Co to za piłkarz?

hylo-for99

spolegliwy
Dołączył
10 Październik 2007
Posty
675
Punkty reakcji
16
Miasto
Polska Południowa
Aha sorry zapomniałem...
już daje...


cotozazdjcie.jpg
 

hylo-for99

spolegliwy
Dołączył
10 Październik 2007
Posty
675
Punkty reakcji
16
Miasto
Polska Południowa
...
Angielski piłkarz ur.18.04.1979r. grający na obronie, grał m.in. w Arsenalu , 5 lat w Birmingham
obecnie od ponad czterech lat gra w jednym z angielskich klubów znajdujących się w końcowej tabeli Premiership.
:przewraca:
 

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
Strzelał gole w 6 rozgrywkach podczas jednego sezonu i jest pod tym względem rekordzistą ? : D
 
M

marco9512

Guest
Jakaś podpowiedź ? :p Mi to na pierwszy rzut oka wyglądał na Ibrahima Afellaya ale raczej to nie on ? :D
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Środkowy obrońca. Po karierze juniorskiej wstąpił do kadry Ajaxu Amsterdam, lecz obecnie gra w jednym z prestiżowych angielskich klubów. ; )
 
M

marco9512

Guest
A tak nawiasem mówiąc. Jeśli się odpowiada na kogoś post to jak jest ten BBCode, który umożliwia stawianie obrazka z internetu to czasami w linku pisze imie i nazwisko kogoś na tym zdjęciu. Więc można tak zrobić i wiadomo o kogo chodzi :p Więc jak można to dawajcie obrazki gdzie w linku nie ma nazwiska piłkarza :p
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Ja wstawiłem fałszywe nazwisko zawodnika dla zmylenia osób, które potrafią wykazać się odrobinę sprytem rzucając okiem na hiperłącze w poszukiwaniu nazwiska zamieszczonego piłkarza. ; ) Tak nawiasem, to zamieściłbyś podpowiedź? Twarz potrafię skojarzyć, lecz we mgle.
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
Maduro? chyba nie bo z tego co kojarze to w wigan nie grał
 
Do góry