Co Wy Na To?

Atiras

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
270
Punkty reakcji
0
Jak w tytule tematu :) : co myślicie o pomyśle żeby się o siebie nawzajem modlić? Np. jak ktoś jest chory, ma mieć operację, ma mieć sprawdzian w szkole :) , potrzebuje wsparcia, cokolwiek co uznacie za stosowne - napisać, a Ci którzy to przeczytają się o to pomodlą:) Może warto byłoby spróbować?
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Nie wiem czy to dobra odp ale pisze:

Wiec ja miałem wypadek ale nie samochodowy...
I wiele osób sie za mnie modliło, przynajmniej tak twierdzą teraz, ja osobiście jestem im dozgodnie wdzieczny. Powiem ze to jest pewne ze właśnie to oni mnie uratowalii....

Jeszcze raz moge powiedzieć skromne DZIEKUJĘ....

Pdr !! :D

--------------------
Pdr- Pozdrawiam (nowoczesny jezyk...mowa potoczna uzywana we Wrocku :p )
 

Domin

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
332
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec - Dzielnica Cudów:)
Modlenie się za innych ludzi uszlachetnia i uczy nas moralności. Trzeba się modlić za wszystkich nie tylko za bliskich ale nawet za tych, których nie lubimy. Powierzanie innych ludzi Chrystusowej miłości i Matce Bożej czyni z nas wspaniałych ludzi, staraj sie modlić za wszystkich.
 

Tomek_22

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2005
Posty
237
Punkty reakcji
0
Wiek
41
ja modlić się może nieumiem , ale jeśli modlitwą miałbym pomóc drugiemu człowiekowi to ... bardzo chętnie!
Moge spróbować i pomodel sie za każdego kto tylko mnie o to poprosi :)
 

First_Sirius_Lady

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2005
Posty
765
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jestem stąd ... i dotąd
Pomysł z modlitwą za potrzebującymi jej, popieram.
Dodam może jeszcze naszą praktykę z Odnowy w Duchu Świętym.
Ma ona swój początek w tym, co powiedział Pan Jezus:
"jeżeli zgodnie prosić będziecie, ja to spełnię"
i w związku z tym codziennie o godz. 21,15 łączymy się w modlitwie za potrzebujących jej.
Proponuję więc tutaj podobny zwyczaj.
Umówmy się, że codziennie wszyscy o tej samej godzinie będziemy wypraszali łaski dla tego, kto o to poprosi.
Na początek proponuję godz. 21, 30
co Wy na to?
 

Atiras

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
270
Punkty reakcji
0
Modlę się za wszystkich:) Tylko że to nie to samo... Ja poprostu czuję sie świetnie jak tak się pomodlę za kogoś :D Codziennie modlę się za swoich bliskich i za jedną dziewczynę z klasy, jednego chłopaka z klasy i jedną nauczycielkę:>
First_Sirius_Lady, mi ta godzina nie odpowiada:) Czasami już wtedy śpię:) Ja bym proponował po prostu przed snem np poświęcić trochę czasu...
 

Lilith

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja też się bardzo chętnie przyłączę, bo osobiście wierzę i dlatego jak każdy wierzący wierzę, że to pomaga :)
 

KateW

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
118
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Rzeszów
Chciałam Was prosić o modlitwę w intencji mojej wspólnoty, zebyśmy jakoś znależli wyjście z problemów, jakie na nas spadły...
 

poprostu_ja

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Jestem za i pomodle sie nawet za te osoby w mojej wspolnocie i osobiscie prosze o modlitwe o moje zdrowie.... i wyleczenie z raka.... :(
Chwala Panu!!!!! :)
 

spioh

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2005
Posty
442
Punkty reakcji
0
to ja poproszę za wszystkich chorych nieuleczalnie, a szczególnie za tych co raczej mają w perspektywie wiele lat cierpienia niż szybką śmierć, bo takich dość często spotykam...
 

marta912

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2005
Posty
13
Punkty reakcji
0
Myśle, ze to dobry pomysl. W koncu wiara czyni cuda. Od dzisiaj bede sie modlic za wasze prosby:) A wy modlcie sie o moje jak chcecie. Raz to nawet sie modlilam z kumpela, zeby chlopacy sie w nas zakochali. Codziennie odmawialysmy 5 dziesiatek rozanca. Ale niestety nie poskutkowalo:(
 

asiek145

Panna Marzycielka:)
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
538
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z nieba^^
Ja też uważam że to dobry pomysł :)
Jak nie zapomne to o tej godz zawsze sie pomodlę za tego, który będzie tego potrzebował... i nie tylko... :)
 

poprostu_ja

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Mam propozycje dzis wieczorem modlmy sie za Polska misjonarke we wschodnim Timorze jutro czeka ja egzekucja za gloszenie ewangelii.... niech smierc bedzie jej lekka ;( ...... [*]
 

Tux

a co to jest ranga?
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
633
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Tarnów (no - prawie)
Popieram pomysł z wzajemną modlitwą. Wydaje mi się że modliwa za kogoś ma znacznie większą wartość niż za siebie, bo wynika z miłości bliźniego, a nie tylko z troski o siebie. Będę się więc modlił we wszystkich intencjach, które się będą tu pojawiać..
 
Do góry