Co Się Dzieje Z Ludźmi, Którzy Nie Podpisuja Sie Pod Żadną Z

Status
Zamknięty.

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Tylko, że to nie jest jakaś bóg wie jaka skinhead girl, tylko zwykła dziewczyna, pewnie sympatia jakiegoś skina. Wcześniej dałeś zdjęcie skinheadki. Czy golą głowy? Owszem. Nie wszystkie i nie całkiem na łyso, ale część głowy na pewno (boki, albo dajmy na to środek zostawiając pasma zwisające przed uszami).

A na tym zdjęciu to piekność to nie jest. Zdecydowanie. Wyobrażasz ją sobie bez makijażu? Bo ja niestety tak. I nie jest to przyjemny widok. Wolę naturalne dziewczyny.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
sam byles pozer nuword, a to co pokazales, to mi na widok tego paszczura niedobrze z jej makijazu mozna by maske zrobic. w towarzystwie znajomych rockow i punkowek to na to cos bym nawet nie spojzal, a tak wogole to nie jest czasem gumowa lalka? bo ta twarz jakas taka dziwna...
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
sam byles pozer nuword, a to co pokazales, to mi na widok tego paszczura niedobrze z jej makijazu mozna by maske zrobic. w towarzystwie znajomych rockow i punkowek to na to cos bym nawet nie spojzal, a tak wogole to nie jest czasem gumowa lalka? bo ta twarz jakas taka dziwna...

O przepraszam widocznie ty gustujesz tylko w samych Miss World, sorry naprawde, nie wiedzialem :phi:

A ta? :sexy:



Jacobbs no wiem, to o czym mowisz prezentuje sie tak (ale i tak mało jest takich ortodoksyjnych skinówek) , wiec rzeczywiscie troche racji masz, zle zrozumialem.

 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Właśnie sęk w tym nuworld, że tu chodzi o coś zupełnie innego niż miss world. Chodzi o ładne naturalne dziewczyny, a nie jakieś wypindrzone laski prosto z solarium.
 

Minister

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Miasto
z przychodni
no to pokazcie mi taka fajna punkowe czy metalowe..
Vardamir mowisz paszczur na tamta laske a i tak bys jej pewnie nie dal rady wyrwac... ale jakby ci zaproponowala nocke, to bys sikal ze szczescia.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
niecierpie miss, niecierpie blondynek (z jednym wyjatkiem) a co do Ciebie minister, to teraz po gebie powinienes dostac za takie sugestie, poniewaz mnie obrazaja, nie jestem zwierzeciem ktore za instynktami lata, i na nocke bym nie poszedl na pewno, takie sprawy to musi byc dlugi zwiazek, a do zwiazku dluga znajomosc w ramach przyjazni, wiec sliczna geba na wiele sobie nie zasluzy Twoja pieknosc
ps nuword, co do tej blondyny co pokazales w ostatnim poscie, to jej usmiech odstrasza
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
moim zdaiem to typowa 'skinka'
17193062.jpg
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
misior tak wyladaly głownie w latach 70 tych. Teraz baaardzo rzadko się spotyka tą fryzurę a jesli juz to wlosy s tyłu ma pozostawione :)

Zobacz jak wyglądają współczesne white nacionalist girls :sexy:

http://youtube.com/watch?v=-IT3p4J1Uhk&feature=related

zbiór fotek z takiego skinowskiego portalu.

W Polsce jest mniej wiecej podobnie, wygladają po prostu normalnie
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
misior tak wyladaly głownie w latach 70 tych. Teraz baaardzo rzadko się spotyka tą fryzurę a jesli juz to wlosy s tyłu ma pozostawione :)

Zobacz jak wyglądają współczesne white nacionalist girls :sexy:

http://youtube.com/watch?v=-IT3p4J1Uhk&feature=related

zbiór fotek z takiego skinowskiego portalu.

W Polsce jest mniej wiecej podobnie, wygladają po prostu normalnie
wizja punkowy z podgolonym lbem z resztka wlosow w irokezie o wygladzie zurzytej szczotki tez nie jest aktualny. bronisz tych swoich skinheadowek przed tym, czym atakujesz punkowy
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Nie przesadzajmy, dziewczyny z fotek nuworld'a wyglądają normalnie. Jednak nadal podtrzymuję, że uroda nie jest związana z kim ona chodzi, do jakiej subkultury należy.
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
Ktoś tu chciał fajną metalówę. Ja tam wyglądam chyba w miarę normalnie ;p A metalu i w ogóle rocka słucham namiętnie.
Moje znajome metalówy też nie przesadzają z ubiorem. Wszystko umiarkowanie.
Wydaje mi się, że bardziej liczą się przekonania niż wygląd, o czym świadczyć może liczba pseudometali dzisiaj.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Nie przesadzajmy, dziewczyny z fotek nuworld'a wyglądają normalnie. Jednak nadal podtrzymuję, że uroda nie jest związana z kim ona chodzi, do jakiej subkultury należy.
ladna to byla tylko ta ciemnowlosa z prosta grzywka, te blondi to mi niedobrze na ich widok :p
 

pierwsza sześć

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2008
Posty
104
Punkty reakcji
0
Raczej na odwrót. Właśnie indywidualista chcę odróżnić się od masy i do łączyć do innych indywidualistów. Znalem kilku metali i byli to mocni indywidualiści. I psychole :]

Indywidualizm
1. «poczucie niezależności i odrębności osobistej oraz dążenie do zachowania własnych poglądów»

żeby istnieć w jakiejś grupie, trzeba mieć takie same poglądy, bo tylko to gwarantuje dobre porozumienie a jeśli ktoś myśli tak, jak dziesiątki "indywidualistów", to tworzy kolejną inną masę.
 

Tyna ;)

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Miasto
Rydzykland
Ludzie którzy nie podpisują się pod żadną z subkultur... ludzie po prostu "normalni". Bo jak to inaczej zdefiniować... ?
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Tyna
Sęk w tym właśnie którzy są normalni :D
Podaj mi w takim razie definicję normalności :D
Rozwiń wypowiedź ;)

żeby istnieć w jakiejś grupie, trzeba mieć takie same poglądy,
Może nie takie same, ale podobne..
Ale charaktery mogą być różne ;)
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
a ja nie należę do żadnej subkultury, nie podpisuję się pod niczym. i czytając temat od początku uznalibyście mnie za cichą, szarą myszkę? stereotypowa nie jestem. więc będę bronić ludzi, którzy nie podpisują się pod żadną subkulturą. bo po co podpisywać się? wolę być indywidualistką, która nie musi być 'przykładem' danej subkultury. bo każda subkultura ma element zrzeszający, czyli tym elementem są wszyscy do siebie podobni. ludzie, którzy nie należą do żadnej subkultury nie muszę wcale być w przypadku kobiet: eleganckimi dziewczynkami, na wysokich obcasach, a panowie, swoimi własnymi klonami (nie mówię, że czasem tak nie jest), ale można pozwolić sobie na różnorodność, a nie przejmować się kolorem sznurówek (traktować to z przymrużeniem oka proszę ;))

a co do pokazywanie ładnych|brzydkich jednemu podoba się taka, drugiemu taka. warto kłócić się, która ładniejsza? nuworld'owi może podobać się blondynka, 'odpicowana' na maksa, a vardamir'owi kobieta z różowymi włosami i w glanach. o gustach przecież się nie dyskutuje. :)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Powtórzę swoją wypowiedź, którą jakiś czas temu umieściłem w podobnym temacie a za którą dostałem poważną nagonkę. Subkultura to pojęcie bardzo szerokie. Subkulturą nazywamy grupę ludzi, których łączy jakaś wspólna cecha. Subkultura to inaczej podkultura, czyli kultura w kulturze. Moga więc nią być na przykład dajmy na to nauczyciele, blondyni, leworęczni, itd itp. Ogólnie subkultury dzisiaj postrzega się patrząc na kryteria muzyczne i ideologiczne, ale o tych przypadkach także nie można zapominać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry