Co się stało z Igorem S. z Wrocławia?

K

kate2

Guest
Herbatniczek napisał:
widziałem taki film na polsacie, jak policjanci nieśli go to widać przez chwilę twarz


Herbatniczek napisał:
filmik z zatrzymania jest w tak wielu miejscach w internecie że łatwo znaleźć,
Nie chcę się czepiać ale trochę się to kupy nie trzyma. :)


I ta twarz nie była technicznie zamazana ?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
jak się dobrze przypatrzeć to widać brak uszkodzeń twarzy
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 444
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Ta osoba padła ofiarą braku lustracji w służbach bo PRL a szczególnie Stan Wojenny
wykreował służbach że mogą dla władzy swobodnie bić ludzi a sądy zawszę ich obronią .
Nowej rzeczywistości to samo i dodatkowo dostali też zadanie zbierania mandatów
i nawet siłą mają sępić mandaty.
Najbardziej do brutalności służb przyczynił się Sienkiewicz którzy zrobił z nich bojówkę rządowa i
służby miały nakaz prowokowania a nie unikania konfliktów.
Lokalnie dominują ludzie tej partii i swobodnie wykorzystują służby do wyłudzania pieniędzy
od mieszkańców.
Do dzisiaj dominuje mentalność którą prowadził Sienkiewicz.
Tą mentalność prowadzono przez dwie kadencję i nie da się szybko jej naprawić.
Jedynie co udało się zrobić to wymusić na służbach to nie pojawianie się na protestach a
szczególnie na Marszu Niepodległości.
Takie przypadki zlikwiduje pozbycie się Oligarchii która rządzi wielu miastach i Bolszewickich
sędziów którzy uznają brutalność służb za naturalną i odmawiają badania sprawy.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
kolego, to się działo za czasów twojego wyśnionego rządu PIS, nie przeszkadza to tobie ?
 
M

MacaN

Guest
Teraz we Wrocławiu trwają zamieszki. Na ulicach są poustawiane kordony policji.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
ciekawe jak to zamierza MSW zakończyć
 
M

MacaN

Guest
Normalnie, a niby jak? Takie rzeczy zakańcza się pałami, karabinami na gumowe kule i armatkami wodnymi.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
ale ta władza tak nie może zrobić, bo krytykowali wcześniej PO właśnie za takie sposoby postępowania ze społeczeństwem
 
M

MacaN

Guest
A co robią teraz Twoim zdaniem? Dają się prać po głowie bandzie naćpanych patusów? Normalnie ich łapią we 4, niosą do samochodu i wrzucają do suki jak szmaty :D I dobrze. Zawsze byłem i będę za takim reagowaniem policji.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
widzisz generalnie jestem też za tym,

ale dawno temu wplątano policję do polityki, jak się coś stanie w tym kształcie to zaraz opozycyjni politycy drą mordę że skandal, że gestapo a nie policja

a potem ci sami politycy nie wahają się użyć siły, tyle tylko że nowa opozycja robi to co poprzednia
 
M

MacaN

Guest
Hipokryzja polityków, albo raczej ich głupota. Lubią dużo szczekać jak są w opozycji. Zawsze tak było i zawsze tak będzie. Policja jest od utrzymywania porządku. Bez niej żadna władza nie przetrwa nawet roku, bo pierwsza lepsza demonstracja wyniosłaby ich z domów i postawiła pod ścianą. W ogóle moim zdaniem powinni im jeszcze pozwolić używać głośników kierunkowych, które mają na takich fajnych samochodach z paką z tyłu.

Nasze prawo pozwala ich używać jedynie jako megafonów, co jest nieporozumieniem. Jeden taki pickup z głośnikiem może uspokoić wściekły tłum, bo jak się go odkręci na odpowiednia częstotliwość, to choćbyś trzymał w ręku i karabin - jedyna rzecz jaką zrobisz po skierowaniu owego głośnika w twoją stronę - to odrzucenie broni, położenie się na ziemi i zatkanie uszu, w desperackiej próbie zmniejszenia bólu.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 444
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Herbatniczek napisał:
kolego, to się działo za czasów twojego wyśnionego rządu PIS, nie przeszkadza to tobie ?
Tym mieście rządzi PO a służby są podporządkowane władzą lokalnym.
Miasto remontuje posterunki policyjne , kupuje sprzęt dla nich i może zapłacić za wynajęcie dodatkowych policjantów .
Stosują szkolę Sienkiewicza która każe wysyłać na każdy protest służby i nie ważne jest że bez nich panuje spokój.
Tym mieście zamiast pozwoli ludziom złożyć kwiaty i znicze to wysłali Białe Kaski.
Później podeptali kwiaty i znicze to spowodowało zamieszki.
Zawszę do tych wydarzeń dochodzi gdy danym mieście rządzi PO , SLD i PSL a wielu przypadkach rządzą wspólnie.
 
K

kate2

Guest
pan k napisał:
Później podeptali kwiaty i znicze to spowodowało zamieszki.
Nie wiem czy podeptano czy po prostu usunięto. Przestrzeń przed komisariatem to nie jest odpowiednie miejsce na znicze i kwiaty. Utrudniają poruszanie się. Nie doszukujcie się wszędzie złej woli i mściwości.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 444
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
kate2 napisał:
Później podeptali kwiaty i znicze to spowodowało zamieszki.
Nie wiem czy podeptano czy po prostu usunięto. Przestrzeń przed komisariatem to nie jest odpowiednie miejsce na znicze i kwiaty. Utrudniają poruszanie się. Nie doszukujcie się wszędzie złej woli i mściwości.
Te kwiaty i znicze powinni zostawić by nie prowokować społeczeństwa a
nie od razu usuwać bo było oczywiste że to sprowokuje agresję
Na pewno nie powinni wysyłać do małej grupy ludzi Białych Kasków bo bez nich nie było by zamieszek bo te osoby nie chciały
żadnych zamieszek.
Zamiast to zrobić wybrali konfrontację.
Jak można do grupy ludzi którzy chcą położyć kwiaty i znicze wysyłać bez żadnego uzasadnienia Szwadron Białych Kasków.
Szczególnie gdy dominuje do nich agresja i zamiast się ukryć to prowokują zamieszki i idą na
konfrontację .
 
K

kate2

Guest
pan k napisał:
Te kwiaty i znicze powinni zostawić by nie prowokować społeczeństwa a nie od razu usuwać bo było oczywiste że to sprowokuje agresję
Policja ma bać się ludzi? Bądźmy poważni. Nadużyciem jest robienie sobie cmentarza przed komisariatem w czy w innym miejscu do tego nie przystosowanym.

Ludzie wydali już wyrok. To jest według Ciebie uczciwe? Wiesz dokładnie co się stało? Od wyjaśnienia tej sprawy są odpowiednie organy i jeśli policjanci nadużyli swojej władzy i przyczynili się do spowodowania śmieci tego człowieka to są na to paragrafy i prawo oraz wyrok .

Ja nie stoję po niczyjej stronie jednoznacznie ale opowiadam się za dojściem do prawdy.
 
M

MacaN

Guest
pan k napisał:
Jak można do grupy ludzi którzy chcą położyć kwiaty i znicze wysyłać bez żadnego uzasadnienia Szwadron Białych Kasków. Szczególnie gdy dominuje do nich agresja i zamiast się ukryć to prowokują zamieszki i idą na konfrontację .
I dobrze. Pooglądaj sobie filmiki z sytuacji we Wrocku i zobacz sobie tych spokojnych ludzi na kwasie, czy co oni tam biorą. Miota nimi jak cholera, tak są naćpani. Już za sam ten fakt należy ich powyłapywać, zakuć w kajdany, wsadzić do suki i zawieźć na narkotesty.

Nie żyjemy w dzikim kraju, w którym to wściekły tłum dyktuje warunki. Żyjemy w kraju, w którym obowiązuje pewne prawo, a wściekły tłum ma zostać powstrzymany przez organy stojące na straży tego prawa. Mi by do głowy nie przyszło, żeby zwyzywać policjanta w prewencji, a im nie tylko to przychodzi do głowy, oni się do tych gliniarzy rzucają. Za coś takiego należy się odwinąć pałą prosto w zęby.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
czytanie tekstów Pana K to jest pasjonująca lektura

Policją kieruje MSW kierowany przez Pana Błaszczaka, ten pan jak wszyscy wiedzą jest członkiem PIS, obecna władza wymieniła wszystkich komendantów policji. A nasz kolega dalej twierdzi że to PO wszystkim kręci

Do tego nasz kolega nie ma kompletnie pojęcia kto rządzi Wrocławiem. O ile się orientuję to tam rządzi P. Dutkiewicz, prowadząc aktualnie wojnę polityczną z PO. A nasz kolega plecie bzdury. Zalecam więcej lektury
 
M

MacaN

Guest
A tak w temacie pokrewnym - nie wydaje Wam się, że wysyłanie 17 samochodów policyjnych i dodatkowych 400 policjantów + kilkuset z Wrocławia na jednego studenta III roku, który zrobił bombę z saletry i cukru to lekki przerost formy nad treścią?

Dla mnie te zatrzymanie to zwyczajna pokazówka.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
wiesz tak do końca to nie wiadomo co on tam robił
to co wybuchło było przecież bardzo niebezpieczne. Co prawda materiał wybuchowy był lekki ale tam były tez śrubki czy też gwoździe. Wiesz jakie to może spowodować rany u przypadkowych ludzi


ale to jest mały pikuś. Z Igorem się nie bawili tylko zdecydowanie rozprawili. Ale ta panienka z Gdańska już może liczyć na specjalne traktowanie. Skoro mamusia z PIS to policjanci mają ją przepraszać że użyli siły. Jak by to była panienka z PO to by ją spałowali i PIS by klaskał. Ale jak się jest u wladzy to swoi są nietykalni
 
Do góry