Co sądziecie o moim blogu?

Pvt

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Napisałem niedawno bloga o zarabianiu.Promuje w nim strony w których można zarobić. Proszę piszcie co o nim sądzicie, co powinienem poprawić i co jest fajne. Jeśli wam się spodoba to dodajcie do zakładek i go odwiedzajcie, zamierzam codzinnie dodawać jakieś nowe wpisy i newsy. P.s. Znacie jakieś metody by mój blog stał się on atrakcyjniejszy dla przeglądarki?
A oto adres: http://zarobek-w-necie.blogspot.com/
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Moim zdaniem kiepsko. Tło zbyt monotonne, przydałby się jakiś mały aspekt uzupełniający je. Kompozycja strony również nie przyciąga. Wyróżniki czcionki (choćby najprostsze: kursywa, wytłuszczenie, zmiana koloru, czcionki) dla chociażby tytułów i podtytułów byłyby mile widziane. Logo u góry strony nie byłoby złym pomysłem. Coś chwytliwego, na czym można zawiesić oko, zachęcić internautę do zapoznania się z resztą strony. "O mnie" jest zbyt skurczone. Niewygodnie się to czyta, generalnie właśnie to psuje kompozycję.

Widzę że chcesz zrobić coś prostego i schludnego. Tak jak lubię. Jesteś na dobrej drodze ale musisz jeszcze nad tym popracować.

PS. Licznik dałbym na dole.
 

bariusza

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
o kolejny blog o zaabianiu w necie.
widac, ze plyniesz z falą ;P

ale do rzeczy:
- zbyt duza czcionka, zdradzajaca charakter,z e nastawiasz sie na szybki zarobek z reklam
- zbyt krotkie i niewyczrepujace posty. wiecej mozna dowiedziec sie u Twojej konkurencji
 
Do góry