Co zrobić aby...

B

Bad_Boy

Guest
Witam znam koleżanke od ok roku...fajnie sie nam gada...ale nie w tym problem...chcialbym cos wiecej niz koleżenstwo....tylko problem w tym co zrobić aby nei stać sie dla niej tylko przyjacielem a kimś wiecej...??
 

wojtala

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2007
Posty
76
Punkty reakcji
0
Aby nie stać się przyjacielem musisz jej dawać znaki, że chcesz coś więcej:)
 

Szeregowy1988

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Gdansk / Gdynia
Zaproponuj Jej aby pomogła Ci malować jajka :D
A tak wogle patrząc na Tematy które założyłeś to chyba sobie zbyt dobrze w życiu nie radzisz:
Temat Dzial
Co zrobić aby... Podryw doskonały
Jak rozpoznać? Podryw doskonały
Czy jest w tym jakis sens? Miłość, przyjaźń i znajomość - czy mnie kocha?
I co mam z tym zrobic? Miłość, przyjaźń i znajomości - ...jestem z dziewczyna juz miesiac...
Jak powiedziec? Miłość, przyjaźń i znajomości
Całowanie Podryw doskonały - jak całować pierwszy raz dziewczyne
Przyjaciólka jako przeszkoda :( Podryw doskonały - jak całować pierwszy raz dziewczyne
Pierwsze spotkanie Podryw doskonały - jak całować pierwszy raz dziewczyne
Brak powodzenia:( Trudności życiowe
Gdzie zaprosic nowo poznana dziewczyne? Podryw doskonały
Zaproszenie nowo poznanej dziewczyny Podryw doskonały
Półmetek Podryw doskonały - jak zaprosic dziewczyne na jakas tam impreze
Jak Poderwać...? Podryw doskonały
Jak Moge...? Miłość, przyjaźń i znajomości - Jak moge udowodnić dziewczynie że ją bardzo kocham
Jak Się Całować? Podryw doskonały
Sprawy Sercowe! Kącik złamanych serc

Jeszcze kilka było ale juz nie chce mi sie wypisywac

http://www.forumowisko.pl/index.php?act=Se...p;hl=&st=25

Tematy jak widać sie powtarzają, sam zakładasz kilka praktycznie takich samych tematów, czy myślisz że na forum powiedzą ci dokładnie jak masz się obchodzić z dziewczynami? Każda jest inna... niestety musisz trochę sam się wysilić i pokombinować.

Życzę powodzenia, przyda ci się
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
Od przyjaźni do miłości niewielki krok :) po prostu musisz być sobą aby cię "lubiła" takim jakim jesteś :) jeszcze musisz z nią spędzać dużo czasu :) a potem wszystko samo jakoś przyjdzie nawet nie będziesz wiedział kiedy :p nic nie myśl co i jak bo znając życie i tak ci sie nie uda z twoim genialnym planem :) A i jeżeli jest to prawdziwa przyjaźń to nieudany podryw na pewno nie bezie przeszkodą na drodze do dalszej przyjaźni :)
 

Toosia

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
kurcze mnie ostatnio spotkało coś takiego właśnie jak piszecie.
kumpel zaprosił mnie na kręgle do Hulakula, pomyślałam sobie, ze świetnie, bo jeszcze nie byłam tam. poszliśmy w piątek wieczór, ja myślałam ze jeszcze inni znajomi będą, w ogóle sie nie spodziewałam ze to randka ma być!!!
na początku fajnie było, bo graliśmy sobie i kupa śmiechu była, a potem on niby przypadkiem próbował mnie objąć. nie wiedziałam co robić... lzrobiłam sie cała spiętą, bo nie spodziewałam sie tego i nie podobał mi sie do tej pory wcale... potem on przeprosił i nie próbował żadnych podchodów i prost mi powiedział, ze podobam mu sie bardzo :D
od tamtego czasu byliśmy jeszcze 2 razy w Hulakula na kręglach i za kazdym razem jest coraz fajniej :D
może coś z tego będzie ...

dla wszystkich nieśmiałych mam więc radę: nie owijać w bawełnę tylko mówić co po głowie chodzi.. bo ta druga osoba może się po prostu nie domyślić :)
 

Neon

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
...a potem wszystko samo jakoś przyjdzie nawet nie będziesz wiedział kiedy

Nic samo nie przyjdzie, jeśli on nie będzie działał.
Ludzie mówią prawdę.... musisz się czymś wyróżnić. Stereotypom jest ciężko.
 
B

Bad_Boy

Guest
Mówiła że mnie bardzo lubi i ze jestem fajny bo jestem inny niż pozostali...Czy to moze cos wskazywac??
Zastanawiam sie czy ja zaprosić do kina,czy może do jakieś restauacji?
 

Alain93

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2008
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Mój sekret, twój jeśli chcesz
Mówiła że mnie bardzo lubi i ze jestem fajny bo jestem inny niż pozostali...Czy to moze cos wskazywac??
Zastanawiam sie czy ja zaprosić do kina,czy może do jakieś restauacji?

Pod warunkiem, że każdy płaci za siebie, a jeśli uważasz to za nie gentelmeńskie (nie wiem czy poprawnie napisałem :p ), to zabierz ją gdzieś gdzie nie wydasz kasy [sup]1[/sup].


[sup]1.[/sup] Dając jej prezenty, zabierając ją do drogich miejscy, pokazujesz jej, a wręcz krzyczysz: "Jestem strasznie nudny, nie mam nic ciekawego do zaproponowania Ci, chcę Ci zaimponować jaki jestem bogaty" - efekt będzie odwrotny od zamierzone, zamiast się w Tobie zakochać, przestanie myśleć o Tobie jak o potencjalnym chłopaku, tylko zacznie myśleć: "o super, znowu jakiś gostek chce mi stawiać, fajnie jutro mi kupi to i tamto, zawiezie mnie tam i tam, zrobi to i to" - staniesz się jej pieskiem
 
B

Bad_Boy

Guest
He...to ja wkońcu niewiem co robić....:p Chciałbym żeby to było wyjątkowe spotkanie...
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
Alain wcale tak nie jest.. jeśli chłopak zabiera w fajne miejsca to wcale nie patrzy się na to "o fajnie, może on nie jest za fajny ale ma kase, kupi mi to i to"...
 

Alain93

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2008
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Mój sekret, twój jeśli chcesz
Alain wcale tak nie jest.. jeśli chłopak zabiera w fajne miejsca to wcale nie patrzy się na to "o fajnie, może on nie jest za fajny ale ma kase, kupi mi to i to"...

A ja zadam Ci takie pytanie: Wolisz się umówić z
a) gostkiem, który zabierze Cię do drogich restauracji, będzie dawał Ci prezenty, szukającego u Ciebie akceptacji
czy z
b) facetem, który ma swój własny ciekawy life style, który zabierze Cię w takie miejsce, którego nie zapomnisz do końca życia, który będzie potrafił pokazać, rzeczy jakich nigdy nie widziałaś, wiedzącego co chce osiągnąć w życiu, nie szukającego poklasku itp.



He...to ja wkońcu niewiem co robić....:p Chciałbym żeby to było wyjątkowe spotkanie...
To weź ją do Zoo, wątpie by jakikolwiek wcześniej facet ją wziął w takie miejsce, a jeśli to gdzie indziej:
a) galeria sztuki nowoczesnej
b) mini zoo
c) lunapark
itd. bądź kreatywny, a i pamiętaj, każdy płaci za siebie
 
B

Bad_Boy

Guest
Nierozumiem jak moge gdzieś zaprosić dziewczyne i nie zapłacić za nia...to jakos nie wypada:/ Moze jestem staroswiecki ale...
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
Alain w sumie to sama nie wiem xD raz tak raz tak xD
każdy za siebie? nie... to tak dziwnie... chłopak powinien zapłacić a nie...
 
Do góry