Co najchętniej oglądacie?

Kierek

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
Zachęcam do oddawania swoich głosów oraz wypowiadania się na ten temat :) Moim faworytem jest "Mam talent" :p
Ps. Wynik sondy przyda mi się do szkoły :p
 
V

VX-

Guest
oglądam tylko Szymona majewskiego i kube wojewodzkiego reszta tych programow mnie nie interesuje
 

aniol33

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Uwielbiam Dr Housa, jego cynizm i szaleństwo :D

A tak w ogóle to bajki kocham, nie są mi obce równierz horrory , w których leją się litry krwi :bag:
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Z tej listy "Mam talent" reszty z tych programów w ogóle nie oglądam.
Z poza listy nałogowo "South Park" mniej nałogowo Simpsonów (dopiero 2 sezony widziałem)
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Wojewódzki, bo to najciekawsza osoba w mediach ogólnie.
"Mam talent" myślałem początkowo, że będzie niewypałem, ale wbrew temu jest jak na bardzo skomercjalizowany program całkiem ciekawe
Z tej listy to raczej nic poza tym
 

Kierek

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
A mi się wydawało ze Szymon przestał być smieszny .. dla mnie to, ze smieje się z własnych żartów jest żałosne.
@Da sie dodac jeszcze jedna pozycje do sondy?
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
*********
Z tego co podałeś to czasem Dr. House. Kiedyś Wojewódzkiego sporo oglądałem, ale teraz jest trochę za późno i jakbym miał całe obejrzeć to bym na drugi dzień się z łóżka do szkoły nie podniósł. A fakt, Majewski przestał być śmieszny. Jak te prezenty gwiazdom daje to wszyscy się tam mało ze śmiechu nie spuszczą, a mnie to jakoś nudzi. Ta "Pralnia towarzyska" (?) się ciekawie zapowiadała, jak po Andrzejewicz pojechała, ale już w drugim odcinku się skiepściła.
 

los16angeles

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
840
Punkty reakcji
2
Miasto
Manhatan
Z podanych oglądam Wojewódzkiego i od czaus do czasu mam talent.
Wybrałam inne ponieważ nałogowo oglądam : Gotowe na wszytsko.
 

Kierek

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
Kurde, zapomniałem dodać Pirson Break'a można to jakos zmienic, czy juz za późno? :p
 

violet110

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Szkoda, że już się skończyła ta edycja Mam talent..! Bardzo lubiłam ten program! No teraz z niecierpliwością czekam na drugą edycje :D kocham ten program heh
 
Do góry