co zrobic?

Jastin18

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
323
Punkty reakcji
1
Podczas oddawania moczu pieka mnie narzady rodne, czy jak sie wycieram to tez mnie piecze w tamtych okolicach. co to moze byc? Kiedy to mnie przestanie piec?
 

Sausage

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z miasta :)
Powinnaś iść do lekarza, może masz coś nie tak z drogami moczowymi, wtedy dostaniesz leki i przejdzie :) Chciaż możliwe że to nic takiego i samo minie.. Ale najlepiej poradzić się lekarza.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Dokładnie. Najlepiej, jak poradzi Ci specjalista. A póki co dbaj o higienę i umów się na wizytę ;)
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Albp masz jakąś infekcje, albo przeziębiłaś pęcherz..jak to sie mówi "złapałaś wilka" :>
 

justay

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
343
Punkty reakcji
0
Miasto
B-B
A może jeździłaś niedawno na rowerze po długiej przerwie, albo konno? Wtedy narządy mogą ulec podrażnieniu i przez parę dni występować będzie pieczenie.
 

Magdulek

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
531
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
Śląsk
zapewne masz przeziebiony pęchęrz- doradzam wizyte u urologa, a jesli nie to kup w aptece UROSEPT- ziołowe tabletki właśnie na tą przypadłośc
 

Jastin18

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
323
Punkty reakcji
1
a do jakiego lekarza isc? mam to juz od pewnie 2 miesiecy zawsze przed samym okresie i po nic mnie nie piecze dopiero po ok 2 tyg zaczyna:(
 

eglise

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
745
Punkty reakcji
0
Pewnie masz zapalenie dróg moczowych.. Najelpiej do urologa
 

Jastin18

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
323
Punkty reakcji
1
pojzde do ginekologa i on mnie bedzie badal zeby poznac przyczyne tego?
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
pojzde do ginekologa i on mnie bedzie badal zeby poznac przyczyne tego?
Może spojrzeć czy np jest jakieś zaczerwienienie czy cos. Z resztą na pierwszej wizycie ogólnie wykonuje się badanie więc tak czy inaczej Cię to czeka. A moim zdaniem masz podrażnione miejsca intymne i kontakt z moczem powoduje pieczenie (znam to... z autopsji). Bo problemy z pęcherzem itd by się objawiały raczej bólem...
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
Może spojrzeć czy np jest jakieś zaczerwienienie czy cos. Z resztą na pierwszej wizycie ogólnie wykonuje się badanie więc tak czy inaczej Cię to czeka. A moim zdaniem masz podrażnione miejsca intymne i kontakt z moczem powoduje pieczenie (znam to... z autopsji). Bo problemy z pęcherzem itd by się objawiały raczej bólem...

ale pieczeniem tez

ech najlepiej udaj sie do urologa i ginekologa..
zeby wiedziec dokladnie,co Ci jest
 
Do góry