Co Zrobić żeby Mnie Zauważyła?

killmen

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
Dlaczego ona mnie nie widzi? :niepewny: nie jestem brzydki mialem sporo dziewczyn czuje sie pewnie a teraz gdy nadeszla prawdziwa milosc ona mnie odrzuca :( Dlaczego tak jest POWIEDZCIE CZEMU!!!!

Co mam zrobic zeby mnie zauwazyla?
 

zla_zakonnica

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2006
Posty
105
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z piekla rodem ;P
Napisales ze miales sporo dziewczyn moze ona poprostu nie chce byc tą kolejną
Mozesz napisac co juz zrobiles w celu aby sie do niej zblizyc??
Bo tak wlasciwie to nie wiem co ci poradzic bo nie wiem na jakim etapie jestes.....
 

Vicky

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
349
Punkty reakcji
0
nie jesteś w stanie zmusić jej do czegokolwiek. może nie jesteś w jej typie, może ma o Tobie już wyrobione jakieś zdanie (niekoniecznie zgodne z prawdą), może już kogoś ma, może ma kogoś na oku... Przyczyn może być naprawdę dużo. Co możesz zrobić? Przede wszystkim dyskretnie dowiedzieć się czegoś o niej. DYSKRETNIE. czy kogoś ma, czym się interesuje i jaką tak naprawdę jest dziewczyną... A potem pozostaje Ci wysyłać tylko delikatne sygnały że wpadła Ci w oko, porozmawiać z nią... zaprosić ją gdzieś ale przede wszystkim uzbroić się w cierpliwość i zdobyć jej zaufanie...
 

dzieffczynka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2006
Posty
525
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Może zdobądz jej numerek gg albo fona :) Zakolegujcie sie.. może bedzie cos z tego ;) Powodzenia :p
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Może nie jesteś w jej typie... jedna dziewczyna lubi to, druga tamto. Wiesz jeśli nie podobasz jej się od strony fizycznej to spróbuj zachwycić ją charakterem. W końcu dla większości dziewczyn liczy się najbardziej wnętrze, a nie wygląd ;)
 

zla_zakonnica

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2006
Posty
105
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z piekla rodem ;P
Zerek a ja mysle ze jest po połowie poniewarz ktora dziewczyna chcialaby byc z kolesem ktory ma z:cenzura:any charakter mysle ze zadna co z tego ze wyglada jak z okladki jakiegos czasopisma skoro ni w ząb nie mozna sie z nim dogadac :/
Z drugiej strony wyglad tez sie liczy bo chodzic z flejtuchem to tez nie za fajnie :mruga:
 
Z

Zerek

Guest
Zerek a ja mysle ze jest po połowie poniewarz ktora dziewczyna chcialaby byc z kolesem ktory ma z:cenzura:any charakter mysle ze zadna co z tego ze wyglada jak z okladki jakiegos czasopisma skoro ni w ząb nie mozna sie z nim dogadac :/

Niestety nie mogę się z tobą zgodzić uważam że wszyscy ludzie mają świetny charakter i z każdym można się dogadać... wystarczy chcieć...

Mam kumpli którzy uważani są za góru w szkole a mam i takich do których nikt nie chce się przyznawać...
i jedno mogę powiedzieć napewno ci uważani za góru mają odlotowe akcje można zawsze się przyłączyć i bawić dosłownie do upadłego < ile to razy śmiałem się z nimi do tego stopnia że aż bolały mnie od tego żebra :lol: > natomiast z tymi mniej lubianymi można zawsze o wszystkim pogadać nawet niektórzy nie zdają sobie sprawy jakie ciekawe i specyficzne hobby mają właśnie takie osoby.... i właśnie za to ich cenie :)

Osobiście nie spotkałem się z ludźmi o jakimś totalnie zwalonym charakterze w każdym tkwi coś pięknego tylko że niektórzy nie są jakoś szczególnie urodziwi i często przez to są odtrąceni od grupy

I osobiście uważam że jest to totalna głupota :/
 

Vicky

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
349
Punkty reakcji
0
całe życie to walka o byt w szerokopojętym tego słowa znaczeniu...
 
Dołączył
13 Grudzień 2006
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
41
W końcu dla większości dziewczyn liczy się najbardziej wnętrze, a nie wygląd


A ja powoli zaczynam odnosić wrażenie że to coraz bardziej się zmienia
A czy kiedyś to było prawda? Niesadze. Zarówno wygląd jak i osobowosc jest bardzo wazna. Wiadomo ze sa laski dla ktorych wyglad to rzecz najistotniejsza, to chodzbys nie wiem jaki był to nie masz szans u takiej.(takie nawiazanie do stwierdzenia ze kazda panne mozna miec).
Z drugiej strony, niezadko sie zdarza ze koles nie playboy ma bardzo piekna dziwczyne....playgirl-ke ;)

do atutora tematu
<ironia mode on>
zaraz zajrze w swoja magiczna kule i bede wiedziec dlaczego Ciebie nie chce
<ironia mode off>
Moze napiszesz cos wiecej a nie taki...lakoniczny kometarz.

Może zdobądz jej numerek gg albo fona Zakolegujcie sie.
no wlasnie, to bylby dobry punkt wyjscia. stac sie dobrym kumplem. a nie tak...
 

Kasia!!

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2006
Posty
207
Punkty reakcji
0
Miasto
z domku:)
Najlepiej zrobisz jak się z nią zaprzyjaźnisz, będziesz wiedział jaka jest naprawde.
Zaproś ją gdzieś, pogadaj...a wtedy dowiesz się czy jest Tobą
zainteresowana:) życze powodzenia ;) :]
 
Do góry