Cos dla tych ktorzy sie chca odchudzac...

Status
Zamknięty.

agulia

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Częstochowa
stokrotka81, ja muszę schudnąć jak chcę jeszcze kilka lat pochodzić na własnych nogach:(
I NIE POTRAFIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :zalamany:
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
droga agulusiu dasz rade moze ci pomoge razem schudniemy ale tak na odległość to troche trudno niee??
DOBRE SĄ spacery szybkie np po lesie codzienie dwa razy dziennie po pol godziny wypraktykowalam
jesc wszystko normalnie ale zaczac zmniejszac porcje
jak sie jadko 4 kromki to tydzien jesc 3
nastepny tydzien dwie i tak dalej
az sie w ogole chleba nie bedzie jadklo
najlepiepszy jest RAZOWY ŻYTNI NA MIODZIE
nie ma on najmniej kalorii ale ma posmak słodyczy wiec jest bardzo ok
albo na pieczywo chrupkie sie przezucic
ale nie jedna paczka naraz jak to moja mama robila
kupowalam w makro takie fajowe pieczywo chrupkie ryżowe itp
i moja mama jedna paczke na raz zjadala
NO TO NIE BYLO DOBRE DLA ODCHUDZANIA :hyhy: :hyhy:
zrezygnowac z maselka /nie zastepowac zadna margaryna bo to w niczym nie pomaga/
dobra dieta tego doktora z ukrainy byla swietna ale /moje łakomstwo wygrało :rotfl: /
a wiec: nie wolno uzywac w ogole soli, cukru, tłuszczy jakich kolwiek, mleka /tylko kefir czy maślankę albo zsiadłe/ żadnych konserwantów w jakiejkolwiek formie
co do jogurtów TO najlepsze są BAKOMA nie zawierają konserwantów i smakowo są bardzo ok
można zupki jarzynowe takie sobie /można różne zioła stosować one są dobre przy odchudzaniu nawet bardzo pomocne nie przesadzac oczywiscie do smaku jak kto lubi/
twaróg chudy /ostatecznie półtłusty/ jajko na miękko tylko można jeść nie wiem dlaczego ale tylko na miękko
ja np tak sobie robiłam /no owoce i warzywa dowoli bez OBŻERANIA SIĘ!!/ banany i kartofle zabronione winogrona też są nie mile widziane
owoce suszone w ograniczonych ilościach różniaste orzechy w ograniczonych ilościach
a wiec do rzeczy co ja np jadlam sobie
/a jesc co godzine troche/ nie co do minuty ale tak okolo/
a wiec jadlam np:
twaróg z rzodkiewkami ogóreczkiem i cebulką /pyszotka dodawałam sobie wegete choc to zabronione ale co tam od odrobinki chybh chyba nic sie nie stanie :hyhy: :zawstydzony: :hyhy: / całą sobie robiłam michę wielgachną i cały dzień ja podjadałam sobie mniamku zdrowo dietetycznie i głodna nie byłam
inne dni to np na kolacje zjadalam kromeczke razowego zytniego na miodzie i jedno /jub dwa/ jajka na miękko
micha sałaty z sosikiem winegret tez jest ok /sosik nie przesadzac oczywiscie/
jak sie robi sos winegret dla nieswiadomych: troche octu winnego, troche oliwy z oliwek troche cukru troche soli /mniej wiecej na oko proporcje nie ustalilam ale tak do smaku np dwie lychy octu dwie lychy oliwy i cukier i sol/ do smaku zeby bylo ok
/troche to niedozwolone ale jak sie reszty przestrzega to nic nie szkodzi /
garść owoców suszonych na przękąskę oczywiscie nie przesadzac z iloscia do tego troche orzechow
ja sobie kupywalam taka jest mieszanka studencka tam sa owoce suszone i rozniaste orzechy i tak sobie od czasu do czasu podżerałam :hyhy:
jest dozwolony też miodzik najlepiej gryczany jasna sprawa malusio taki pitny lejacy a nie ZCUKRZONY naturalny mozna dostac nie ma problemu
np robilam sobie tak 500 ml jogurt naturalny bakoma /łycha stoi taki fajny i lałam tam troche miodziku i pożerałam łychą mniaaaaaam
lubie czosnek i cebule wiec robilam sobie tak
zezeralam cala cebule jak jablko z tym twarogiem i kromeczka tego razowego
albo kilka ząbków czasnku i twaróg i kromeczka
/mowa tu o kolacjach ale niekoniecznie bo to dowolnie ale tak jadlam tzw posilek glowny czyli np kolacja obiadowa/
w ciągu dnia takie tam różniaste owocki np jabłka śliwki kiwi truskawki itp itd tak na przekąske
UWAGA TA DIETA WYMAGA DUŻO CZASU WOLNEGO WIEC NIE TAK PROSTO
zreszta jak wiekszosc diet
GWARANTOWANA SKUTECZNOSC PRZESTRZEGAC
nie wiem czy zapisalam tu wszystkie wskazowki wiec w razie czego pytajcie oki
no to koncze ten post bo jak zwykle ksiazke napisze hehehe
o dietach /jak o wiekszosci rzeczach moge ksiazke napisac/

TAKA ZE MNIE BESTIA :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:

pozdrawiam wszystkich chudzieców grubasków i tych przeciętniaczków
KOCHAM WAS MOKI FORUMOWICZE

:] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :]
 

agulia

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Częstochowa
kasienka:), jest gorzej niż źle, jest TRAGICZNIE!!!!:(

stokrotka81, no i tu się zaczyna ból. Ja znam też tyle diet, że mogę książki pisać. Doskonale wiem co można, a co nie. Żarłam pieczywo chrupkie prze 2 tygodnie i mi bokiem wyszło i jak zobaczyłam świeżą pachnącą bułkę to aż jakiś drgawek dostawałam. To jest chyba uzależnienie od dobrego żarcia. Micha twarożku też jest dobra raz, drugi, przy trzecim dostaję mdłości.
Spacery uprawiam niezbyt regularnie, bo to zależy od tego czy danego dnia chodzę i czy jestem w stanie stragać wózek z dzieckiem na dół (mimo, że jest to tylko 1 piętro udał mi się ten wyczyn raptem 3 czy 4 razy). W domu stoi rowerek i co? NIC. Nie mogę się zmusić, żeby codziennie pedałować. Do 5000cal to w życiu bym nie doszła, chyba cały dzień by trzeba jeździć, żeby tyle komputerek pokazał. Może to zależy od obciązenia? Ja mogę jeździć tylko zupełnie bez obciążenia.
Za tydzień idę do lekarza po skierowanie na rehabilitację, to będę mieć 2 tygodnie przymuszonych ćwiczeń, za jakiś rok:-/ Do lekarza terminy są na listopad teraz, a na zabiegi czeka się jeszcze jakieś 2-3 miesiące:-/
Obecnie jestem w stanie zupełnej rozpaczy. W sierpniu wybieramy się nad morze - ciekawie będę wyglądać w spodniach na plaży...
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
tata mi kupił taki fajniusi nowy kostium kąpielowy nad morze może pojedziemy
to co z tego ze to dla niektorych namiot :hyhy: :hyhy: :hyhy:
JA TO MAM W NOSIE jak sie komus nie podobam to niech nie patrzy
nikuś tak schudlam 20 kg w 20 dni
co do rowerku to robilam 100 kc na minute wiec szybko mi to szlo bez zadnego obciazenia no co ty jeszcze nie zwariowalam zeby sie tak meczyc :hyhy:
Teraz mam w nosie ile warze jem lody buleczki i inne pysznosci a co mi tam co ma byc to bedzie eee tam nie powiem ile waze bo by mnie przestali lubic na tym forum :hyhy: :zawstydzony: :rotfl: :zawstydzony: :hyhy: mowy nie ma a w ogole to jak mowie ile to robi oczy ty chyba zartujesz to niemozliwe zebys tyle wazyla
hm..
moze rzeczywiscie nie jest tak zle hehe
zeby osiagnąć wage idealna dla mojego wzrostu to musialabym schudnac kilkadziesiat kg eee tam PO CO zeby wygladac jak modelka
bez sensu trzeba sie akceptowac NO NIE
aguliu nie wiem co ci poradzic
co do tych misek twarozku itp itd etc
to na przemian a nie codziennie to samo bo rzeczywiscie mozna zwariowac codzien to samo
najbardziej z tych wszystkich diet byla wedlug mnie kopengaska
ale szczerze z moja wiedza co z czym i do czego to POŁĄCZYŁAM WSZYSTKIE DIETY W JEDNĄ i ją stosowałam z tym rowerkiem nie od razu 5tyskcal ale po tysiacu dziennie az doszlam do tych 5000 i schudlam duzo ze az mnie nie poznali
ale juz taka glupia nie bylam zeby kupowac w usa ciuchy mniejsze o rozmiar bo przeciez schudne jeszcze KUPOWALAM NORMALNY ROZMIAR w razie czego jakbym nie schudla
i
jest super nic mnie nie doluje to ze nie mam sie w co ubrac hehe
w polsce nie ma super fajnych eleganckich modnych ciuchow dla grubaskow takich jak ja
wiec kupuje w usa u siostruni
tam kazdy model ma rozmiary od xxxxxS do xxxxxxxL
i to mi sie tak podoba w usa
nie ma dyskryminacji ze tylko od 36 do max 42 rozmiaru gdziekolwiek bys sie nie zapytala w slepach błe
polska jest do bani jesli chodzi o ciuchy dla NAS

ok koncze
pozdro FOR ALL
pytajcie o szczegoly diet jakby co
ja nie opisalam wszystkich szczegolikow

cmokaski
:] :] :] :] :]
 

topolino

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
34
Punkty reakcji
0
I ja powinnam sie odchudzać, ale niestety brakuje mi silnej woli. Również mam mnóstwo poradników, diet ...itd ale co z tego? Wytrzymam tydzień, dwa i wszystko wraca do normy. Ale juz nie przejmuje sie swoim wyglądem -jestem jaka jestem a jeśli komuś to nie pasuje to niech sie na mnie nie patrzy :p mam gdzies opinie innych... :] Najważniejsze to zaakceptowac się właśnie takim jakim się jest :]

Tak w ogóle to mam sie głodzić tylko po to by być kościotrupem i komuś tam sie podobać? O nie! Jeśli mi nie przeszkadza moja waga to nie będę się skazywać na głodówke tylko dlatego że ktoś tam tak chce :]
 

DJ_KaSeTa

Zbanowany
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Lębork
ja naszczęście nie mam problemu ze zbednymi kilogramami mimo tego że obżeram sie straszliwie...mam 178 cm wzrostu i wage 70kg....dziewczyny trzymam za was kciuki abyście wytrzymały w waszej walce z kilogramami...
 
S

skorpionica

Guest
Ludzie teraz jest moda na dziewczyny w sam raz(ale żeby chłopak miał sie do kogo przytulić).Wszędzie teraz mowia ze najlepsze sa takie dziewczyny do których mozesz sie przytulic i nie czujesz kości.Moda na szkieletory sie skończyła i ja sie ciesze ze nie jestem takim szkieletorem :p jestem akurat ;) ...ale i tak sie odchudzam :D
 
D

Dominika920

Guest
JA BARDZO BYM CHCIALA SCHUDNĄ I NIC MAM 158 WZROSTU I WAŻ 48 KG MOZE TO NIE WIELE ALE MAM SADELKO JESLI MOGL BY MI KTOS DORADZIC ALE NA GG MOJ NR TO 8168346 WOLE ZEBY TO BYLY DZIEWCZYNY A I JESZCZE JEDNO MAM 13 LAT :)
 

Dodorka

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
1
Punkty reakcji
0
cześć jestem tu nowa i chciałam się was poradzić jesli chodzi o dietę.Mam 166 wzrostu i 90 kg wagi :( Wiem mam nadwagę,w czasie ciąży przytyłam 23 kg i tak mi już zostało <_<

stokrotko jeżeli możesz to napisz mi szczegóły tej diety


Pozdrawiam
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
_______Oto moja dieta CUD____

Osobiście ją przeszedłem i powiem ze działa!!

ALE NIKOMU JEJ NIE ZYCZE!!

Trafić do szpistala.
Pod kroplowkę....
Minimum 1 tydzień!!
Przejść 4 operacje, jedna za drugą...
Lekarze muszą wyciąć Ci tkanke tłuszczową...w okolcy Serca, Płuca Lewego i Zołądka...
I po tej kuracji schudnoć mozna nawet o 10 kg!!

Ja osobiscie teraz jem wszystko zeby przytyć chociaż ten 1 kg na miesiąc...
Moje wymiary:

1 metr i 75 cm
Waga: 60 kg
Stan zdrowia: Gorzej być nie moze....NIEDOWAGA!!
(Tak mowią lekarze!!)

No ale zyje i moge sie dalej cieszyć zyciem.!! :D :D :D :D
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Deras ja ci wspolczuje takiej diety, niechciala bym jej przejsc!! :(

Nie współczuj....bo zaraz sie popłacze....Ciesz sie zyciem!! i nie zwarzaj na jakieś tam diety!! Jedz to co lubisz byle było to zdrowe i z umiarem!! i bedzie wszystko SUPER!!! Pozdrawiam Nikuś :D :D

Diety to ci współczuję,ale masz rację,żyjesz i to się liczy :))

Nie no az mi sie mnie zal zrobiło.... a co do racji masz racje wiec kto z nas stawiałby kolacje? bo jak ja....to moze bym coś zrobił ale wierze ze to w Koncu Kobiety lepiej gotują....!! Pozdrowko!! :D :D
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Deras,coś mi się wydaje,że pisałeś w jakimś topicu,że umiesz świetnie gotować :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry