Co Wolisz Śmierć Czy Życie?

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
Ja tez chciałam wybrac smierc, ale na szczęście ktoś w ostatniej chwili mi pomógł... a co spowodowało Twoje pesymistyczne podejście?
 

mika f

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
34
Punkty reakcji
0
Miasto
Wawa a konkretnie ursynow
Hmm....śmierć jest ciekawa, bo nie wiadomo co dalej. I bardzo wygodna, czasami. Ale umrzeć jeszcze zdąrze, to jedyna rzecz której jestem pewna. Wiec narazie życie.
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
życie dlatego, że tak czy siak kiedyś (niestety) umrę, więc mogę poczekać co jest po " drugiej stronie", że tak powiem.
 

Asieńka_

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bydgoszcz
Wybrałam śmierć, ponieważ jest ona "życiem", które nieustannie się toczy...
Nie chodzi o to, że mam jakieś myśli samobójcze albo nie mam dla kogo żyć, wręcz przeciwnie...
Jednak stwierdzam, że śmierć jest "interesująca"...
Kiedy umiersz albo jak jesteś już po tej "drugiej stronie" nie masz żadnych problemów, czy też zmartwień...
Nie musisz płakać...
Nie musisz się śmieć...
Poprostu nic nie robisz...
Nikt Cię nie zmusza do tego, zebyś posprzątała pokój albo do tego, ze musisz iść do pracy czy szkoły...

Poprostu prowadzisz beztroskie "życie"

Pewien poeta powiedział:

"Boimy się nie śmierci, ale wyobrażenia, jakie mamy o niej. "

"Cokolwiek robisz, pamiętaj o śmierci. "
 

cichy_997

I love Roman®
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
574
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
Poprostu prowadzisz beztroskie "życie"

to zalezy...jak zasluzysz to bedziesz prowadzic beztroskie zycie, ak nie...to poczujesz...co ot jest dopiero masakra..wiec ja narazie wybieram zycie, bede pragnąl smierci chyba dopiero jak bede 80 letnim staruszkeim, który nie moze wstac do kuchni zrobic sobie herbaty...wtedy napewno bede chcial zeby przyszla smierc...
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Wybieram życie!! Wybierając śmierć poszłabym na łatwiznę. jakże łatwo jest unikać odpowiedzialności za swoje czyny nawet te złe... nieeeee... wydaje mi się że dla mnie byłoby to zbyt proste.... wiem, bo miałam taki moment gdy mnie odratowali - do tej pory za to dziękuję. Życie jest piękne pomimo cięzkich (czasami nawet bardzo) chwil...
 

dida

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2006
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Życie nie boje sie smierci ale przykre jest to ze gdy umrzemy swiat popedzi dalej jak gdyby nigdy nic, w dniu naszej smierci ludzie pojda do pracy, do szkoły ale to wszystko juz bez nas. pozatym smierc jedyna tak naprawde nie odwracalna rzecz. tu czlowiek nie morze sie rozmyslic, zmienic zdania itd.
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Ja tez wyvieram życie. Ale życie, w którym widzę sens.

"A kiedy sypną na mnie piach, gd6y mnie okryją cztery deski, to pójdę tam gdzie wiedzie szlak- na połoniny, na niebieskie."

I tak powinno byc. Na zawołanie Boga jestesmy tam- skonczyles misje, zrobiles tyle, ile miales, dziekuję.

W własnie chcę, by o mnie panmiętali, bym zrobila cos dla ludzi, dla świata, zebym zostala w pamieci.
 

zupelnie

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2006
Posty
8
Punkty reakcji
0
czasem życie...czasem śmierć...chciało by się czasem umrzeć...ale na to nie pozwala...(przynajmniej mi)...zwykla ciekawość tego, co bedzie dalej...może troche glupie...ale na mnie dziala...
 
Do góry