Co sądzicie o Avatar'ze Jamesa Cameron'a ?

jagodahh

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2010
Posty
102
Punkty reakcji
2
Miasto
lubuskie
Ja sobie go ściągnęłam z torrentów i oglądałam na kompie. ;) Nie jestem fanką takich filmów. Wolę normalne - ludzkie. No ale, co do filmu(nie osobiście) jest naprawdę świetny. Dużo osób go krytykuje, nie wiem czemu. Czytałam, że ludzie myślą o samobójstwie po oglądnieciu, bo w normalnym świecie nie jest tak cudnie - nie sądzię <_< A no i reżyser ten sam co w Tytanicu, dwa znane na całym świece hity. Koleś musi być bogaty O_O
 

Nat

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Avatara można najkrócej podsumować jako: piękne obrazy i kiepska fabuła. Najbardziej podobały mi się wykreowane światy — zarówno ten ludzki jak i nie-ludzki. Na film warto popatrzeć, ale jak dostanie Oskara będę się śmiał jak, gdy Obama dostał pokojową nagrodę Nobla.
 
K

kinga_sc

Guest
Och tak...
Lem pięknie pisał.
Mało ważne ja czekam na jakiś film kostiumowy.
Na coś normalnego:)
 

Neo84

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
25
Film nudny jak flaki z olejem. Oklepana historia i stereotypowi bohaterowie. 3D robi wrażenie tylko przez pierwsze 20min, potem wręcz przeszkadza i męczy wzrok. 10 lat i Cameron nie mógł wymyślić nic ambitniejszego niż Pocahontas w kosmosie ??

Nastawiałem się na dobry film rozrywkowy, a dostałem moralizatorską bajkę :/
 

Buśka

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
372
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Szczecin- sercem -> Madryt :*
Byłam w kinie, obejrzałam, film fajny ale nie zachwycił mnie. A To że jest to Pocahontas za "en" lat to mówiłam o tym już gdy puszczali trailera na Księżycu w Nowiu w listopadzie.
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
byłam w kinie imax, wczoraj, na tym filmie. no cóż- fabuła oklepana, nic nadzwyczajnego.
gdyby nie efekty film byłby kompletną klapą. jak dla mnie.
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
mi się podobał ze względu na efekty które w trójwymiarze robiły naprawdę wrażenie




jednak nie poszłabym na niego drugi raz bo znam wiele lepszych mimo że nie są tak 'wypasione' efektami

chociaż znam osoby które były na Avatarze 3 razy...




a, no i trochę za długi.... mi osobiście ciężko było wysiedzieć tyle czasu w jednym fotelu
 
W

wasieczek

Guest
mi się podobał ze względu na efekty które w trójwymiarze robiły naprawdę wrażenie




jednak nie poszłabym na niego drugi raz bo znam wiele lepszych mimo że nie są tak 'wypasione' efektami

chociaż znam osoby które były na Avatarze 3 razy...




a, no i trochę za długi.... mi osobiście ciężko było wysiedzieć tyle czasu w jednym fotelu

film jest suuper!!!! moim zdaniem prawdziwy majstersztyk, moja dziewczyna płakała na nim a i mi sie w oku zakrecilo. film pokazuje jak daleko człowiek oddalił się od natury mimo że jesteśmy przecież częscią jej samej.
 

Kostuch666

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2010
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Zajefajny filmy dla tych co go nie ogladali polecam obejrzec w 3D najlepiej w I-MAX to sa dopiro efekty filmy pelen zycia i cudowny swiat o nazwie Pandora i to wszystko zamierzaja zniszczyc ludzie
jeszcze raz goraco polecam
 
Do góry