coś do podgladania ;)

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
Słyszeliscie o takim urządzeniu jak eyelog?
jesli nie to koneicznie musicie się z tym zapoznać, a dlaczego?
Bowiem jest to świetna nowość na rynku, która umozliwia obserwowanie tego, co dla nas ważne za niewielie pieniądze i w bardzo dyskretny sposób.
Zatem jesli mieszkacie np. na stancji i wścibska właścicielka mieszkania włazi do waszego pokoju pod waszą nieobecność to możecie mieć na nią haka w postaci fotki albo filmiku z eyeloga własnie.

lepiej nie dopuszczać do takich sytuacji http://www.youtube.com/watch?v=xyspeh7wohs :sexy:
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
No to powiedz coś więcej niz tylko niepełne jedno zdanie :p
Myslisz, że eyelog to potrzebna rzecz? :p
Że można nim wytepic takie wścibskie panie Marysie i panie Krysie? :D
Ja zdecydowanie jestem na tak.
 

lucy_in_the_sky

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2010
Posty
23
Punkty reakcji
0
Haha no nie wpadłabym na pomysł monitorowania pokoju, raz, że taki system jest strasznie drogi, a dwa chyba właściciele zorientowaliby się, że coś się święci i że nie jest to instalacja internetu. :D A tak na poważnie, rozumiem, że to urządzenie nie jest duże? W jaki sposób działa? Jest czuły na ruch? I w jaki sposób dochodzą do nas informacje? Czy byłby odpowiedni przy opiece nad dziećmi?
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
LoL. Nie widziałem wcześniej tego filmiku. Ładnie się panie bawią :/
Zdecydowanie w takich sytuacjach dobrze mieć jakieś urządzenie nagrywające. Nigdy nie wiemy kiedy "sympatyczna starsza pani" zajrzy do naszego pokoju :/
Do lucy_in_the_sky:
Urządzenie nie jest duże (chyba gdzieś wielkość takiego większego telefonu komórkowego). Ma czujnik ruchu i jak coś się znajdzie w jego polu, to zaczyna nagrywać lub robi fotki. A potem przesyła je na telefon komórkowy, lub e-mail.
 

lucy_in_the_sky

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2010
Posty
23
Punkty reakcji
0
No to idealne do umieszczenia w jakimś dyskretnym miejscu w mieszkaniu. Generalnie fajna alternatywa dla drogiego sprzętu rejestrującego, ale wiesz może, jak bardzo czułe jest to urządzenie na ruch? Bo zastanawiam się, czy dostanę też materiał dowodowy jeśli przestrzeń naruszy mucha, owad...coś nieszkodliwego.
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Eee... no tego nie wiem, ale chyba taka mucha jest za mała, żeby się załapała na darmową karierę w telewizji :D :D Trzeba by to sprawdzić, albo zapytać kogoś kto ma to urządzenie w domu. Ja wiem tylko, że jego zasięg to ok 6 metrów. Ale jak bardzo jest czuły, to już nie wiem. Tak czy inaczej ciekawe i pomocne.
@a3z4a kogo chcesz podglądać :D :D ??
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
A czy to ważne kogo chce się podglądać?
Ważne żeby miec dowód rzeczowy na to, że ktoś wtyka nos w nieswoje sprawy, a to w mieszkaniach studenckich zdarza sie naprawde często..
Ilu nieprzyjemnych sytuacji bym unikneła gdybym miała takiego eyeloga na 1wszym roku studiów ;]
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
No cóż wścibskich ludzi nie brakuje :/ Jak ktoś nie ma swojego życia to się wpycha w cudze, co zrobić.
Ten filmik z youtube'a doskonale to pokazuje :/
Masakra, że ktoś narusza Twoje prawo do prywatności :/
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Haha, widziałam ten filmik.
Dramatyczne, że ludzie mają czelnosć w taki sposób się zachowywać.
Aż starch wynajmować pokój na stancji.
Na szczęście mam to za sobą, ale takiego eyeloga warto miec bo nei tylko własciciele mieszkań potrafia być wścibscy, ale wsółlokatorzy również.
Niestety.
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Mnie ten filmik raczej nie śmieszy :/
Nigdy nie mieszkałem na stancji, chociaż przez pewien czas przez studia się nad tym zastanawiałem. Teraz jednak nie żałuję :)
Miałem to szczęście, że nie musiałem przez takie coś przechodzić. Ale racja współlokatorzy też święci nie są :D tyle, że to temat na osobny wątek D:
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
482
Punkty reakcji
3
Wiek
37
wow..ten filmik jest poważnie przerażający, chociaż na dobrą sprawę to sama nie wiem co moi współlokatorzy wyczyniają pod moją nieobecność, ale jak na razie nie mam podstaw, żeby takiego eyeloga montować i mam nadzieję, że nigdy nie będę ich mieć
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
To z kim ty mieszkasz, że martwisz się o to, co twoi współlokatorzy robią jak cię nie ma BB)
Ja mam w porzadku ekipę, więc nie musze miec żadnych stracholeków.
Ale mieszkanie na stancji to co innego.
Starsi ludzie naprawde potrafią być wścibscy :mruga:
 

V jak Vendetta

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2010
Posty
33
Punkty reakcji
0
Na stancjach dzieją się koszmarki, to prawda. Znajomi opowiadali mi o takich akcjach, ze szczęka opada.
Większość z nich kombinowało z małymi kamerkami w swoich pokojach tak jak gosć z filmiku, ale taki eyelog byłby chyba lepszym rozwiązaniem.
tak czy owak, przestroga do maturzystów - nie pchajcie się na stancje tylko do mieszkań, najlepiej własnych kawalerek :p
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Tylko jakiego studenta stać na własną kawalerkę? Myślę że zaledwie promil :)
Ale fakt faktem, że znacznie bardziej bezpiecznie jest mieszkać ze znajomymi niż wynajmować kącik u kogoś zupełnie obcego. I komfort wyższy i zaufanie jednak też, i nikt Ci nie mówi, że za dużo gazy/wody/prądu zużywasz :) Sam pomysł wykorzystania tego urządzenia do ochrony przed wścibskimi ludźmi jest dobry.
 
Do góry