Cola light

jagodowaa

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2007
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
Ja zazwyczaj jak jestem w dużym hipermarkecie (real czy coś) a jestem rzadko bo nie lubię takich zakupów dużych, to wtedy biorę małą butelkę coli.
 

oizo

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
34
jak dbasz o linie i trzymasz jakas diete to tuczy. Znam dobrego lekarza dietetyka... kiedys jak go spytałem o owoce powiedział mi tak "jabłko to jest jak snikers + 2 tabletki witaminy C" - o cole nie ma co pytac nawet. Dla tego kto nie ma problemow z wagą to moze sobie wypić i nic mu nie bedzie, jednak dla tego kto trzyma diete to jest ostry krok w bok...
 

oizo

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
34
zależy jak na to patrzec i w jakich ilościach pijesz :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
No wiadomo, że jak wypiję 10 litrów to przytyję. Ale ja mówię o takich logicznych ilościach, jak np. 1 puszka.
 

oizo

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
34
po jednym pączku przytyjesz? raczej nie ;P wiec tak samo tutaj.
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
jak dbasz o linie i trzymasz jakas diete to tuczy. Znam dobrego lekarza dietetyka... kiedys jak go spytałem o owoce powiedział mi tak "jabłko to jest jak snikers + 2 tabletki witaminy C" - o cole nie ma co pytac nawet. Dla tego kto nie ma problemow z wagą to moze sobie wypić i nic mu nie bedzie, jednak dla tego kto trzyma diete to jest ostry krok w bok...
Czyli jak z tym jabłkiem..?

Przepraszam, że z tematu zeszłam ;>
 

oizo

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Sam dokładnie nie wiem. Po prostu ustalał mi diete i zaciekawiło mnie to że nie było w niej owoców tylko same zioła itp. wtedy spytałem o owoce i mi to odpowiedział. I nie tylko mi... mam tez sąsiada któremu powiedział podobnie czyli cos w tym musi byc... Przyjeło się że owoce zdrowe i mozna do woli a jednak dla tego kto sie odchudza... to neizabardzo....i tutaj dodam ciekawostke... mleko 0% + miód mozna do woli ;) W kazdym bądz razie dieta naprawde pomogła...
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
No właśnie.. Ciągle krąży ten mit, że od owoców się nie tyje, że są zdrowe itp..
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Do mnie mają pretensje że nie jem ;|
Ostatnio jadłam ze 2-3 tygodnie temu pół jabłka.
 

oizo

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
34
to tylko mity... powiem wam tak... widzieliście kiedykolwiek na zdjeciach z Oświęcimia grubego człowieka? Było tam kilka milionow ludzi i kazdy z nich miał inną przemiane materii... wszyscy byli głodzeni i jednakowo wyglądali jak patyki. Wniosek z tego prosty.. neiważne co jesz... ważne ile jesz...
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
oizo to wcale nie jest taki głupie to co napisałeś :p
Ja np. schudłam jedząc tabliczke czekolady dziennie :D
Z tym że jadłam tylko to :p
 

oizo

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Wiolu a co Ty z tą czekoladą masz? :p:p ;>
 

ssani

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiek
33
ale jabłka maja błonnik przecież to jest potrzebne w diecie !!!
lepiej łykać witaminki w tabletkach niż jeść owoce?
jak czytam te wszystkie wypowiedzi to łapie doła
mam żyć na samej wodzie żeby nie przytyć?

a jeśli chodzi o cole light to słyszałam że nie tuczy ale jest bardzo nie zdrowa :(
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
żeby nie przytyć? jeść zdrowo i się ruszać. :)
 

Przemus

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2008
Posty
462
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Sam Nie Wiem...
to tylko mity... powiem wam tak... widzieliście kiedykolwiek na zdjeciach z Oświęcimia grubego człowieka? Było tam kilka milionow ludzi i kazdy z nich miał inną przemiane materii... wszyscy byli głodzeni i jednakowo wyglądali jak patyki. Wniosek z tego prosty.. neiważne co jesz... ważne ile jesz...

nie zgodze sie z tym...

bo wazne ile i co jesz... bo powinno sie jesc 5-6 posilkow dziennie
 

oizo

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
34
nie zgodze sie z tym...

bo wazne ile i co jesz... bo powinno sie jesc 5-6 posilkow dziennie


a wiesz jak wyglada taki jeden posiłek o jakim mowisz?? on jest rozpisywany na talerzykach podobnych do podstawek pod filiżanke kawy... czyli praktycznie jesz ale głodu niezabijasz do pewnego czasu... nawet jakbys smażone i tluste jadl w takich porcjach to bedzie Ci mało i nie przytyjesz lecz schudniesz a z czasem przywykniesz i o to tu chodzi... i mozesz z tym sie nie zgodzic ale tak jest... mniej jesz.. chudniesz... wiecej.. tyjesz
 
Do góry