Co Zrobic ?

Status
Zamknięty.

Zorro

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
26
Punkty reakcji
0
Co zrobic gdy zostalo sie zdradzonym . Wybaczylo sie i zapomnialo.Nie wspomina sie tego tematu ale..... caly czas zdrada wraca. Moja dziewczyna zdradzila mnie calujac sie z innym chloapkiem na imprezie.Sama mi o tym powiedziala, zaluje i za swoje juz dostala.Dalem jej popalic! Wybaczylem i zapomnialem.nie bede sie rozpisywal ale chodiz o to ze zle sie czuje w towarzystwie jej kolezanek ktore widzialy jak Kasia mnie zdradza. Mam wrazenie ze sie ze mnie smieja myslami. Ze moze mysla ze nic nie wiem. Co zrobic ? Jak nie bac sie ich towarzystwa? JA przeciez nic nie zrobilem. Wybaczylem i bardoz mocno Kocham KAsie
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
Nie przejumuj się koleżankami... jeśli kochasz tą dziewczynę i byłeś zdolny wybaczyć, to ciesz się i badź z nią szczęśliwy- czasem warto o pewnych rzeczach nie mówić i zapomnieć...=)
 

cebra

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2005
Posty
28
Punkty reakcji
0
Zielka ma racje , nie przejmuj sie nimi. Kobitki jush tak mają z natury<oczywiscie nie wszystkie>, ze lubia sobie poplotkować czasem wogle nie mając pojecia co mówią.
Jeśli wybaczyłeś swojej dziewczynie to na pewno byłą tego warta. Czasami jednak temat zdrady to wraca, nawet przy pierwszej lepszej kłótni. Nie mozna wytykać cały czas tego samego błedu, ale jak piszesz wybaczyłeś i nie wracasz do tego. :D
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
mozna wybaczyc ale nie zapomnieć
skoro nadal cie to meczy, to znaczy ze nie zapomniałeś ( bo i tak sie nie da)
szczera rozmowa powinna pomóc
 

Zorro

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
26
Punkty reakcji
0
zielka napisał:
Nie przejumuj się koleżankami... jeśli kochasz tą dziewczynę i byłeś zdolny wybaczyć, to ciesz się i badź z nią szczęśliwy- czasem warto o pewnych rzeczach nie mówić i zapomnieć...=)
[snapback]74833[/snapback]​

Zdrada wraca... Hm tak to prawda przy jednej klotni wrocila.Ostanio gdy ona sama poruszyla ten temati jeszcze mowila ze mnie skrzywdzila.Powiedzialem udajac glupeigo. Tzn jak skrzywdzilas ? Ja nic nie pamietam i nie chce pamietac. Kocham CIe i nie wspominaj wiecej tego tematu. Uslyszalem " jak Ty mnuie bardzo mocno Kochasz..," Kocham ale ciezko bylo mi powiedziec slowa ze mnie nei skrzywdzila i ze nic nie pamietam. Serio obawiam sie jej kolezanek bo czuje sie jak rogacz :/
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Zdrada?
Ja bym umiala wybaczyc jak Ty..
ale rana by została.
Jakby to sie jeszcze raz powtorzylo to bym nie chciala juz z nim być..
Jak zdradzil raz to nie zawahalby sie kolejny..
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
Zorro napisał:
Serio obawiam sie jej kolezanek bo czuje sie jak rogacz :/
[snapback]74991[/snapback]​
Najważniejsze, że ją nadal kochasz...
Tak jak ktoś powiedział, dziewczyny uwielbiają plotkować!
Ja na Twoim miejscu nie przejmowałąbym się ich opinią. Czy ich zdanie jest dla Ciebie takie ważne?
Olej to co mówią (jesli mówią ).
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Wiecie co.
Kolżanki śmieją się bo moze jego dziewczyna obgaduje go za plecami.
Bo np. mówi jaki jest glupi, bo ją kocha i wszystko wybaczy.
Bo ona może robić wszystko, a jemu i tak przejdzie.
Pogadaj lepiej z dziewczyną!
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Hm..
Może niech weźmie ją na kłamstwo i powie, ze pewna kolezanka powiedziala mu, że ona sie smieje..
Że wie, ze jej zawsze wybaczy..
Jesli bedzie sie wypierać, plakać i zrobi wszystko, żeby zaprzeczyć to może nie kłamie..
A jeśli zapyta jaka to kolezanka to niech on powie, ze to wielka tajemnica i, ze on chce znac tylko i wylacznie prawde.
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
Ja myślę, że on powinien czuć czy to naprawdę jest miłość ( wzajemna!)... W prawdziwej miłości nie powinno być miejsca na jakies ''tajemnice''.
Zorro, a może ci się tylko wydaje, że ktoś ( koleżanki)o Tobie rozmawia ....może za bardzo się tym przejmujesz!?
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Zielka..
Jesli jest zakochany i tą milością bardzo zaślepiony to nie odróżni prawdziwej miłości od wielkiej pomyłki..
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ehh..
No okej.
Ale dziewczyna która kocha swojego chłopaka raczej go nie zdradzi..
 

Zorro

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
26
Punkty reakcji
0
zielka napisał:
tak...ale mimo wszystko jestem dobrego zdania i sądzę, że zależy im na sobie.....
[snapback]75070[/snapback]​

Ja wierze ze mnie Kocha...byla szera rozmowa i jej wierze.Wszystko co robi teraz i jak teskni... Wierze jej.FAkt ze po zdradzie przyzanala ze wczesniej mnie nie kochala a teraz tego zaluje.Widze jak placze gdy wyjezdzam na dluzej. Wierze jej i nie rostrzasajcie czy mnie Kocha czy nie!!! Chodzi mi o jej kolezanki.Powaznie to nie wiem czy mowia cos o mnie i czy mozecos mysla typu ( jaki glupek nic nie wie ze go zdradzila albo ale ja kocha i wybaczyl zdrade) Boje sie tylko ich spojrzen itp. jak mam sie od tego uwolnic.Dziewczynie nic nie mowie bo nie chce wracac do tego tematu.
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
Chyba ważne, ze jesteście szczęśliwi.... Wybaczyłeś- ok. Ty zdajesz sobie sprawę , że cię zdradziła, więc wiesz , że koleżanki sie mylą ( o ile coś mówią i myślą o tym)sądząc, że jestes głupi i nic nie wiesz ....
A co jest nieprawda- powinno cię nie obchodzić ...
=)
 

fog

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bełchatów
Porozmawiajcie szczerze. Czy ona żałuje?? Czy Cie kocha?? Musisz to wiedzieć. One nie śmieją się. Tylko tak Ci się wydaje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry