Co Z Tymi Facetami?

K

Karlaa

Guest
kto mi wyjasni zachowanie chlopakow??
kurcze najpierw na imprezie sam sie taki do ciebie przywala a pozniej tak jak by cie prawie nie znal;/
prosze wyjasnijce dlaczego tak jes!!
 

DzIuBeJ

!dead eyes see no future!
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
1 462
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
"że ten"
No imprezie mówisz tak ?
A może był wcięty i gadał głupoty ?
Trochę mało opisałaś =/

i pamiętaj ze nie wszyscy tak maja...
 
K

Karlaa

Guest
No imprezie mówisz tak ?
A może był wcięty i gadał głupoty ?
Trochę mało opisałaś =/

i pamiętaj ze nie wszyscy tak maja...

jak by byl wciety to by mnie to wcale nie zdziwilo! a tu wlasnie o to chodzi ze na imprezie fajnie sie bawi a pozniej cie calkiem olewa wstydzi sie czy co?? a jesli sie wstydzi to dlaczego??niby tacy odwazni jestescie :niepewny: ??!!
 

DzIuBeJ

!dead eyes see no future!
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
1 462
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
"że ten"
Skąd ja mam wiedzieć jaki ten ktoś jest...
i nie każdy jest taki sam...
po tym świecie chodzą różnie indywidua...
u was wcale lepiej nie jest...

Btw. Nie cytuj posta nad sobą...
 

Rocko

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Hehe ja taki na szczescie nie jestem ale wiem czemu :D chlopcy czesto tak maja ze na imprezie sie chca wyszumiec :D szukaja dziewczyny sorry za obraze,jakiegos kaska i do dziela a potem nawet nie wiedza ktora to lub tak jak mowisz nie zwracaja na nia uwagi :D ale tacy chlopcy sa nic nie warci,pozdro
 

cpk_worm

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2006
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Tuchola
To jest całkiem normalne zachowanie u płci silniejszej :D Na imprezce wiadomo.. każdy chce sobie znaleść kogoś kto mu umili dzisiejszy wieczór.. Tak już jest.. :) A potem ani cześć ani pocałuj mnie w d.. :phi:


..Szacunek..
 

Mastersik

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
24
Punkty reakcji
0
Miasto
Siemianowice
Lub tez moze byc tak ze jesli byl z jakimis kumplami to poprostu chcial pokazac jaki to on jest macho i poderwac pierwsza lepsza dziewczyne zeby sie popisac przed kumplami.. niestety zdarzaja sie takie ewenementy... :/
 
K

Karlaa

Guest
powiem wam tak : chyba za malo opisalam ta sytuacje bo wy mi piszecie to co juz wiem a tak do konca tego nie mozna przypisac temu o co mi chodzilo! ale dzieki za odpowiedzi i stwierdzam jednonie bede sie przejmowac chlopakami!! mam gdzies wszystko i tyle ;)
hehe co Wy na to??
 

Rocko

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Uwazam ze to zle podejscie :p ale jak chcesz byc homo Twoja sprawa,nie no zart :D przejmuj sie ,ale osobiscie uwazam ze dsyka to zle miejsce na poderwanie 2 polowy na dluzsza mete,pozdro
 
K

Karlaa

Guest
ale ja mialam na mysi ze olewam tego a pozniej to sie zobaczy;P
i nie chce byc homo!!
tylko nie podoba mi sie podejscie chlopakow poprostu;/
zreszta nie wazne ...
 

Maggot

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2006
Posty
215
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Sandomierz
Albo coś wypił... Albo szukał panienki zabawki :). Nudziło mu się tego wieczoru i chciał sobie pobaraszkować z jakąś dziewczyną i wybrał Ciebie. Tak bywa... Pies się topi , łańcuch pływa...
 

lolka

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2006
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
32
ECH, WIESZ CO.. NA DYSKOTEKACH ZAWSZE TAK JEST. PRZYNAJMNIEJ U MNIE- W MAŁEJ MIEŚCINIE;) FACECI TAŃCZĄ I LEPIĄ SIĘ DO KAŻDEJ .... POWIE COŚ ... 'MIŁEGO' ;-)

A DZIEWCZYNA BIERZE TO NA CAŁKIEM POWAŻNIE.
..JA TEŻ ... CHYBA WIĘKSZOŚĆ.

TACY SĄ FACECI ..
NEGUJE- NIE WSZYSCY:]

...WIEM CO CZUJESZ. STRASZNIE WKURZA I SMUCI MNIE JAK JAK FACET TERAZ POWIE ZDAWKOWE :'CZEŚĆ' ..A KIEDYŚ ...BYŁO ZUPEŁNIE INACZEJ .. ŚMIALIŚMY SIĘ, ROZMAWIALIŚMY O WSZYSTKIM ..ITD.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Niestety ale to prawda ze na imprezie tak jest i nie ma sobie co nadziei robić bo każdy ma wtedy % we krwi i nie wie co sie dookoła dzieje. Sama podrywałam wielu chłopaków a teraz sie o to do mnie plują że im "cześć" na ulicy nie odpowiem :D No cóż... życie.
 

Serpens

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2005
Posty
675
Punkty reakcji
0
ale ja mialam na mysi ze olewam tego a pozniej to sie zobaczy;P
i nie chce byc homo!!
tylko nie podoba mi sie podejscie chlopakow poprostu;/
zreszta nie wazne ...
Uważam za mocno zenujące że po jednym chłopaku oceniasz wszystkich :]
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Niekoniecznie musiał coś wypić. Na imprezach, wycieczkach szkolnych chłopcy zarywają do dziewczyn i nastawiają się na podryw "na jedną noc". Mnie tak na wycieczce taki jeden podrywał, daj se z nim spokój i poszukaj kogoś na więcej ;)
 
Do góry