie sie teraz po całosci i powie sie jej ze jest pusta na pewno nie pomoze:)

Tyle, że one [dzieci] myślą, że wiedzą wszystko lepiej od innych i nie da się im zwyczajnie tłumaczyć i właśnie o to chodzi. Gdyby się dało, nie jechałoby się po całości. Najlepiej dramatyzować, prawda? Że się nie całowało. To jest poniżej poziomu. Przecież w życiu jeszcze nie takie problemy są. A z braku problemów młody człowiek zaczyna sobie dorabiać. Nie posiadanie chłopaka w takim wieku wyznaczam na plus. Ta dziewczyna ma całe życie przed sobą i jeszcze z niejednym będzie się całować, jeszcze niejeden podbije jej serce. Ale nie w takim wieku, bo to się najczęściej nie udaje. Chociaż znam przypadek, w którym dziewczyna zaczęła chodzić z chłopakiem w wieku 13 lat i są ze sobą już 2 lata. Przy czym ten chłopak ma 17 i to mój kuzyn, czyli jest o 2 lata starszy od tej dziewczyny. Świetnie się dogadują i rzadko się kłócą. Dwuletni związek to spory staż w takim wieku. Niektórzy są bardziej dojrzali, ale zazwyczaj ludzie w takim wieku nie są gotowi na związek. Związek w ich mniemaniu to trzymanie za rączkę i całowanie, a przecież on nie składa się tylko z dobrych chwil. To nawet nie można nazwać związkiem w większości przypadków. To są na razie takie przymiarki do miłości i tyle.

Jej widocznie buzują zabardzo hormony , bo gania za tymi chłopakami jak jakaś idiotka . Bede pisac teraz jak jakaś babcia w podeszłym wieku , ale też kiedyś miałam tyle lat co ona . Czasy sporo sie zmieniły . Nie było wtedy komputerów teraz te narzędzia techniki robią z nich wode z mózgu . Wtedy trzeba było zoorganizować sobie jakoś ciekawie czas , żeby nie narzekać na nude . Po co się spieszyć z posiadaniem chłopaka ? Mogłaby jeszcze poczekać najwyżej te pare lat dłużej . Nic by się nie stało . Narazie niech pomyśli o waźniejszych sprawach.

Sądzę, że i tak Cię nie posłucha, bo stwierdzi, że to nic nie warte ględzenie. Nie będzie mieć racji. Jak będzie starsza to sama zrozumie i będzie się jeszcze śmiać ze swoich problemów z chłopakami. Oby.

dziewczyna ma zupełnie inny problem.. zadała pytanie czy cos jest z nia nie tak bo ma 13 lat i nie ma chłopaka?.. Mysl wiekszosci bylaby taka ze jest brzydka bo chłopcy w takim wieku tylko i wylacznie na to patrza.. Nie mysla o tym jakie ma poglądy związane z życiem etc. dodala wiec, ze jest uwazana za ladna czy to swiadczy o tym, ze ma mniemanie o sobie? chciała pomóc żeby łatwiej mozna było udzielić jej odpowiedz. Z całym szacunkiem ale tak jak wczesniej napisalam bedziesz miała na to czas.

Jesteś niezwykle cierpliwa i kochana, ale jak pobędziesz dłużej na tym forum to dojdziesz do wniosku, że z takimi "problemami" zwraca się wiele osób, więc już nie będzie Ci się chciało pomagać.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
dziewczyna ma zupełnie inny problem.. zadała pytanie czy cos jest z nia nie tak bo ma 13 lat i nie ma chłopaka?.. Mysl wiekszosci bylaby taka ze jest brzydka bo chłopcy w takim wieku tylko i wylacznie na to patrza.. Nie mysla o tym jakie ma poglądy związane z życiem etc. dodala wiec, ze jest uwazana za ladna czy to swiadczy o tym, ze ma mniemanie o sobie? chciała pomóc żeby łatwiej mozna było udzielić jej odpowiedz. Z całym szacunkiem ale tak jak wczesniej napisalam bedziesz miała na to czas.

Wg mnie świadczy. Jesteś tutaj kilka chwil, jeszcze się najesz.
 

paulinkkaa

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
nie wiem może faktycznie masz racje ale ja jednak pozstane przy swojej wersji . zawsze powtarzano mi, że problem to problem, więc wystarczyla krótka odpowiedz, ze jest ok, a nie pojazd po ambizji, ze ma mniemanie o sobie i jest pusta.. bo to wcale o tym nie swiadczy :) ale calkowicie sie z Toba zgadzam, ze bedzie miala jeszcze czas. ale wspomne ze moi znajomi, ktorzy własnie skonczyli studia zaczeli byc ze soba w wieku 14 lat! za rok bedą małżenstwem. takze czasami sie udaje :) pozdrawiam
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
ale wspomne ze moi znajomi, ktorzy własnie skonczyli studia zaczeli byc ze soba w wieku 14 lat! za rok bedą małżenstwem
paulinkkaa, ale to jest wyjątek.
Tutaj mamy 13-latkę, która nawet nie potrafi się wysłowić po polsku, bo ciągle używa zbitek literowych rodem ze słownika dzieci neo typu: "kuźwa", "wgl", "bd"; mało tego nazywa się "laską", maluje się i koniecznie chce mieć chłopaka, a żeby było jeszcze ciekawiej, zadała w innym temacie pytanie, czy skoro nie przeżyła jeszcze 'pierwszego razu', czy wszystko jest z nią w porządku.
Nie wiem, jak Was, ale mnie to przeraża.

BTW...Nie przesadzałabym z tą "pustą". To jest po prostu dziecko. A dziecko jest naiwne i podatne na to, czym atakuje je dzisiejsza popkultura. Teraz wszystko bombarduje nas zewsząd seksem, na 13-latki też ma to wpływ. Bilboardy, tv, czasopisma, etc. - tam są ich gwiazdy. Tam są sztuczne cycki, ciężarne gimnazjalistki, tam są ich idole. Skąd te dzieci mają brać przykład? Z Księżyca raczej nie, bo ten biedny samotnik tylko siedzi i przygląda się nam znudzony. Teraz jest inny świat, życie jest na pokaz. Nastolatki są na to najbardziej narażone. No i ta szkodliwa pogoń za dorosłością...

Cytrynowa...będziesz jeszcze kiedyś chciała wrócić do dzieciństwa.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
paulinkkaa, ale to jest wyjątek.
Tutaj mamy 13-latkę, która nawet nie potrafi się wysłowić po polsku, bo ciągle używa zbitek literowych rodem ze słownika dzieci neo typu: "kuźwa", "wgl", "bd"

Pragnę zwrócić uwagę, że jeszcze nie pisze zdania z dużej litery oraz stawia spację po wyrazie tak, żeby była widoczna ta kropeczka. To są szczegóły, ale dzieci również w pisaniu uległy neo-modzie.
Nie stawia również znaków interpunkcyjnych w postaci przecinków. Wplata w zdania durne "nie-emotki", które są poprzedzone symbolem ";".
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Teraz problem ze sie nie calowala, a pozniej bedzie problem ze jako jedyna w klasie nie zaliczyla jeszcze chlopaka.

Fajna ta dzisiejsza mlodziez.
 

kasia251094

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
Miasto
Elbląg
Popieram przedmówcę. Bądź co bądź jej i tak żadne z nas nie przetłumaczy. Ona uważa, że to jej główny problem! To są jej jakieś wewnętrzne przeżycia, które koniecznie musiała pokazać, i spytać się nas czy z nią jest wszystko w porządku? Ależ. Niemniej mam nadzieję, że po przeczytaniu tego wszystkiego trochę ochłonie, bo za tydzień może mieć kolejny problem... "One chodzą na solarium, a ja nie. Gdzie powinnam się z tym udać???" No trudno. Pozdrawiam.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Teraz problem ze sie nie calowala, a pozniej bedzie problem ze jako jedyna w klasie nie zaliczyla jeszcze chlopaka.
Troll, nie czytałeś dokładnie - ten problem u niej JUŻ JEST :/
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
A moze by tak w wieku 13 lat pomyslec o nauce, swojej przyszlosci, poczytac jakas wartosciowa ksiazke a nie dumac jak tu zaliczyc plec przeciwna ?

Zgroza... jak to podorasta z tego kraju trzeba bedzie wyp....
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Będziemy uciekać w obawie przed nowym pokoleniem, jak ci staruszkowie w Holandii, z obawy przed eutanazją.

Co do naszych nastolatków - tak to jest, gdy zamiast rodziców, dzieci wychowują porady z "Bravo".
 

cytrynowalala

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2009
Posty
141
Punkty reakcji
2
kasia nie będzie to solara , bo na nią już chodzę.

jejku czytając niektórych wypowiedzi oczy wychodziły mi z orbit .
sorry wielkie, ale jeżeli komuś wkurza , to jak piszę to niech nie czyta, albo niech se znajdzie temat o stylu pisania. ;/

paulinkkaa dzięki :*
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Zycie Tobie abys za 10 lat nie zalowala pewnych "inwestycji" ktore zamierzasz przedsiewziac, a jeszcze bardzej aby nie zalowala tych ktorych nie zamierzasz przedsiewziac.

Chociaz zalowanie tego byloby przynajmniej oznaka sformulowania jakis powaznych wnioskow. Po Tobie sie tego drogie dziecko niestety nie spodziewam.

Mimo wszytsko zycze powodzenia i nie przejechania sie na wlasnym zyciu :papa:
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
jejku czytając niektórych wypowiedzi oczy wychodziły mi z orbit .
No tak :D a mnie wychodzą oczy z orbit, jak czytam co Ty bredzisz. Wszystkie koleżanki w Twoim wieku mają takie problemy i takie priorytety?
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Kiedy ja miałam 13 lat nie malowałam się, a o solarium nawet nie słyszałam. Fakt głupi wiek, ale to co czytam przebija wszystko... Jesteś pustą małolatą o zbyt wysokim mniemaniu o sobie i choć na początku byłabym skłonna być dla Ciebie pobłażliwa jak paulinkkaa, to po przeczytaniu następnych Twoich postów stwierdzam, że powinnaś się mocno nad sobą zastanowić... Wygląd to nie wszystko i nie wiem co chcesz osiągnąć. Chyba tylko to, że zaczną postrzegać Cię jako 'łatwą' i wtedy pewnie pojawi się tabun chętnych - tego chcesz? Mam nadzieję, że kiedyś zmądrzejesz.
 

RalfFSO

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2009
Posty
153
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lubin [DLU]
Autorko tematu, z tobą chyba wszystko nie tak. Weź się dziecko za naukę, z tego będziesz coś w życiu mieć, a nie z tego, że prześcigniesz jakąś tam koleżankę w wyścigu o to, która zaliczy swój pierwszy raz, czy to w całowaniu, czy w łóżku... Jak dla mnie to jesteś pusta, jak wiele dziewczyn (ale nie wszystkie) żyjących w tym dzisiejszym świecie. Chodzisz na solarium... Zasadnicze pytanie, po co ? Żeby wyglądać sztucznie ? Ehh to pokolenie wychowane na Bravo i grach typu Tibia... TRAGEDIA ! Zamiast na solarium proponowałbym zacząć chodzić na dodatkowe lekcje języka polskiego. Katja22, zgadzam się z Twoją wypowiedzią, to dziecko chyba chce postrzegane jako "łatwa panienka" i pewnie chce się chwalić potem przed swoimi tak samo pustymi koleżankami, ile to kolesi ją zaliczyło... Tylko, że dla mnie coś takiego jest żałosne, podobnie jak w szkole coniektórzy moi koledzy się chwalili ile to panienek na imprezie w weekend zaliczyli...

ehh... chyba nie nadążam za tym światem... zacofanym człowiekiem chyba jestem...
 

Katarzyniak

Insza
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
763
Punkty reakcji
8
Wiek
36
Miasto
Rybnik
kasia nie będzie to solara , bo na nią już chodzę.

jejku czytając niektórych wypowiedzi oczy wychodziły mi z orbit .
sorry wielkie, ale jeżeli komuś wkurza , to jak piszę to niech nie czyta, albo niech se znajdzie temat o stylu pisania. ;/

paulinkkaa dzięki :*

jeppp, o
Brak mi słów, mam siostrę w Twoim wieku, jest bardzo ładna, ale na solarium, malować się?
Nie!
Głupota.
Ty pomyśl o nauce troszeczkę.
Boziu, już nie będę sapała na moją siostrę, widzę, że jest bardzo dojrzałą jak na swój wiek, nie myśli o takich pierdołach.
To jak będziesz miała piętnaście lat, to będziesz miała twarz jak stara lampucera, sorry
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
kasia nie będzie to solara , bo na nią już chodzę.

jejku czytając niektórych wypowiedzi oczy wychodziły mi z orbit .
sorry wielkie, ale jeżeli komuś wkurza , to jak piszę to niech nie czyta, albo niech se znajdzie temat o stylu pisania. ;/

paulinkkaa dzięki
kiss.gif


I czym sie małolato chwalisz , że chodzisz na tą solarke ? Za pare lat Twoja skóra będzie wyglądać jak u starej kobiety . Nikt wtedy nie da Ci tyle lat na ile bedziesz wyglądać . Sama sobie zaszkodzisz . Lepiej zainwestuj te pieniądze na jakiegoś markowego ciucha jak chcesz ładnie wyglądać albo ciekawą książke . Bardziej je spożytkujesz niż w ten sposób . Dziwie sie Twoim rodzicom , że pozwalają Ci tam chodzić chyba , że zbierasz co jakiś czas z kieszonkowego a oni nie mają o tym wogóle pojęcia . Przeczytałam przypadkiem Twój inny post . Szczerze to jestem w wielkim szoku ! Uciekasz się do dorosłości , żeby pokazać jak mają Cie traktować ale Ty jesteś jeszcze dzieckiem ..
Powinni zabronić albo ustalić jakiś próg wieku do pisania postów na tym forum , bo niektórzy przechodzą samych siebie . Tak . Mam na myśli Ciebie dziewczynko !

Ciekawe co by powiedzieli Twoi rodzice jakby dowiedzieli sie jak wychowują swoją kochaniutką córunie . Myślisz , że to nie da sie sprawdzić z jakiego komputera piszesz ? Wszystko można zrobić !




 

pycia21

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2009
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lubuskie
ojeeju :D dokładnie kiedys było inaczej :) mając 13 lat mało kto myślał o takich sprawach.... ale czasy sie diametralnie zmieniły i tak szczerze ja juz nie nadążam... niektóre dziewczynki z 1 kl gimnazjum wygladaja na 20 latki :D hehe czuje sie przy nich jak smarkula :p a wracając do twego problemu to mysle ze nie masz sie czym przejmowac przyjdzie czas :) a jesli sama twierdzisz zw za mocno sie malujesz itp. to po co to robisz?? ;P wiem wiem w waszym dzisiejszym świecie teraz makijaż to podstawa ale chyba troche na to za wczesnie.... przydałoby wam sie troche dzieciństwa a nie tak szybko chcecie dorosnąć :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry