Co zrobić aby facet miał ochote na seks?

karmi2004

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Chodze z moim facetem od 9 miesięcy i jeszcze nie uprawialiśmy seksu, nawet o nim nie rozmawialiśmy! Mój facet jest bardzo pociągający i chciałabym z nim pójść do łóżka. Problem jest w tym że ja go chyba nie pociągam. Gdy leżałam mu na kolanach odpiął mi się z tyłu stanik i sie zapytałam czy mi zapnie a on powiedział "kochanie przecież umiesz sobie zapinać"... Co ja mam zrobić żeby chciał sie ze mną przespać? Boje się go wprost zapytać albo porozmawiać z nim, nie wiem czemu... Może znacie jakieś metody żeby dać mu znak żeby wiedział że chce sie z nim przespać, wiem że najlepsza byłaby rozmowa ale boje sie że pomyśli że zależy mi tylko na jednym...
 

CałaOna

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
450
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
stąd i stamtąd
Moim zdaniem powinnas porozmawiac, co on o tym sadzi. Moze nie ejst jeszcze gotowy na seks, moze sie krepuje, wstydzi , nie ma doświadczenia. A moze tez nie chce proponowac bo boi sie, ze Ty mu odmowisz i pomyslisz, ze on chce tylko seksu. Pogadajcie szczerze bo tak "intucija" do niczego nie dojdziecie :)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
9 miesiecy to dosc dlugi okres bycia razem, chyba rozmawia sie juz wtedy o wszytskim ? Seks to wazna dziedzina zycia, powinas zwyczajnie o tym z nim porozmawiac.
 

zoolinka

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
KRK
Albo najlepiej poczekaj na moment kiedy to on będzie miał ochotę w ty będziesz mogła go wtedy potrzymać na dystans...
 
N

Nieprzenikniona

Guest
No i bardzo dobrze, że jeszcze o tym nie rozmawialiście. 9 miesięcy to nie jest tak dużo, jak się wydaje. Zależy po prostu w którym wieku. Macie czas, a Ty nie bądź taka rozgorączkowana. Moim zdaniem, to lepiej, że nie wykazuje chęci na seks. Wolałabyś, żeby myślał tylko o tym? No, chyba nie... On jest rozsądny i najwyraźniej nie przykłada do seksu dużej wagi. Pytanie tylko czy już go uprawiał, czy jest jeszcze prawiczkiem . Jak to drugie, to chyba to wszystko wyjaśnia, nieprawdaż?
 

peace_and_love

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
ehh... lepiej porozmawiać o seksie na początek... nie można tego tematu unikać, ponieważ jest on bardzo ważny w życiu nastolatka... ten temat w ostatnich czasach jest omijany, czego nie można robić... porozmawiaj z nim szczeże czy by chciał i tym podobne, ale pytaj wprost, nie pytaj przenośniami, bo facet to prosta maszyna, nie wiele facetów rozkmini jakieś zawiłe znaki...
 
Do góry