Co robisz w okresie maj-wrzesień?

tom911

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Witam wszystkich maturzystów ;) Moi drodzy , słuchajcie ... Mam do Was pytanie , a zarazem bardzo ciekawą propozycję. Hmm , jak pewnie zauważyliście , konto na tym portalu mam dopiero od wczoraj , ale mniejsza z tym . Macie już zaplanowane najdłuższe wakacje Waszego życia ? Mam tu oczywiście na myśli okres pomaturalny , od maja aż do września :> Mówiąc szczerze , to już chyba od kilku dobrych tygodni , zastanawiam się jak spędzić ten czas . Chciałbym go na maksa wykorzystać i świetnie się bawić przed studiami . Chciałbym sprawić , żeby te wakacje utkwiły mi w pamięci do końca mojego życia ... Propozycja jest następująca : Co byście powiedzieli na jakiś wspólny wyjazd ? Na przykłąd do pracy ? Może to być polskie morze , albo ... zza granica ;) Potraficie sobie to wyobrazić ? Jedzie kilka naprawdę ciekawych osób , nikt nikogo nie zna , wszyscy są na tym samym poziomie - wszyscy od początku się poznawają... Naprawdę uważam , że pomysł jest nie głupi . A Wy co o tym myślicie ?

Liczę na jakieś wiadomości ;)
Pozdrawiam .
 

anusia273

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Srednio bo przecież nie napisałeś niczego o sobie a żeby się spotkać w "realu" trzeba sobie jakoś ufać, a co dopiero jechać z nieznajomymi ludźmi niewiadomo gdzie... Nad polskie morze mogę jechać, ale z kimś zaufanym no i...mam blisko :p
 
Do góry