Co to jest ten słynny "bad boy" ?

Jumping_Bean

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
352
Punkty reakcji
7
"prawdziwa cnota krytyki się nie boi" :D
a upierdliwość jest cechą konsekwentności prowadzącą do zmęczenia oponenta, finalnego jego poddania się i przyznania racji - a za to dostaje się +20 pkt do za.je.bi.ści :D

Wiesz... Co innego bronić swojego zdania, a co innego mieć nieuzasadniony pęd do potyczek słownych bez żadnego określonego celu (bo jakaż tu wymiana argumentów, po prostu ciągle odpisujesz, ale nic nie wnosisz do tematu). A co do krytyki- właśnie dajesz przykład ile masz z tą przysłowiową "cnotą" wspólnego (no i z :cenzura:i*stością przy okazji też :lol:)
 

Jumping_Bean

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
352
Punkty reakcji
7
skoro tak uważasz, to zapewne tak jest

mam nadzieję, że smakował kij który połknęłaś :D

Dopóki pisałeś na temat, to wnosiłeś. A teraz to sam widzisz. :lol: A co do kija- cóż za wysublimowana metaforyka żartu...
 

Midus

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
418
Punkty reakcji
22
Swoją drogą ciekawa jestem, co trzeba mieć w głowie, żeby uwierzyć, że kurs podrywu po przecenie jest w stanie coś zmienić. Charakteru nie ruszysz- można się nauczyć grać, ale kłamstwo ma krótkie nogi i z czasem wyłazi prawdziwe 'ja'. Lepiej już być kompromisowym, skromnym człowiekiem bez siły przebicia, a być sobą, niż robić z siebie błazna. :p

43.gif


Tez jestem ciekaw co Trzeba miec w głowie aby popełnic taki post :D
 
A

Ascalioth

Guest
Nie róbcie zbędnego offtopu :)

Co to jest badboy?

Jeśli chodzi o uwodzenie to mężczyzna, który ma swoje zdanie, do którego ciągnie kobiety, który jest inny niż wszyscy, który jest samcem ALPHA.
Można wymieniać i wymieniać ;)
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
To co w sygnie nie działa na twoją korzyść ;] All in all nie odkryłeś niczego nowego, w temacie było o tym x razy, alpha dużymi literami nie robi wrażenia. Blogów jak twój jest pełno - skąd kopiowałeś?

Skoro już mamy na warsztacie kolesia po netowych szkoleniach to może rozwiń temat? Inny niż wszyscy? Sugerujesz że bedboj jest tylko jeden? Określenia 'inny niż wszyscy' używają przeważnie laski tylko po to, by stwierdzić na końcu że każdy jest taki sam.
 
A

Ascalioth

Guest
No tak koleś po netowych szkoleniach :mruga:

A tak w ogóle to uważasz że szkolenia stacjonarne uczą więcej?

I co do mojego bloga to tak jak napisałem to jest mój blog, więc nic nie kopiowałem, nie wiem czy masz jakiś trudny okres w żyiu.

A co do badboya to nie ma potrzeby tego dalej rozwijać, ja napisałem co sądze na ten temat, a Ty zamiast krytykować byś napisał swoje zdanie :)

Pozdrawiam gorąco !
 

trawka13

Bywalec
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
1 319
Punkty reakcji
41
A co do badboya to nie ma potrzeby tego dalej rozwijać, ja napisałem co sądze na ten temat, a Ty zamiast krytykować byś napisał swoje zdanie :)
hmmm bardzo ciekawe stwierdzenie ... jak na kogoś kto napisał jedno zdanie w topiku, który jest już na 5 stronie :D
niemniej wszedłeś, zaznaczyłeś swoją obecność i nawet masz jakieś zdanie, błysnąłeś intelektem o braku potrzeby dalszego rozwijania wątku po Twoich proroctwach
oby tak dalej - myślę, że panny już pończochy zdzierają :D
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
No tak koleś po netowych szkoleniach :mruga:

Pozostaje współczuć.

A tak w ogóle to uważasz że szkolenia stacjonarne uczą więcej?

Nie. Szkolenia stacjonarne to zdzieranie kasy z ludzi jak ty :D

nie wiem czy masz jakiś trudny okres w życiu.

Skąd ten wniosek? Bo zadarłem z netowym nolifem-podrywaczem? :D

zamiast krytykować byś napisał swoje zdanie :)

Masz problemy z naszym pięknym ojczystym językiem to raz, dwa że temat ma kilka stron i zanim postanowisz podzielić się z nami swoimi zapewne cennymi spostrzeżeniami wypada przeczytać go od początku ;]
 

Justyśka...

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2011
Posty
140
Punkty reakcji
2
Forum chyba służy również do wyrażania własnych opinii nawet gdy inni mają takie same poglądy i już je wyrazili. Jak dla mnie bad boy, choć to dziwne określenie, no ale skoro już funkcjonuje to niech będzie, to koleś z pasją, z ogromną siłą przebicia, ktoś, kto nie boi się marzyć i tych marzeń realizować, pomimo krytki otoczenia, która jest zawsze ze zwykłej zazdrości, gdy tylko ktoś jest szczęśliwy i robi coś na co inni by się nigdy nie porwali, to koleś, który wie czego chce, a przy tym na tyle pewny siebie, aby iść do przodu, może trochę egoista, trochę narcyz, ale to te cechy powodują, że zwraca na siebie uwagę kobiet, przynajmniej takich jak ja.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Określenia bedboj używa się tylko i wyłącznie jeśli chodzi o podejście do kobiet, trochę za szeroko to rozumiesz.
 
A

Ascalioth

Guest
Po pierwsze to był sarkazm, po drugie, w którym zdaniu napisałem, że jestem po szkoleniach stacjonarnych? Wyczytałeś to z rys na mojej twarzy?
Tak mój błąd, bo nie zauważyłem, że to 5 strona, akurat wtedy byłem po pracy, czasem się zdarza.

Co do tego, że jestem internetowym podrywaczem czy nawet no lifem to nie skomentuje. Nie wdaje się w głębsze dyskusje z osobami, których jedynym wyznacznikiem IQ jest ich liczba postów.

Nie zamierzam się z nikim spinać, a na pewno już nie z Tobą, więc nie wiem z czym masz problem. Z tym, że wyraziłem swoje zdanie na ten temat? Być może źle się czujesz wtedy kiedy ktoś się z Tobą nie zgadza, ale może czas się do tego przyzwyczaić.

Jakbyś mógł to nie odpowiadaj na tego posta :)
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
No fakt, goszczę tu dwa lata więc swędzi cię ilość moich postów? Brawo, zabłysnąłeś, nie będę spał po twoim docinku ;]

Ja po prostu korzystam z okazji, mamy na forum pro uwodziciela więc miałem nadzieję na owocną dyskusję, nie bój się nie będę już podważał twojego autorytetu :D
 

trawka13

Bywalec
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
1 319
Punkty reakcji
41
Nie wdaje się w głębsze dyskusje z osobami, których jedynym wyznacznikiem IQ jest ich liczba postów.
wyczytałeś to z rys naszych twarzy? a nie, tfu wróć, z ilości postów :D
chyba założę sobie nowe konto, jakieś trawka14 i wtedy z zerowym dobytkiem będę najmądrzejszy :sexy:


Bad Boy to Will Smith i Martin Lawrence :D
szczególnie ten drugi ... bojący się żoneczki :D
 
Do góry