Coma

Tibby16

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2007
Posty
126
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Kraina marzeń :P
A ja się własnie dowiedziałam, ze w warszawie na juwenalich tez maja grac... :/ Dlaczego ja nie mieszkam w Wawie?? ;/;/;/ ;(
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce/Łódź
heh,pierwsy raz usłyszałam w tamtym roku na Przystanku Woodstock i mi się bardzo spodobali,przyjechałam i zdobyłam ich płyty,moje ulubione kawałki to 'Listiopad','Sierpień' i 'Leszek Zukowski' :)
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
ja wczesniej podchodzilem sceptycznie do COMy byc moze dlatego ze za malo mialem stycznosci z ich muzyka, ale po koncercie Linkin Park i Pearl Jam w Chorzowie gdzie COMA grala support wciagneli mnie swoimi brzmieniami io teraz slucham ich kawalkow dosyc czesto
 

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
Zwłaszcza ich pierwszy album ostatnio słucham bardzo często..jest po prostu świetny..wg mnie to przykład polskiego rocka na Wysokim poziomie..miodzi :eek:k:
 

Asia_1990

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Nikąd
dawno temu uslyszalam leszka zukowskiego w radiu(chyba w jedynce) polecialam do sklepu i kupilam plyte ktorej potem przez kilka miesiecy caly czas sluchalam:)a ta nowa tez swietna
 

Nashi

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
Coma?... Bardzo, bardzo. ^_^ Od początku podobało mi się "Wyjście z mroku". Do drugiej płytki przekonałam się po kilku jej przesłuchaniach. Przez jakiś czas zasłuchiwałam się w tych piosenkach praktycznie bez przerwy. Ale to, co na płytach jest niczym, w porównaniu z tym, co dzieje się na koncertach. Cud, miód i orzeszki. :] Totalny odlot, niezapomniana atmosfera i... ta muzyka...
 

margaryna1234

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2007
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
dobre pytanie :)
dokąłdnie, też słucham nałogowo :D ale najbardziej chyba lubię "Pasażer" i "Zaprzepaszczon siły wielkiej Armii Świętych Znaków" :):):)
 

Rugawt

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
132
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
L-ovo near WarSaw
najlepiej ich słuchać w depresyjne wieczory mokrego listopada czy paździornika, ale dobre też na gorące popołudnia sierpnia :D
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
no trzeba to powiedziec wprost, jedyny polski zespol ktory spiewa o CZYMŚ w bardzo dobrym stylu
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Nawet lubie ich za ten klimat, jak chce coś spokojnego to ich słucham ale rzadko, normalny wokal to nie dla mnie. Zaluje troche że ani razu nie byłem ze znajomymi jak byli w lublinie, podobno czesto tu sa a ja nigdy nie mam okazji... ;/
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
no trzeba to powiedziec wprost, jedyny polski zespol ktory spiewa o CZYMŚ w bardzo dobrym stylu
O CZYMŚ? A mógłbyś sprecyzować? Nie chce podważać od razu ich muzycznego autorytetu. Są jednak polskie zespoły, które Comę jeśli chodzi o przesłanie piosenek przewyższają swoim kunsztem(Kult choćby).
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Comy słucham nie dla tesktow ale dla nastroju, jesli chodzi o teksty Caleb ma racje, sa lepsze zespoly pod tym wzgledem, syszałem kiedys K2, nie zachwyca pod wzgledem wykonani (taki na numetalowym poziomie) ale ich teksty byly dla mnie bardzo wazne
 
Do góry