co powiedzial pijany stonoga?

Davidas

Ten Nieznośny
Dołączył
4 Styczeń 2013
Posty
342
Punkty reakcji
50
Wiek
38
Jeśli Stonoga myślał, że wygra inna partia niż PiS, to musiałby być niespełna rozumu. Wiedział, że PiS wygra, sam się do tego też w jakimś tam stopniu przyczynił. Nie jestem za POPiSem i z główną myślą tego przekazu mogę się zgodzić, ale z formą już nie. I z ust Stonogi brzmi to trochę mało wiarygodnie. Tutaj co on mówił na temat pisowca Prezydenta Andrzeja Dudy, ton zupełnie inny:

https://www.youtube.com/watch?v=jrzT-S41Wr0

Stonoga to as w rękawie służb i całkiem dobrze się z tego nawet wywiązuje. Dlatego jego przekaz i poglądy są mocno niespójne. Tak prywatnie to powinien się cieszyć, że postkomuna (on ponoć jest za dekomunizacją Polski) wyleciała z Sejmu wraz z jego ulubionym komuchem Leszkiem Millerem. Przed wyborami wsparł Korwina i to chyba nie wyszło na dobre jego partii. Chociaż przyczyny porażki partii KORWiN są gdzie indziej. Stonoga bywa pożyteczny ale za grosz mu nie ufam.
 

sir Francis Drake

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2015
Posty
220
Punkty reakcji
5
mysle, ze chcial jakis deal ukrecic z pisem, ale go odrzucili
stad ten zal

znaczy nie on, tylko ci, co za nim stoja
 

Davidas

Ten Nieznośny
Dołączył
4 Styczeń 2013
Posty
342
Punkty reakcji
50
Wiek
38
Możliwe, ale bardziej prawdopodobne jest to, że Stonoga jako as w rękawie służb jest typowym podgryzaczem rządu. Obojętnie jakiego. Byłbym w stanie się założyć, że gdyby przykładowo wygrał Korwin i utworzyłby rząd, po krótkim czasie Stonoga zacząłby w internecie pisać, że Korwin to oszust itp. Że bardzo się na nim z jakiegoś bliżej nie określonego powodu zawiódł. Stonoga pozwala sobie czasami na zbyt wiele, a sądy nic. Policja nic. Ktoś trzyma nad nim parasol ochronny by mógł pokazać naiwnym jaki to on kozak. Wystarczy sobie przeczytać komentarze na jego facebooku, dla pewnej grupy ludzi jest bohaterem, który gra każdemu na nosie. Zbluzga np. prokuratora to od razu fala komentarzy typu: "super Zbychu, jedziesz z k....". Ogólnie przeciętny Kowalski nawet z grubym portfelem nie ma tyle swobody co pan Stonoga.
 

sir Francis Drake

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2015
Posty
220
Punkty reakcji
5
nie chce mi sie wierzyc, ze podgryzalby tak sobie

chodzi jak zwykle o pieniadze

nagrania u sowy tez pownie byly z ta mysla robione

zapytal go juz ktos publicznie, czy jest agentem?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
podgryzał PO myśląc naiwnie że jemu wzrośnie poparcie. A wzrosło PIS-owi

Wyszło na to że dał się wykorzystać jak panna lekkich obyczajów, był potrzebny do określonego zadania a teraz jest juz niepotrzebny. A że tego nie rozumie to niezbyt dobrze świadczy o jego znajomości polityki
 

sir Francis Drake

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2015
Posty
220
Punkty reakcji
5
Herbatniczek napisał:
podgryzał PO myśląc naiwnie że jemu wzrośnie poparcie. A wzrosło PIS-owi

Wyszło na to że dał się wykorzystać jak panna lekkich obyczajów, był potrzebny do określonego zadania a teraz jest juz niepotrzebny. A że tego nie rozumie to niezbyt dobrze świadczy o jego znajomości polityki
gdzie podgryzal po???? krzywdy mu nie zrobili
podczas, gdy inny, normalny obywatel juz dawno popelnilby samobojstwo...
w piatek...
 

sir Francis Drake

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2015
Posty
220
Punkty reakcji
5

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
Stonoga to na pewno człowiek służb, których to już inna sprawa
 

sir Francis Drake

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2015
Posty
220
Punkty reakcji
5
Herbatniczek napisał:
Stonoga to na pewno człowiek służb, których to już inna sprawa
ale jakby tak odcedzić te przekleństw, to powiedział właściwie 2 rzeczy:

1. polskie spoleczenstwo jest w wiekszosci glupie i dlatego powinno go sie j*bac
2. panstwo polskie jest antyludzkie

jakbyście się odnieśli do tych tez ---> jest w nich ziarnko prawdy, czy to totalna bzdura...
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
z Polakami na pewno jest coś nie tak. Uwierzyć w bajdurzenie PIS i dać im tyle głosów to nie jest objaw zbytniej mądrości
 

Davidas

Ten Nieznośny
Dołączył
4 Styczeń 2013
Posty
342
Punkty reakcji
50
Wiek
38
sir Francis Drake napisał:
1. polskie spoleczenstwo jest w wiekszosci glupie i dlatego powinno go sie j*bac 2. panstwo polskie jest antyludzkie
1. Polskie społeczeństwo jest przywiązane do tradycji i nie lubi gwałtownych zmian. Stawia na wygdnictwo i na Państwo opiekuńcze. Nawet Tusk się o tym przekonał, w późniejszej fazie jego rządów aby utrzymać władzę skręcił w lewo, to socjalne. Nie bez powodu PiS na każdym kroku trąbiło o tych 500 zł na każde dziecko. Ta obietnica mogła im dać te decydujące głosy w walce o samodzielne rządy. Pomysł beznadziejny, ale ludzie to kupili. Taka mentalność.
2. Antyludzkie to chyba zbyt duże słowo jak na nasze warunki. Napewno ułomne.
 

Leonardo7

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2015
Posty
84
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Płock
Stonoga to bardzo podejrzany typ. Nie wierzę,że ot tak ma dostęp do tylu informacji państwowych. Zastawia mnie jedynie w co pogrywa osoba, która nim steruje z tylnego siedzenia
 

Przemo Wipler

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2015
Posty
97
Punkty reakcji
4
Stonoga to taki trochę celebryta. Może powiedzieć co chce i kiedy chce i o kim chce i to mu przysparza widzów więc mówi dalej Ciekaw jestem tylko czy jego przeżycia związane z wymiarem sprawiedliwości są prawdziwe bo jeśli tak to ma podstawy do irytacji
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
może ma ubogie słownictwo, tacy ludzie często przeklinają bo jednym słowem mogą opisać szerego innych słów
 
Do góry