Co robić ?

izuniakn

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
354
Punkty reakcji
0
Witam. Poznałam chłopaka na placyku. Uczył on ludzi na Prawo jazdy. Nie gadałam z nim zbytnio. Dopiero teraz do mnie doszło, że coś mnie do niego ciągnie,a to wszystko przez to, że zobaczyłam go może dwa razy później. Wiem jak się nazywa, mogę do niego napisać tylko na naszej klasie, ale nie wiem co napisać. Pierw chciałabym wiedzieć czy ma jakąś dziewczynę.
Moja koleżanka wpadła na pomysł, żeby ona napisała z jej konta i zapytała czy ma laske bo chyba wpadl w oko swojej koleżance. Ale uważam, że to trochę głupi pomysł..
Jak do niego napisać ? jak zagadać ?
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Jak chcesz żeby koleżanka zrobiła z siebie idiotkę - go on.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Po co masz się podszywać pod kogoś innego? Litości, masz 18 lat i takie numery zostaw dla młodszych od Ciebie. Sama do niego napisz, ale nie wyskakuj od razu z pytaniem czy ma dziewczynę, to wyjdzie w praniu. Zagadaj jakoś przyjaźnie i niezobowiązująco na sam początek.
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Numery z podszywaniem się i koleżankami piszącymi do gościa to nie to. Napisz do niego, po prostu, tak na luzie,co przyjdzie Ci do głowy. O tym czy ma dziewczynę na pewno dowiesz się w swoim czasie. :)
 

izuniakn

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
354
Punkty reakcji
0
No tak.. Tylko co mu napisać ? Skoro nawet się nie znamy, tylko zamieniliśmy 3 słowa.
 

CałaOna

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
450
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
stąd i stamtąd
moze go zapytac o cos odnosnie prawa jazdy? czy moze Ci wytlumaczyc cos tam, albo czy egzamin jest trudny itd ;] krec sie koło tego temaciku a potem jak zobaczysz, ze on ma ochote na dalsza rozmowe, zacznij pytac na bardziej osobiste tematy ( ale nie czy ma dziewczynę!!) tylko np skad jest itd :p a czy kogos ma, to juz jak ktos dobrze zauwazył - wyjdzie w praniu.
 

izuniakn

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
354
Punkty reakcji
0
Tylko, że prawo jazdy już mam za sobą. Zdałam za pierwszym razem.
Może mu jakoś "podziękować" przez NK, że tak dobrze mnie nauczył ?
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
powiem tak, instruktorzy to specyficzni ludzie, zreszta mysle ze nie jestes jedyną ktora chce od niego numer, no coż przebywając 20h dziennie w samochodzie z pannami myślę że nie cierpi na brak ich towarzystwa a raczej na nadmiar...
pamietam, że mój instruktor baaaardzo lubił damskie towarzystwo ;]
daj spokoj, moim zdaniem szkoda nerwów, latania, biegania i rozczarowania Twojego.
:eek:k:
 

rapova

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
eudezet .
podziękowanie będzie najlepszym wyjściem . zacznij rozmowę od tego , napisz cokolwiek jeszcze o prawach jazdy i jakoś poleci . i nie stresuj się tak , spokojnie i na luzie .
pozdrawiam - rap . BB)
 

zuza12345

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Badz sobą a bedzie dobrze. Facet powinien zakochać się w tobie takiej jak jestes:) Zycze powodzenia:)
 

izuniakn

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
354
Punkty reakcji
0
Kiedyś wydawalo mi sie ze on jechal za mna autem, mialam wrazenie ze mnie sledzil. No i wlasnie napisalam do niego czy mnie czasem nie sledzil itp i podziekowalam za prawko. Napisal ze to byl przypadek i zapytalm kiedy to bylo odpisalam mu ze jakies czas temu, on znow napisal ze on nie pamieta co wtedy robil, to mu napisalam ze lepiej nie pamietac.
No i teraz jest cisza..
Co napisać ? Co zrobić ? Zeby on cos odpisywal ?? ;(
Podoba mi sie, fajnie mi sie z nim "gadalo" jesli mozna nazwac to rozmowa..
Poradzcie coś !!
 

Columb

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
2
Wiek
34
"Moja koleżanka wpadła na pomysł, żeby ona napisała z jej konta i zapytała czy ma laskę bo chyba wpadł w oko swojej koleżance. Ale uważam, że to trochę głupi pomysł..
Jak do niego napisać ? jak zagadać ? "


bardzo ale to bardzo głupi pomysł jak dla mnie to najlepiej małymi kroczkami kolesia zainteresować swoją osobą jak mu sie spodobasz to sam zacznie do ciebie podbijać
 
Do góry