Co Zrobic By Ich Nie Stracic?

zoola25

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2006
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
.....a mogły być ciepłe kraje
Mam liczne grono przyjaciół! Znamy sie juz ladnch .... lat i mimo to ze załozylismy juz swoje rodziny spotykamy sie bardzo czesto(dwa , trzy razy w tygodniu)!Statnio cos załuwazyłam..........mąż mojej przyjacióki zaczoł inna czej patrzec na moja druga przyjaciółke!!! Myslałam ze sie myle ale............ona to odwzajamnia!!!Spytałam sie co ich łaczy i ............szok!!mają romans!!!co robic!mowiac jednej prawde wystawie na próbe przyjazn drugiej , nie mowiac nic .....?????nie chce ich stracic!znamy sie tyle lat..... pomocy!!!
 

Rapid

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2005
Posty
1 190
Punkty reakcji
21
Skoro jesteście tak blisko, że przyznali Ci sie do romansu (obdarzyli Cię swoim sekretem) to zapytaj ich co zamierzają z tym zrobić. To nie jest Twój problem tylko ich. Masz prawo rządać od nich jasnego stanowiska, właśnie w imię przyjaźni i wzajemnej lojalności, która obowiązuje wszystkich z tego grona towarzyskiego. Albo sami ten problem rozwiążą albo ujawnisz sprawę. Możesz też nie robić nic i tylko obserwować rozwój zdarzeń ale to tak jakbyś stała się biernym uczestnikiem zdrady. Porozmawiaj z nimi.
 

DeX

...Bond :)
Dołączył
19 Listopad 2005
Posty
1 118
Punkty reakcji
1
Miasto
the middle of nothingness...
Skoro jesteście tak blisko, że przyznali Ci sie do romansu (obdarzyli Cię swoim sekretem) to zapytaj ich co zamierzają z tym zrobić. To nie jest Twój problem tylko ich. Masz prawo rządać od nich jasnego stanowiska, właśnie w imię przyjaźni i wzajemnej lojalności, która obowiązuje wszystkich z tego grona towarzyskiego. Albo sami ten problem rozwiążą albo ujawnisz sprawę. Możesz też nie robić nic i tylko obserwować rozwój zdarzeń ale to tak jakbyś stała się biernym uczestnikiem zdrady. Porozmawiaj z nimi.
Całkowicie się z Tobą zgadzam Rapid.
Porozmawiaj z nimi.
 

zoola25

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2006
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
.....a mogły być ciepłe kraje
Juz z nimi rozmawiałam!!!To nie takie proste!!!Wiedzą ze zle robia i nie raz chcieli to skonczyc ale jakos im to nie wychodzi!Chyba zabrneli w to za daleko...!Pogadam z nimi jutro ...to trudne ...
 

Agness

Impossible is nothing :)
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
877
Punkty reakcji
0
Miasto
z piekła rodem...
Juz z nimi rozmawiałam!!!To nie takie proste!!!Wiedzą ze zle robia i nie raz chcieli to skonczyc ale jakos im to nie wychodzi!Chyba zabrneli w to za daleko...!Pogadam z nimi jutro ...to trudne ...

Ech. :( To sprawa jest naprawdę trudna. Ale myslę, że się wyjaśni. Mam nadzieję.
 

Nitrobolonus

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
132
Punkty reakcji
0
Miasto
Otwock
Zorganizujcie sobię wspólne sex-party i kazdy będzie się rżną z każdym... Wtedy meżuś sie wyżyje a wasza przyjaźń zostanie a nawet sie pogłębi.
 

asiekwil

złośnica
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
5 437
Punkty reakcji
1
Miasto
z wariatkowa/pokój 8 obok Sary
Sprawa jest ciezka,bo najbardziej ucierpi osoba niewinna,Twoja przyjaciolka. :( Musisz jakos z nimi pogadac zeby ta sprawe wyjasnic,bo ta sytuacja nie moze dluzej trwac.Trzymam kciuki :eek:k: ;) ;)
 

Sysunia

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Nie przejmuj sie Nitrobolonusem bo on jak zwykle dowali cos.....
Bardzo skomplikowana sytuacja, praktycznie to oni musza podjac jakas wybor co dalej..... ciezko powiedziec :/
 
Do góry