Co robić?!

Status
Zamknięty.

Nart

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich - Jestem nowym użytkownikiem tego forum i mam nadzieję że bedę mógł wyciągnać jakieś wnioski z waszych odpowiedzi :) Otóż mój problem wygląda tak: Mam aktualnie 17 lat i poszukuję dziewczyny, jednak moją barierą nie do przebicia jest moja niska samoocena. Uważam się za niezdarę, boję się że dziewczyna przestraszy się na sam mój wygląd, jestem nieśmiały z reguły i za żadne skarby nie mogę podejść do dziewczyny która mi się naprawdę podoba... ( Od pewnej dziewczyny z którą dość często pisałem sms-y dowiedziałem się że jestem najprzystojniejszym facetem w szkole i dosłownie co jakiś tam czas dziewczyny się pytają czy podałbym im numer tel. Dużo razy zdarzyło mi się tak, że dziewczyny stojąc blisko mnie obgadywały mnie w grupie i mówiły cały czas o mnie że jestem fajny, ładny i takie tam chociaż ja sam w to nie wierzę! Jeśli np. Jestem w szkole i popatrzę się na dziewczynę ona zaczyna łapać ze mną kontakt wzrokowy, a później się uśmiecha... Sam już nie wiem! Czy ja naprawdę jestem brzydki, czy kłopot tkwi gdzieś indziej ( W mojej psychice ) ? Mam nadzieję że mi w jakiś sposób pomożecie...
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Mam aktualnie 17 lat i poszukuję dziewczyny, jednak moją barierą nie do przebicia jest moja niska samoocena. Uważam się za niezdarę, boję się że dziewczyna przestraszy się na sam mój wygląd, jestem nieśmiały z reguły i za żadne skarby nie mogę podejść do dziewczyny która mi się naprawdę podoba... ( Od pewnej dziewczyny z którą dość często pisałem sms-y dowiedziałem się że jestem najprzystojniejszym facetem w szkole i dosłownie co jakiś tam czas dziewczyny się pytają czy podałbym im numer tel.
Jestes w wieku w którym zaczyna sie poznawać życie od strony uczuć i nie jesteś jakimś beznadziejnym przypadkiem, wiekszość ludzi czuje niepokój przed pierwszymi kontaktami z osobą na ktorej im zależy. Kiedy nabierzesz doświadczenia nieśmiałość minie i nie przejmuj się aż tak bardzo, są dziewczyny, którym taka nieśmiałość bardzo imponuje, a lovelasów unikają.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Jednak może się zdarzyć tak, że przez ta nieśmiałość przegrasz wszystko i będziesz sam aż do takiego wieku w którym większość kobiet to desperatki.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
To co up + fakt, że jeżeli nie spróbujesz to się nie dowiesz. Pewności siebie nie nabierzesz tak o znikąd, nie przyjdzie sama - to coś co trzeba ćwiczyć i rozwijać, trzeba próbować.
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Jednak może się zdarzyć tak, że przez ta nieśmiałość przegrasz wszystko i będziesz sam aż do takiego wieku w którym większość kobiet to desperatki.
Smiali mają więcej okazji do poznania interesujących ich osób, ale czasami tez przegrywają.
Pamietac nalezy o jedym, że ilość nie zawsze idzie w parze z jakościa. A więc nie można wykluczyć, że Nart ma duże szanse na poznanie własciwej osoby przy pierwszym podejściu. :)
 

Szymonix

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
472
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
terrarium
Nie wiem, dlaczego ludzie nie znają albo nie trzymają się zasady "jak nie teraz to kiedy...?" Na co liczysz? Że dziewczyna podejdzie do Ciebie i powie z uśmiechem "Cześć jestem Natalia, nie jesteś brzydki i mi się podobasz, chciałabym być twoją dziewczyną <3" no obudź się człeku.
Masz 17 lat i nie umiesz słuchać na swój temat? To może zgłoś się do laryngologa a jak nie to do psychologa...
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Jak wyżej. Obudź się - dziewczyny ewidentnie na Ciebie lecą więc próbuj szczęścia - wybierz sobie ofiarę i próbuj :) To naprawdę nic złego. Im przecież też się uginają nogi, zazwyczaj jeszcze bardziej niż facetowi :)
 

peh

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2010
Posty
94
Punkty reakcji
7
CHyba nie macie na myśli żeby namawiać go by je zaliczał bo na niego lecą ??
 

Nart

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie nie należę do tych mężczyzn którzy by tylko "zaliczali". Pragnę po prostu znaleźć odpowiednią dziewczynę i na niej się skupić :)
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
CHyba nie macie na myśli żeby namawiać go by je zaliczał bo na niego lecą ??

Mi osobiście wydaje się, że chodziło o to, żeby próbował tworzyć jakieś związki czy bardziej zażyłe znajomości.

Jednak czemu miałby przy tym nie po uprawiać seksu o ile koleżanki będą chętne?
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
W wieku 17 lat to raczej faceci nie nastawiaja sie na zażyłe związki...

Czyli zostaje mu tylko seks..

a tak bardziej poważnie to co mu proponujesz? czekanie na "tą jedyną" - nie lubię porad typu:
nic nie rób a miłość sama do Ciebie przyjdzie
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Jesli potrafisz sie na nią otworzyc to przyjdzie na pewno, jesli nie potrafisz zaufac to możesz miec problem, tym większy im więcej złych ludzi stanie na Twojej drodze.Jak obserwuje świat to ostatnio nawet w miłości dominuje prawo buszu, kobiety polują na mężczyzn wedłu zasady im starsza ropucha tym młodszy facet. :)
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Jesli potrafisz sie na nią otworzyc to przyjdzie na pewno, jesli nie potrafisz zaufac to możesz miec problem, tym większy im więcej złych ludzi stanie na Twojej drodze.Jak obserwuje świat to ostatnio nawet w miłości dominuje prawo buszu, kobiety polują na mężczyzn wedłu zasady im starsza ropucha tym młodszy facet. :)

Chyba żyjemy w innym buszu. Ja widzę raczej facetów zmieniających kobiety jak popadnie, oraz stada zakompleksionych pań które łapią się każdej okazji byleby nie zostać samemu do końca życia.

Poza tym w życiu 'na pewno' to się umrze.
 

madzia0206

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wielkopolska
a może jest odwrotnie?To faceci są zakompleksieni a kobiety zmieniają ich jak rękawiczki?ludzie są różni, może Ty Rotku akurat jesteś w tek grupie facetów zmieniających panienki, ale to nie zawsze jest tak. A chłopak ma 17 lat, niech się bawi dopóki może, ale nie kosztem innych oczywiście.Niech umawia się z dziewczynami, aż trafi na taką przy której będzie mu naprawdę dobrze i będzie szczęśliwy. W wieku 17 lat nie myśli się o planowaniu rodziny.
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
Jednak może się zdarzyć tak, że przez ta nieśmiałość przegrasz wszystko i będziesz sam aż do takiego wieku w którym większość kobiet to desperatki.


a w jakim wieku kobieta zaczyna być desperatką? :D


Autorze, masz 17 lat i nie masz co 'śpieszyć' się, bo co nagle to po diable.
Co masz zrobić? Hm... poznawać ludzi, szczególnie dobrym celem są koleżanki siostry, koleżanek, kolegi. Osoby, które znamy raczej powiedzą nam jaka ta osoba jest. A może jakaś fajna jest koleżanka w klasie, albo w szkole. Po prostu poznawaj ludzi, a w końcu może coś trafisz ciekawego.... ;)

P.S. Desperacja istnieje w każdym wieku :D a tu mamy jeden z przykładów owej desperacji u 17-latka. Chce mieć dziewczynę i tyle :D :p
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Tak jednak w wieku w którym inni zaczynają mieć rodziny - a są osoby którym zostaje tylko praca to wszystko się nasila.
U 17 nastolatków i tak będą przeważały osoby bez partnerów u boku.
 

madzia0206

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wielkopolska
chyba zboczyliśmy trochę z tematu. Chłopak chciał żeby mu pomóc. Jest nieśmiały i nie wie jak zagadać do dziewczyny.Nart,tak jak napisała Julka89, zacznij spotykać się z ludźmi, z najbliższego otoczenia. Będziesz czuł się pewniejszy i na pewno uda się poznać kogoś fajnego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry