CO O TYM SADZIC

Status
Zamknięty.

esklavin

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2011
Posty
91
Punkty reakcji
2
Wiek
14
Miasto
dywanik u stóp Pana
Załamany powiedziałes ok ale trzeba było bez tej swini..
No wiec pogadaj z nia konkretnie. Niech ona sie opowie. I niech da tego dowody zachowaniem/ z Koleznka tez porozmawiąj. przy dziewczynie. Zapytaj wprost jaki ma cel..
I jak zauwazyłes nie naciskaj czekaj. Daj konkretne warunki i czekaj. Jej czas na dzialnie. Niech sowja postawą pokaże ,ze jej zależy..
 

silver22

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2011
Posty
63
Punkty reakcji
0
Ależ masz tekst no no jak prawdziwy mężczyzna .. wypisz wymaluj PAN
Po takim wykladzie hmm to uzna że nie jest Ciebie godna taka swiania
Zachowuj sie z fasonem bo takie teksty to wyglasza wiesz kto..znawca świń. Panuj nad sobą bez wypominek tylko każ jej to udowodnic. Zachowaniem swoim.


MAsz racje obrazanie nic nie da wystarczy raz powiedziec ale powtarzac sie nie bede ona sama wie co zrobila chodz ulzylo mi jak to powiedizalem bo nie oszukujmy sie nalezalo sie jej .. Ale to nei zanczy ze mam mieszac ja z blotem masz racje czytajac to poraz kolejny odrazu inna perspektywa mi sie wydaje hmm wiec CO RADZISZ JAK MAM SIE TERAZ ZACHOWAC?????? Prosze o szybka odpowiedz bo niedlugo bede gadal o tym hmm sadze ze bede chlodny i chce od niej odpoczac zobaczymy czy ucieknie czy bedzie sie starac

Załamany powiedziałes ok ale trzeba było bez tej swini..
No wiec pogadaj z nia konkretnie. Niech ona sie opowie. I niech da tego dowody zachowaniem/ z Koleznka tez porozmawiąj. przy dziewczynie. Zapytaj wprost jaki ma cel..
I jak zauwazyłes nie naciskaj czekaj. Daj konkretne warunki i czekaj. Jej czas na dzialnie. Niech sowja postawą pokaże ,ze jej zależy..


Oj trzeba bylo bylem pijany ponioslo mnie :( ona sama wie ale tez nie moge powiedziec i obchodzic sie z nia jak z jajkiem prawda ... Czyli mowisz stanowczosc i brak natrectwa i samo sie ulozy >> szczerze widzisz w niej jakies postepy tak z twojego punktu widzenia??:(
 

esklavin

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2011
Posty
91
Punkty reakcji
2
Wiek
14
Miasto
dywanik u stóp Pana
wszystko wskazuje na to że ona wie co zrobia. Ale musi wiedziec jak Ty na to patrzysz
Powiedz jej ż enie zdecydowałes jeszcze , ze nie przekreslasz ale ...
ale żebys jej zaufał musi pokazać czy jej naprawdę zalezy.. Zachowaniem. Poprostu. spsobe bycia. i sama musi wiedzieć i dojsc jak ma to okazać. Skoro chce musi sie teraz postarć.
 

silver22

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2011
Posty
63
Punkty reakcji
0
wszystko wskazuje na to że ona wie co zrobia. Ale musi wiedziec jak Ty na to patrzysz
Powiedz jej ż enie zdecydowałes jeszcze , ze nie przekreslasz ale ...
ale żebys jej zaufał musi pokazać czy jej naprawdę zalezy.. Zachowaniem. Poprostu. spsobe bycia. i sama musi wiedzieć i dojsc jak ma to okazać. Skoro chce musi sie teraz postarć.


OOO wypowiedz trafiona w 100% masz racje nie krzykiem i przymusem obojetnoscia i sposobem :) uwielbiam Cie za to wypowiedz powiem w slowo slowo ;) w przenosni oczywiscie :p

wszystko wskazuje na to że ona wie co zrobia. Ale musi wiedziec jak Ty na to patrzysz
Powiedz jej ż enie zdecydowałes jeszcze , ze nie przekreslasz ale ...
ale żebys jej zaufał musi pokazać czy jej naprawdę zalezy.. Zachowaniem. Poprostu. spsobe bycia. i sama musi wiedzieć i dojsc jak ma to okazać. Skoro chce musi sie teraz postarć.

A powiedz czy mam za to przeprosic i powiedziec ze pijany bylem;/

A moze jak by zazdrosc wzbudzic czy to da odwrotny efekt jak myslisz:???
 

esklavin

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2011
Posty
91
Punkty reakcji
2
Wiek
14
Miasto
dywanik u stóp Pana
przeprwaszac nie,
mozesz stwierdzic tylko ze wypiłes ale dlaczego i z kim nie musisz
będziecie sie przepraszac do usr,,,ej smierci inaczej
Wzbudzanie zazdrości to bzdura. Masz ja zachęcic do walki o Ciebie. Nie robienie sobie na złość
ona musi wiedzięc ze chce Ciebie bo Ty jetes Ty a nie dlatego że kolezanaka może miec
 

esklavin

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2011
Posty
91
Punkty reakcji
2
Wiek
14
Miasto
dywanik u stóp Pana
Jak cchesz żeby było jak dawniej..

dlatego powiedz jej ze skoro chce byc z Toba to.. kolegów traktuje jak kolegów a Ciebie jak swojego faceta.. i ma wybór. Nie dyskutuj. Powiedz i zaznacz ,ze jeszcze raz to niech zapomni. Na kolezanki to szkoda Ci czasu a na dziewczyne sie nie nadaje
I potem bądx twardy. W kącie placz ale przy innych trzymaj się
zobaczysz kilka dni

Czy szanse sa zobaczysz za kilka dni.. ja nie wiem

to sie czuje i słyszy
 

silver22

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2011
Posty
63
Punkty reakcji
0
Ale ona powiedziala ze nie bedziemy nigdy para ze ja to tylko kolega wiec czemu mam jej ultimatum stawiac kolega kolezance;/
 

esklavin

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2011
Posty
91
Punkty reakcji
2
Wiek
14
Miasto
dywanik u stóp Pana
Zaamany ja tu ni ejestem dobrze postrzegana na forum. Ale... nie boije sie stanąc przeciw wszystkim Z prądem plyna tylko zdechłe ryby, Żywe nawet jak mają tensam kierunek to o własnych siłach płyna.. Walcz mądrze, i jak mężczyzna
Bos mężczyzna i chcesz z niej zrobic swoją kobiete
 

silver22

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2011
Posty
63
Punkty reakcji
0
MUsze pomyslec nad tym wszystkim zobaczymy;/ ona daje sygnaly zebym nie probowal zarywac wiec rwanie bylo by najgorszym rozwiazaniem;/
 

esklavin

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2011
Posty
91
Punkty reakcji
2
Wiek
14
Miasto
dywanik u stóp Pana
Jakie rwanie.. uufff co za określenie.. Wiesz sam i czujesz jak traktuje Ciebie,jako erzazt to faktycznie sobie odpuśc i ukieruj uczucia gdzie indziej
Męzczyźni nie wiedza faktycznie ze to oni wybieraja i kształtuja kobietę?
I się dziwic ze wspólczesne dziewczyny lataja za chlopakami. Gdyby tego nie robily zostałyby starymi pananmi widzę.. Ech załamany..
 

juwe

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2011
Posty
55
Punkty reakcji
0
nie truj sie tym uczuciem i zapomnij o niej jako o objekcie 'Twoja dziewczyna' bo jeśli Ci daje znaki zebyś dalej nie zarywał to już nic z tego.. bedziesz tylko niepotrzebnie 'cierpiał' jak bedziesz o niej myślał :)
 

silver22

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2011
Posty
63
Punkty reakcji
0
nie truj sie tym uczuciem i zapomnij o niej jako o objekcie 'Twoja dziewczyna' bo jeśli Ci daje znaki zebyś dalej nie zarywał to już nic z tego.. bedziesz tylko niepotrzebnie 'cierpiał' jak bedziesz o niej myślał :)


na wszystko trzeba czasu wiec odczekam zobaczymy jak dalej pojdzie ;/ moze csama zrozumie A jak jej zalezy to sma biedzie sie starac:)
 

juwe

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2011
Posty
55
Punkty reakcji
0
na wszystko trzeba czasu wiec odczekam zobaczymy jak dalej pojdzie ;/ moze csama zrozumie A jak jej zalezy to sma biedzie sie starac:)


dokładnie..
możesz jeszcze nad nią troche jakiś czas popracować, ale nie wiem w jakim stanie teraz jesteś.., a takie starania bez odwzajemnienia wiem ze nie są za fajne.. :)
a potem wlaśnie zobaczysz czy zależy jej czy nie.. tak czy inaczej życzę powodzenia :)
 

silver22

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2011
Posty
63
Punkty reakcji
0
dokładnie..
możesz jeszcze nad nią troche jakiś czas popracować, ale nie wiem w jakim stanie teraz jesteś.., a takie starania bez odwzajemnienia wiem ze nie są za fajne.. :)
a potem wlaśnie zobaczysz czy zależy jej czy nie.. tak czy inaczej życzę powodzenia :)


Przyjacielu jesli by nie zalezalo to by nie pisala ze zaluje nei lamal by sie glos i nie dzownila by zeby bylo jak dawniej olala by i powiedziala ze kolega i tyle moze nie jest gotowa moze musi sie wyszalec i odreagowac i poznac innych zeby sie przekonac i moc w czym wybierac szczerze cchce od niej odpoczac bio nic na sile czas zrobi swoje a jak nie to plakac nei bede nie jestem dzieckiem chodz bardzo tesknie :( ehh ale coz to wlasnie odroznia dzici od mezczyzn jak to ujol koelga wczesniej wiec nie dziekuje zobaczymy :)
 

juwe

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2011
Posty
55
Punkty reakcji
0
Przyjacielu jesli by nie zalezalo to by nie pisala ze zaluje nei lamal by sie glos i nie dzownila by zeby bylo jak dawniej olala by i powiedziala ze kolega i tyle moze nie jest gotowa moze musi sie wyszalec i odreagowac i poznac innych zeby sie przekonac i moc w czym wybierac szczerze cchce od niej odpoczac bio nic na sile czas zrobi swoje a jak nie to plakac nei bede nie jestem dzieckiem chodz bardzo tesknie :( ehh ale coz to wlasnie odroznia dzici od mezczyzn jak to ujol koelga wczesniej wiec nie dziekuje zobaczymy :)

no znałem takie dziewczyny które wlasnie takiego typu sytuacje łagodziły a potem sie powoli odcinały zeby za bardzo nie urazić.. no ale zrobisz jak uważasz.. w końcu znasz najlepiej tą całą sytuacje.. :)
 

silver22

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2011
Posty
63
Punkty reakcji
0
no znałem takie dziewczyny które wlasnie takiego typu sytuacje łagodziły a potem sie powoli odcinały zeby za bardzo nie urazić.. no ale zrobisz jak uważasz.. w końcu znasz najlepiej tą całą sytuacje.. :)

MOze cos w tym jest ;/ nie chce zeby sie odciela bo mi zalezy ale przeciez nie powiem wroc do mnie wybaczam Ci zapominam o wszystkim bedzie jak dawniej Wiec co radzisz przyjacielu :(
 

silver22

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2011
Posty
63
Punkty reakcji
0
CZYli wszytko jej wybacze i bedzie tylko koelga a to co bylo nie wroci a ona bedzie sie powoli oddalac wiec co moge zrobic:( zeby tak nie bylo chce zeby walczyla i zrozumiala;/ ehh pomocy bo juz znow w siebie zwatpilem;/
 
Status
Zamknięty.
Do góry