Coja mam zrobic ;/

Lukaso66

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Problem jest następujący moja dziewczyna zdradziła mnie napoczątku wakacji wybaczyłem jej :( pare dni temu poznała chłopaka zabujał sie w nim on tez wpadł jej woko ta zaczeła do mnie pisac o nim pokazuje co on jej pisze teksty typu budziaki dla ciebie piekna i za 3-4 dni maja sie spotkac jestem tak w:cenzura:iony na nia nie wytrzymam i go chyba dojade :/ jakies opisy do niego ma ;/ zabolało mnie to przestaje mi na niej zalerzec a ona pisze co chwile kocham cie itd :mruga: do mnie nie iwemcorobic to jest chore ;/ ten koles terazma opis czuje cos do ciebie więcej czy cos w tymstylu :(
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Oszczędź sobie policji, procesów no i przede wszystkim obijania komuś twarzy. Ja na twoim miejscu zostawiłbym dziewczynę . Nie jest ciebie warta. Raz już cię zawiodła.
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Z kolesiem "porozmawiać" a dziewczyna jak tak dalej będzie robić to ją po prostu zostaw. Jak dla mnie dosyć prosta sprawa choć nie przeczę, że jakiś czas Cię poboli...
 

Bacalava

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2008
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
33
przystawianie jedno, a ona?
raz już się na niej przejechałeś, gdyby jej zależało, nie kontaktowałaby się z nim chyba:/
 

darwin123

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Piwniczna
wez ja olejjj!! nie jest tego warta...nie jest ciebie warta..! skoro tak cie ranii..! ja juz bym dawno to skonczyl na twoim miejscu..
 
R

robaldo

Guest
stary najlepiej idź sie powieś na remizce.. A tak serio to weź olej ją, to nie taki duży problem jak Ci się wydaje, popatrz dookoła ile jest innych wolnych, porządnych i równie pięknych oraz wyjątkowych kobiet :) Powodzenia :)
 

malpa666

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2008
Posty
93
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kielce
zgadzam się z robaldo! Tego kwiatu to pół światu! A że ona taka głupia... Cóż poradzić... Jedne dziewczyny są naprawdę porządne a inne... Noo właśnie... są inne :)
 

zasias

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2008
Posty
57
Punkty reakcji
0
ja też popieram was panowie :) a laske zostaw od razu szkoda zachodu na kogoś takiego
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
No wiesz...?! Ona jest chyba nie normalna!
Albo chodzi jej o wzbudzenie Twojej zazdrości - chociaż napewno jesteś, to i tak przegina.
Albo nie traktuje Was na serio...
Radziłabym Ci odpuścić... ale z niej agenta... własnemu chłopakowi opowiadać o innym...
 

PannaSkądś

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
379
Punkty reakcji
0
Miasto
skądś...
Może dziewczyna chce wzbudzić w Tobie zazdrość?
Choć podejrzewam, że wcale tak nie jest. Ostatnio zauważyłam, że słowo KOCHAM CIĘ u wielu nie ma sensu. Jest wymawiane po to żeby było. Pogadaj z tym chłopakiem. Jeśli to nie przyniesie żadnych efektów trzeba postawić swojej ukochanej pewne warunki :)
 

juna

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
35
nie miej pretensji do tego drugiego chłopaka, skąd wiesz co ona mu powiedziała? moze mowi ze Cie nie kocha ze sie tylko kumplujecie itd. wiec jemu sie nie dziw ze do niej pisze. Za to ją poprostu olej. Pokazujac Ci te sms-y robi Ci na złość, specjalnie wywołuje u Ciebie zazdrość bo sprawia jej to ubaw a przy okazji sie dowartościowuje. Chyba nie jest Ci potrzebne żeby jakaś panienka tak sie bawiła Twoimi uczuciami. A to że wydaje Ci sie że jeszcze ją kochasz z czasem minie, a tak bedziesz sie tylko meczył bo jak sam widzisz długo z nia dobrze byc nie moze- na początku wakacji zdrada, zaledwie 2 miesiace minęły znowu cos. A co by było za poł roku? nie wkręcaj sobie ze lepiej.
 

Qurczak

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
277
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Miasto
50° 33' N 009° 40' E
nie miej pretensji do tego drugiego chłopaka, skąd wiesz co ona mu powiedziała? moze mowi ze Cie nie kocha ze sie tylko kumplujecie itd. wiec jemu sie nie dziw ze do niej pisze. Za to ją poprostu olej. Pokazujac Ci te sms-y robi Ci na złość, specjalnie wywołuje u Ciebie zazdrość bo sprawia jej to ubaw a przy okazji sie dowartościowuje. Chyba nie jest Ci potrzebne żeby jakaś panienka tak sie bawiła Twoimi uczuciami. A to że wydaje Ci sie że jeszcze ją kochasz z czasem minie, a tak bedziesz sie tylko meczył bo jak sam widzisz długo z nia dobrze byc nie moze- na początku wakacji zdrada, zaledwie 2 miesiace minęły znowu cos. A co by było za poł roku? nie wkręcaj sobie ze lepiej.


Podpisuje sie pod juna :]

Daj sobie z ta dziewczyna spokoj.
Najpierw Cie zdradzila,potem pokazuje Ci jakies smsy, z ktorych jasno wynika, ze sciemnia z kims innym.....
Szkoda Twojego zdrowia i nerwow na jakas niedojrzala panienke <_<
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
~zach-pom~
tez twierdze ze musisz ja zostawic , bawi sie twoimi uczuciami i ich nie szanuje, to po co ci taka dziewczyna
ona traktuje ciebie jak wyjscie awaryjne nie wyjdzie jej z innym to ma ciebie

ps:ze tez niektorym slowo kocham tak latwo przechodzi przez garlo :027:
 

Diablica1000

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
136
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Nie ma najmniejszego sensu tego ciagnac ....zostaw ja nie jest ona ciebie warta ...znajdziesz sobie lepsza...głowa do góry!!!!
 

Dont

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2008
Posty
118
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kielce
Problem jest następujący moja dziewczyna zdradziła mnie napoczątku wakacji wybaczyłem jej :( pare dni temu poznała chłopaka zabujał sie w nim on tez wpadł jej woko ta zaczeła do mnie pisac o nim pokazuje co on jej pisze teksty typu budziaki dla ciebie piekna i za 3-4 dni maja sie spotkac jestem tak w:cenzura:iony na nia nie wytrzymam i go chyba dojade :/ jakies opisy do niego ma ;/ zabolało mnie to przestaje mi na niej zalerzec a ona pisze co chwile kocham cie itd :mruga: do mnie nie iwemcorobic to jest chore ;/ ten koles terazma opis czuje cos do ciebie więcej czy cos w tymstylu :(

Po pierwsze - w moim mniemaniu zdrady nie powinno się wybaczać. Jeżeli zrobiła ta osoba takie coś raz, zrobi i po raz drugi, nie ważne, jak bardzo Cię przekonuje, że to się nie powtórzy. Ona zdradziła, Ty jej wybaczyłeś; więc ona poczuła pewien ''luz'', że tak to określę.
Czytając dalej stwierdzam, że Wasz związek jest chory i pozbawiony większego sensu. Sprawdza się tu moja teoria "nie przebaczania zdrad", tylko zszokował mnie sposób, w jaki ona to robi. Otwarcie, powiedziałabym bezczelnie wręcz! Brak słów. Zakończ ten bezsensowny związek z tak niedojrzałą dziewczyną jak najszybciej.

ps:ze tez niektorym slowo kocham tak latwo przechodzi przez garlo :027:

Prawda? :-/
 

myearthangel

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Po pierwsze - w moim mniemaniu zdrady nie powinno się wybaczać.

Jeśli chodzi o kwestie religijną to Bóg kazał sobie wszystko wybaczać,ale każdy ma indywidualne poglądy. Zależy też to od sytuacji, od tego z kim jak .. nie można uogólniać.Każdy związek ,,niestety'' jest inny. Niestety ponieważ takie sprawy są skomplikowane ze względu na różnorodność ludzkich charakterów.


Problem jest następujący moja dziewczyna zdradziła mnie napoczątku wakacji wybaczyłem jej :( pare dni temu poznała chłopaka zabujał sie w nim on tez wpadł jej woko ta zaczeła do mnie pisac o nim pokazuje co on jej pisze teksty typu budziaki dla ciebie piekna i za 3-4 dni maja sie spotkac jestem tak w:cenzura:iony na nia nie wytrzymam i go chyba dojade :/ jakies opisy do niego ma ;/ zabolało mnie to przestaje mi na niej zalerzec a ona pisze co chwile kocham cie itd :mruga: do mnie nie iwemcorobic to jest chore ;/ ten koles terazma opis czuje cos do ciebie więcej czy cos w tymstylu :(

Chłopie... po pierwsze usiądź i przemyśl wszystko na spokojnie - na trzeźwo. Zadaj sobie pytanie : Czy warto być z kimś komu nie można zaufać? Czy warto codziennie zastanawiać się czy Cię zdradza,czy jest wobec Ciebie fair? Czy doceniła to że jej wybaczyłeś?? Wydaje mi się że nie,ale sam to ocenisz,Ty ją znasz. Powinna ,,nosić cię na rękach'' za to że jej wybaczyłeś, a przynajmniej starać się. Zastanów się też czy ona nie daje Ci jakiś znaków że nie chce być z Tobą??

W jakim wieku jest ta dziewczyna? Może ma okres w życiu w którym nie może się odnaleźć i ustabilizować.

3maj się,dzielny jesteś :*
 
Do góry