Co sadzicie o prostytutkach ?

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Elen napisał:
No ale bywaja wyjatki.
Bywają, bywają. Znam jedną prostytutkę, która absolutnie nie ma takiej mentalności. Praca pracą, ale nie jest osobą, która, że tak brzydko napiszę- daje każdemu bez problemów.
 
E

Elen

Guest
Tez slyszalam, ze nieliczne miewaja nawet stalych partnerow zyciowych i rodziny. Coz, moze traktuja to zarobkowo, A zreszta.... kto tam ludzi zrozumie. Nie bede wnikac w intencje takich zwiazkow, bo i tak beda to tylko domysly osoby z zewnatrz. Niech sobie kazdy zyje jak chce, Jak dla mnie- jesli ktos nie robi komus krzywdy, to jego zycie, jego sprawa jak zyje.
 
D

dave123

Guest
Elen napisał:
Co innego zawód prostytutka, a co innego mentalność prostytutki.
A to prawda. Choc logicznie patrzac na sprawe, to te ktore pracuja w tym zawodzie przewaznie chyba maja tez taka mentalnosc. No ale bywaja wyjatki.
skoro pracują tak to z czasem łapią taką mentalność...
 

pluto18

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
145
Punkty reakcji
4
Hej, dzieki za wypowiedzi , troche mi rozjasniliscie ten temat szczegolnie Elen , no ale tak to wlasnie jest byc synem lekarza gdzie wszystko ma sie podane pod reke prawie i sie Robi co chce, i wtedy odbieram na innych falach . Narazie sobie to odpuszcze , zreszTa narazie nie jestem w PL i nie mam okazji. Podobno na prostytutki nawet chodza faceci z wysokiej polki , nie wiem ile w tym prawdy. Co do pierwszego razu mam juz go za soba , takze tu chodzi bardziej o cos nowego w zyciu , ciekawy tylko czy byscie tam pisali majac chate z basenem i po 2 samochody na glowe najnowszej generacji. Niekazdy mlodziak ma mozliwosc jezdzenia najnowszym jeepem porshe i kapania sie w swoim basenie. A dziewczyne tez chcialbym z wyzszej polki , wkoncu tradycja. Dobra dzieki za rady .. Koncze moja wypowiedz i zrobie tak jak dyktuje serce.pozdrawiam
 
E

Elen

Guest
Co bym zrobila w tak komfortowych warunkach zycia jakie masz ? Skupilabym sie na nauce, zeby tych pieniedzy zarobionych przez rodzicow nie stracic a pomnozyc. Nie zapominajac o przyjemnosciach i zwiedzaniu swiata. Akurat auta mnie nie kreca, basen tez nie. Materialnymi rzeczmi ciezko mi zaimponowac, jesli facetowi inteligencji brak. Z tymi mezczyznami i dziewczynami "z wyzszej polki" to radze duzy dystans, z wysokiej poki czasem sie nisko spada. A upadek boli. Za to pomysl ze znaleziem sobie przyjaciolki/dziewczyny jest bardzo dobry. O ile... nie bedziesz stawial zbyt wysokich wymagan w szukaniu i sluchal swego serca, to nawet masz szanse zakochac sie i wyjsc na ludzi. Pamietaj, ze kobiety to nie samochody, patrz na osobowosc i charakter, a nie tylko na "karoserie." Za pieniadze kupisz seks i wiedze nabyta, ale madrosc i prawdziwa milosc... tego sie nie kupi. Ze o szlachetnosci nie wspomne.
 

pluto18

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
145
Punkty reakcji
4
Ronaldo znany celebryta intelligencja nie wrozy , mozna powiedziec lalus zakochany w sobie a pannien ma na mrowki , czyzby jednak slawa, wladza, pieniadze ? Mowicie co innego a robicie co innego , jak na waszej drodze stanie bogaty, przystojny facet nie daj boze bardzo inteligentny robicie wszystko zeby mu przypodobac i jestescie zdolne do zdrady wtedy. Ktora nie chcialaby zyc na poziomie bill gatesa ktory na normalne dziewczyny z ulicy nawet nie zwraca uwagi , takie gadanie. Moge wymieniac dalej znanych celebrytow ktorzy nie wroza inteligencja a Maja Grono modelek wokol siebie zawsze. Niejedna mowila ze nie zamienila by swojego faceta na nikogo innego , a jak trafi sie znany gosc odrazu traca glowe . Takie realia.

Wychodzi na to ze lubicie luksus i bogactwo , wyglad , charakter to po drodze.
 
D

dave123

Guest
pluto18 napisał:
Ronaldo znany celebryta intelligencja nie wrozy , mozna powiedziec lalus zakochany w sobie a pannien ma na mrowki , czyzby jednak slawa, wladza, pieniadze ? Mowicie co innego a robicie co innego , jak na waszej drodze stanie bogaty, przystojny facet nie daj boze bardzo inteligentny robicie wszystko zeby mu przypodobac i jestescie zdolne do zdrady wtedy. Ktora nie chcialaby zyc na poziomie bill gatesa ktory na normalne dziewczyny z ulicy nawet nie zwraca uwagi , takie gadanie. Moge wymieniac dalej znanych celebrytow ktorzy nie wroza inteligencja a Maja Grono modelek wokol siebie zawsze. Niejedna mowila ze nie zamienila by swojego faceta na nikogo innego , a jak trafi sie znany gosc odrazu traca glowe . Takie realia.

Wychodzi na to ze lubicie luksus i bogactwo , wyglad , charakter to po drodze.
Co do Ronaldo to tak nie dokońca , nie jestem jego jakimś fanem , ale żeby osiągnąć taki sukces jak on to trzeba włożyć bardzo dużo wysiłku , celebryci mają ogromną presje , więc często nie wytrzymują psychicznie tego i np. biorą narkotyki.
Więc dziewczyny na niego lecą bo on coś soba reprezentuje... , ma wysoki status społeczny...

Druga kwestia dorobienie się dużego majątku itp. wymaga bardzo dużo pracy i poświęcenia... , więc gdybyś sam dorobił się nawet dużych pieniedzy to pewnie nie koniecznie chciałbyś je wydawać na jakieś próżne laski pokroju prostytutki ,
 
D

dave123

Guest
dorobienie się jakiegoś majątku świadczy też o jakiś cechach charaketru , np. biznesmen pozna młodą laskę studentkę , to mając pieniądze ten facet może np. zabierać ta laske np. na jakieś egzotyczne wakacje możę robić z nim jakieś spontaniczne i nietypowe rzeczy i to świadczy również o jakiś pozytywnych cechach charakteru danego faceta.

Inną kwestią jest to jak daleko facet jest wstanie lasce pozwolić , by tez nie dać się wykorzystać jej , dlatego czasem bywa tak , że laska tylko ciągnie kase od faceta i nic nie daje od siebie i trzeba dać jakaś granice , by dziewczyna dawała coś od siebie....
 
E

Elen

Guest
Tak.... tak... radze nie uogolniac. Bo zycie i tak swoja droga. A poza tym- gdzie tu MILOSC? Hm....? Poki co widze ze piszecie o wyrachowaniu, manipulacjach i "wymianie handlowej." Coz, zeby zrozumiec czym jest milosc i wzajemny szacunek, to trzeba sie najpierw zakochac. A bywa tak, ze zakochujemy sie wcale nie w kims "z wyzszej polki." Los bywa przekorny.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Tak to już często bywa, że Ci z "wyższej półki" to zazwyczaj nadęte dzieciaki nie mające bladego pojęcia o życiu. Całe życie mieli wszystko podkładane pod sam nos i są nieudacznikami. Nie wszyscy oczywiście, ale bardzo, ale to bardzo wielu. Oni widzą tylko kase i to co można kupić. Jakieś inne, wyższy uczucia czy wartości nie są im znane.
 
D

dave123

Guest
Elen napisał:
Tak.... tak... radze nie uogolniac. Bo zycie i tak swoja droga. A poza tym- gdzie tu MILOSC? Hm....? Poki co widze ze piszecie o wyrachowaniu, manipulacjach i "wymianie handlowej." Coz, zeby zrozumiec czym jest milosc i wzajemny szacunek, to trzeba sie najpierw zakochac. A bywa tak, ze zakochujemy sie wcale nie w kims "z wyzszej polki." Los bywa przekorny.
tak tylko , że czasem bywa , że taka laska , która poznaje bogatego faceta to często też z czasem się w nim może zakochać , w tym co pisałem to było pewne przesłanie , że należy wyznaczać ludzią pewną granice by oni dawali też coś od siebie... , druga kwestia to , żę posiadanie dużej liczby pieniędzy świadczy często o dużej zaradności bo jednak w dzisiejszych czasach nie jest wcale łatwo się dorobić... , oczywiście pieniądze to nie wszystko...
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
dave123 napisał:
świadczy często o dużej zaradnośc
Jeśli ktoś je zarobił i nie dał się omamić kasie- tzn że teraz nie traktuje wszystkich innych jak śmieci, to i owszem. Inna sprawa, jak ktoś ma bogatych rodziców, którzy mu wszystko dają, a sam nie zarobił kompletnie nic.
 

pluto18

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
145
Punkty reakcji
4
Moze nie jak smieci, ale w ogole mnie nie interesuje zycie innych ludzi . Napewno taki ktos ma Dobre mozliwosci na rozwoj. Chodzi o to ze mi nic nie daja prawie . Wszystko stoi na rodzicow , ja sam musze sobie radzic juz. Kasa jak kasa napewno nie jest lekko ja zarobic jak dave napisal. Ja pracuje juz i sam na siebie staram sie zarobic , takze to juz moje pieniadze. Pytalem tylko czy warto placic za takie rzeczy jak seks . Chodzi o to ze te niby prostytutki czasami sa bardziej ogarniete od zwyklych dziewczyn, z ktorymi nie mam czasu sie droczyc o pierdoly. A reszta jak dave , moi rodzice doszli do tego ciezka praca , zreszta wiekszosc czasu sa w pracy nadal. Wychodzi na to ze zaradnosc zyciowa jest podstawa sukcesu.

Sam chcialbym wyjsc na ludzi , ale czasami mam Chwile slabosci gdzie mam to gdzies wszystko
 
E

Elen

Guest
dave123 napisał:
tak tylko , że czasem bywa , że taka laska , która poznaje bogatego faceta to często też z czasem się w nim może zakochać , w tym co pisałem to było pewne przesłanie , że należy wyznaczać ludzią pewną granice by oni dawali też coś od siebie...
Wiesz co... jakbym ja zakochala sie w mezczyznie bogatym a on by mi tak zasugerowal ze "jestem z nim dla kasy", to wiecej nie zobaczylby mnie. I nie pomogloby zadne tlumaczenie. Ty wogole nie rozumiesz pewnych spraw. Czasami dziewczyna moze byc biedna ale.... jest uczciwa, dobra, wierna i naprawde moze kogos kochac. Zycie to proby! Ja znam takie historie, ze ludzie sie pobierali, jedno mialo duze pieniadze, ale pozniej je stracili, zostali bez niczego. I nawet nikt nie pomyslal zeby sie rozwodzic. Jak sie kogos kocha, to ...w bogactwie i w biedzie, w zdrowiu i w chorobie... Jesli ktos uwaza inaczej to wcale nie powinien brac slubu i nie marnowac drugiemu zycia. Przysiega malzenska do czegos zobowiazuje. Nooo ale jak Ty chcesz wartosciowac ludzi wzgledem tego co posiadaja.... zeby cos dawali, no to nie ma o czym rozmawiac,
 

Neili

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
130
Punkty reakcji
4
Często oceniamy ludzi, nie wiedząc co za nimi stoi. A to coś, to mogą być bogaci rodzice i znajomości, lub litry przelanego potu, wytrwałość, poświęcenie i konsekwencja.
 
E

Elen

Guest
pluto18 napisał:
A reszta jak dave , moi rodzice doszli do tego ciezka praca , zreszta wiekszosc czasu sa w pracy nadal. Wychodzi na to ze zaradnosc zyciowa jest podstawa sukcesu.
Zalezy co kto uwaza za "sukces." Kwestia przyjetego systemu wartosci.
 

pluto18

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
145
Punkty reakcji
4
Hehehe , tylko Elen zauwaz ze taki bogaty facet , celebryta ma kobiet na peczki. I kobiety najczesciej walcza o taka osobe. I to ze jedna jakas kobieta go oleje czy cos to ma to gdzies bo szybko znajdzie inna na jej miejsce. Zreszta co tu duzo gadac bogata znana osoba moze wszystko , bierze co chce i to dostaje. Najczesciej to egoisci , myslisz ze taki lbisz przejmie sie jak go kobieta oleje ? Albo wysoko postawiony lekarz ? Nie , bo moze miec kazda inna. Takie realia . Ktos co ma wysoki status spoleczny nie martwi sie o takie rzeczy.

Takie osoby sa sklonne do zdrady czesto no ale coz
 
Do góry