Co robicie, żeby makijaż się dłużej trzymał?

agata04255

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
439
Punkty reakcji
7
Wypróbowałam już wszystkie "gazetowe" sposoby i nic.. stosowałam np. bazę pod podkład, płyn do soczewek przed cieniami do oczu, podkład na usta przed pomadką i nic.. ciągle mi się cienie zmywają, muszę ścierać kredkę do oczu spod dolnych rzęs.. znacie może jakieś sposoby lub jakieś bardziej trwałe kosmetyki?
pozdrawiam
 

zebra240

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Nakładam bazę pod makijaż - możesz to kupić w każdym kosmetycznym sklepie, ma konsystencje gęstego kremu.
 

agata04255

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
439
Punkty reakcji
7
Napisałam, że stosowałam bazę. Tę z Pierre Rene i z KOBO. I niestety żadna jakoś znacznie nie przedłużała trwałości makijażu. Chyba, że możesz polecić jakąś konkretną?
 

elusive91

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2011
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Jak dla mnie super jest baza z Dax Cosmetics :) wygładzająca jak i rozświetlająca. Mój makijaż rzeczywiście dłużej się "trzyma" a że z reguły lubię podpierać buzię ręką :p to nic się nie ściera. Ale to też zależy od tego jaką kto ma cerę, ja mam akurat mieszaną. Z doświadczenia wiem, że nie ma to jak na sobie popróbować co nam będzie pasowało. Ja zaczynałam od próbek. Wtedy wiem, że to co kupię to nie pójdzie leżeć w półce. Każdy ma inną skórę, dlatego nie ma co się kierować zbytnio radami innych:) Zawsze coś komuś może nie pasować a innemu przypadnie do gustu i będzie super. Tak na marginesie ta baza z Dax'a jest trochę droga... Pozdrawiam.
 

Kukła

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2011
Posty
37
Punkty reakcji
0
a co dziewczyny sądzicie o przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs , ja się skusiłam kilka razy na taki zabieg i muszę powiedzieć , że wtedy oko wygląda super, wystarczy troszkę poprawić kredką i efekt jest naprawdę zauważalny, najlepiej jednak robić sobie przedłużanie rzęs jakimiś dobrymi rzęsami np ja robię od wielu miesięcy rzęsami Laura Vito i jestem bardzo zadowolona z efektu i z tego , że te rzęsy w ogóle nie uczulają, szczególnie te z włosów norek
 
Do góry