Co sądzicie o kobietach grających w piłkę nożną

M

MC AsHlii

Guest
oj tam gadacie bzdury no koledzy konkurencja się wybija :D
ci którzy uważają ze nie powinnyśmy grać w nogę zasługują na specjalny medal za głupotę
no cóż szkoda że niektóre z nas są lepsze od niektórych facetów
problem :D
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
oj tam gadacie bzdury no koledzy konkurencja się wybija :D
ci którzy uważają ze nie powinnyśmy grać w nogę zasługują na specjalny medal za głupotę
no cóż szkoda że niektóre z nas są lepsze od niektórych facetów
problem :D

Dobrze, że zaznaczyłaś od niektórych. Facet który nigdy nie kopał piłki zagra z kobietą która gra mizernie od lat faktycznie szans nie ma. Ale niechaj sobie taka laska zetnie drzewo w lesie i porąbie drewno...
 

KaSSi

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2011
Posty
6
Punkty reakcji
7
Wiek
29
Ja ci dam mizernie Ja grałam w jednej drużynie z chłopakami i jestem na tym samym poziomie co oni do tego jestm bramkarką i co
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Ja ci dam mizernie Ja grałam w jednej drużynie z chłopakami i jestem na tym samym poziomie co oni do tego jestm bramkarką i co

Byłaś na tym samym poziomie, bo ci chłopacy na to pozwolili. Gdzie będą kopać do takiej pięknej dziewczyny jak ty:)?
 
Dołączył
4 Sierpień 2011
Posty
125
Punkty reakcji
5
Podziwiam kobiety , uprawiające tę dyscyplinę sportu. Wiadomo , że mężczyźni mają lepsze predyspozycje , ale gdybym np. ja miał zagrać w meczu profesjonalnych piłkarek , nie miałbym szans. Na pewno na piłkarki patrzy się nam , mężczyznom przyjemniej. Oglądałem ostatnie Mistrzostwa Świata w piłce nożnej kobiet , i było ciekawie.
 

KaSSi

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2011
Posty
6
Punkty reakcji
7
Wiek
29
No nie nazwała bym tego forami bo u nas takiego czegoś nie ma grają na maxa tak jak powinni nie ma taryfy ulgowej nawet jeśli na bramce jest dziewczyna

no ale dziękuje za komplement
 

CzakiSdz

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2011
Posty
38
Punkty reakcji
0
Miasto
Sieradz
Ja uważam że kobiety mają pełne prawo grać w swoich ligach czy mistrzostwach - jeśli chcą.
Ale nikt nie zmusi na przykład mnie, abym musiał to lubić. A nie lubię, bo jednak uważam że to męski sport, i, jak ktoś wyżej wspomniał - to nie ten klimat. Po prostu kobiety i mężczyźni mają z natury inny podział ról w społeczeństwie i trudno temu zaprzeczać. Ale wolność rozumiem tak - możesz robić co chcesz, jeśli nie naruszasz przy tym mojej wolności. Więc? Dziewczyny, zapraszamy na boisko. Ale nie domagajcie się takich samych praw transmisji, na ten przykład. Bo zainteresowanie mniejsze.
 

McTaumi

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Zabrze
Noo jasne jak by laski grały w bikini w piłkę to zainteresowanie było by duże :D
Ja kocham ten sport całym sercem nie robie tego dla sławy czy transmisji mam to gdzieś
to jest nasz pasja tak jak i moich przyjaciółek

Ashlii Kassi Haidi :)
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
To też zależy jaki poziom prezentowali Twoi koledzy z którymi grałaś. Ładnie pooglądać jak kobiety grają? Bo ładne? Takich jest mało, więc nie ma czego oglądać. A jeżeli chodzi o kobiety to moim zdaniem warto, tylko oglądać wielkie turnieje (MŚ, ME) no i Ligę Mistrzów. Ligi są nudne bo taki Lyon we Francji nawet punktu nie stracił, a stosunek bramek miały 100+ i tylko 4 stracone. Nie ma rywalizacji poza MŚ i Ligą Mistrzów.
 

slavo87

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2011
Posty
111
Punkty reakcji
1
Dobrze, że grają. Technicznie są lepsze od wielu facetów. Wiadomo, że fizycznie słabiej.Czasami chodzę na mecze kobiet i fajnie się to ogląda, dużo walki :)
 

GummiBear

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2009
Posty
318
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Leszno&Poznań
Jasne, że kobiety mogą uprawiać te same dyscypliny sportowe co mężczyźni. Ale sporty zespołowe lepiej wyglądają w wykonaniu facetów.
A propos forów dla dziewczyn występujących w męskich drużynach. Grając w rugby 7 zdarzyło mi się występować przeciwko ekipie, w której składzie była przedstawicielka płci pięknej. Mała i zgrabna dlatego nikt nie chciał jej zrobić krzywdy i kończyło się na lekkim popychaniu a nie solidnej szarży :D
 

JrGunner

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
101
Ktoś tam gdzieś pisał, że są sporty bardziej kobiece, jak np. siatkówka. Ale co, jeśli dziewczyna nie potrafi i przede wszystkim - nie lubi grać w siatkówkę? Dla mnie np. to jest strasznie nudne. Piłka nożna to coś zupełnie innego. Wiele emocji, akcji, a co najważniejsze - pasja. Bo to ona jest najważniejsza. Mniejsza z tym, że utarło się w społeczeństwie, że piłka nożna jest sportem dla facetów. Sama trenuję od kilku lat i nie zamierzam przestać, a mój chłopak (który sam zresztą gra od dziecka) tylko śmieje się, że czuje się mniej męski, bo dobrze gram, a wiedzą i miłością do tego sportu przerastam niejednego pana ^_^
Jestem na tak, jak kobietki chcą, to niech pykają ;)
 

globcke44

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
http://www.youtube.com/watch?v=_BkFnb6tTuc
Czasami graja lepiej niż męzczyzni :D
 
0

03092010

Guest
KilerCFC napisał:
Ładnie pooglądać jak kobiety grają? Bo ładne? Takich jest mało, więc nie ma czego oglądać.
Otoz to.
Pilka nozna jest dla mnie sportem trudnym aczkolwiek fascynujacym. To tak na marginesie ;)
Uwazam, ze jest on zbyt meski na kobiety. Tym samym taki niedelikatny..
 
W

wiki9969

Guest
A właśnie, że się z Tobą nie zgodze. Sport jest dla wszystkich, niezależnie od tego czy mamy do czynienia z pływaniem, bieganiem czy graniem w piłkę nożną.
Nie wiem dlaczego przyjęło się, że piłka nożna jest typowo męskim sportem. Przecież kobiety też się nią interesują. Żeby tego było mało, posiadamy również reprezentację, która zajmuje wyższą pozycję w rankingu fifa niż męska. Więc jak widać kobiety też mogą i potrafią grać w piłkę. ;)
 
0

03092010

Guest
wiki9969 napisał:
A właśnie, że się z Tobą nie zgodze. Sport jest dla wszystkich, niezależnie od tego czy mamy do czynienia z pływaniem, bieganiem czy graniem w piłkę nożną.
Dlatego kobiety rowniez graja w pilke nozna.
Wyrazilam swoje zdanie, ktore nie ma na nic wplywu. Nikt sie nim nie przejmie i nie zmieni swiata tylko dlatego, ze wyrazilam subiektywna opinie :)
 
Do góry