Co ostatnio kupiłeś? (ciuchy, buty itp.)

falista

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio kupiłam spódnicę błękitną z falbanką. Lato nas w tym roku zaskoczyło i jeszcze nie zdążyłam się ogarnąć z szafą i ciuchami na tę okazję. Spódnice nabyłam w hurtowni odzieży http://www.zephyr.com.pl/
 

teefbe

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Nowa bluza,jedyne 40 zł :
bluza-meska_U8314-56X-01.JPG
 

xrychwax

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Co ostatnio kupiłem... hmmm
W zeszłym tygodniu wybrałem się na szperanie w lumpeksach i znalazłem zieloną bluzę NIKE i koszule z jeansu która mam zamiar ją trochę przerobić... (dodać kilka ćwieków tu i ówdzie ) gdybyście chhcieli je zobaczyć zapraszam na swojego bloga w którym prezentuje co jakiś czas nowe zestawy mam nadzieje że każdy znajdzie coś dla siebie hahahah

pozdrawiam xRx
 

Michau87

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam, Michał z tej strony :)

Pierwszy post i jadę z grubej rury a mianowicie zamówiłem, zakupiłem garnitur na miarę w firmię Kunert suits. Koszt jakoś wybitnie wyskoki w porównaniu do tego co w sklepach jest nie jest a w dodatku mam pewność, iż w garniaku na miarę wyglądam ładnie (tak mi się wydaje :D) Polecam!
 

teefbe

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Jako,że robię ostatnio w restauracji w weekendy to była kasa na małe zakupy :D

spodnie z reserved + sweter z new yorkera
 

bronson

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
Płyta winylowa The Doors- The Doors, czarne okulary RayBan i słuchawki dokanałowe EP-630 :).
 
Y

Yelonek

Guest
bronson napisał:
Płyta winylowa The Doors- The Doors, czarne okulary RayBan i słuchawki dokanałowe EP-630 :).
Płyta super, ale słuchawki do pupy. Okularów nie widziałem.

Cookie25 napisał:
Znajomy przygotował parę plików i zleciłem nadruk na koszulkach w hurtowni reflect.pl
Wylatujesz, żegnam.
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
Dzis przed poludniem ciuchy dla Wero w ernstings-family, fajnie i nawet niedrogie.

:eek:k:
 
Do góry