Co na ujędrnienie ciała?

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
Dziewczyny, skoro jestesmy juz w temacie Bielendy to obczajcie balsam z serii Sexy Mama- ujedrniajacy, nazywa sie ANTYCELLULIT- cudowny!
 
J

Jula92

Guest
kornelka87 napisał:
Dziewczyny, skoro jestesmy juz w temacie Bielendy to obczajcie balsam z serii Sexy Mama- ujedrniajacy, nazywa sie ANTYCELLULIT- cudowny!
Właśnie szukam jakiegoś dobrego kosmetyku ujędrniającego, żeby wzmocnił efekty moich ćwiczeń i pomógł zwalczyć mi cellulit, musze koniecznie wypróbować ten balsam :)
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
o to muszę mieć, widziałam w rossmanie serię Sexy mama z Bielendy, chyba jest w miarę tani balsam:)
 

KellyN

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Polecam domowy peeling z kawy. Trzeba wymieszać fusy z kawy z odrobiną cynamonu i oliwki dla dzieci bądź żelu pod prysznic i gotowe. Konsystencja peelingu musi być zbita, gęsta, wręcz żelowata, aby łatwo nabierało się go ręką i rozprowadzało po ciele. Stosowany 2-3 razy w tygodniu działa cuda :)
 
O

oladobak

Guest
peeling kawowy zle wspominam, całą kabinę miałam w kawie ;) za to zapach piękny!!
Z bielendy są też fajne maseczki z serii skin cleanic np. odmładzająca ona ujędrni skórę- mowię tu o twarzy i dekolcie ;) do ciała nie wiem, co polecić, bo tyle tego na rynku :/
 
J

Jula92

Guest
Moja siostra w ciąży używała kosmetyków sexy mama z Bielendy, nie zrobiły jej się dzięki temu żadne rozstępy, do tego podobno ujędrniają ciało i przy zdrowej diecie widać efekty
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Mam balsam sexy mama i rzeczywiście ujędrnia ciało, czy zmniejsza rozstępy? zobacze za kilka tygodniu mam nadzieję, że przy dłuższym stosowaniu zmniejszą się;-)
 
O

oladobak

Guest
ja w ciązy używałam tej serii sexy mama z Bielendy, i nie mam żadnego rozstępu :)
 
A

Aleksa24

Guest
Oj dużoooo wody to podstawa do jędrnego ciała i oczywiście dobre jedzonko mozna sobie jakimis kremami również pomóc. Ja uzywałam nie dawno Palmers ujędrniającego obsługa w Ziko mi poleciła, więc im zaufałam i działał szybko i całkiem skutecznie :)
 

Patyszka

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2014
Posty
149
Punkty reakcji
0
Duużo wody, odpowiednio dobrane kosmetyki, zdrowa dieta - owszem, ale jak ktoś ma nieco funduszy to warto zainwestowac w różne inne dostępne zabiegi np. lasery, masaże itp :)
 
J

Jula92

Guest
Na rozstępy warto używać zawczasu kremu nawilżającego i własnie np takiego balsamu jak ten Sexy mama. Do tego olejek Bio oil jest fajny, mi całkowicie ukrył bliznę jasną, którą miałam na brzuchu... Warto wypróbować czy pomagąja te kosmetyki
 
O

Obrusik

Guest
Jula92 napisał:
Na rozstępy warto używać zawczasu kremu nawilżającego i własnie np takiego balsamu jak ten Sexy mama. Do tego olejek Bio oil jest fajny, mi całkowicie ukrył bliznę jasną, którą miałam na brzuchu... Warto wypróbować czy pomagąja te kosmetyki
Miałam Bio Oil, ale zupełnie mi nie podpasował. Za wolno się wchłaniał i po paru godzinach od posmarowania nie podobał mi się jego zapach. Może kiedyś wypróbuję bieledową Sexy Mamę, ale na razie na ciążę się nie zanosi.... Widziałam tą serię w osiedlowej drogerii i ma fajny zapach taki lekko owocowo-budyniowy.
 

sylkamil

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2015
Posty
67
Punkty reakcji
0
ja serii sexi mama używałam zarowno w trakcie ciązy jak i po rozwiązaniu:) dobrze nawilża, skóra jest przyjemna w dotyku a i ładnie pachnie :) kosztuje niewiele więc warto przetestować, z racji tego, że każdemu odpowiada co innego:)
 
M

michasia90

Guest
Z bielendowej sexy mamy mialam oliwkę w żelu- uzywalam zimą i dzieki temu moge teraz pochwalic sie gladka jedrna skora <3
 
J

Jula92

Guest
Zaczęłam uzywać tego balsamu ujędrniającego z bielendy, z serii sexy mama, rzeczywiście ładnie radzi sobie z cellulitem, ujędrnia ciało i ładnie wygładza. Nawet mój chłopak zauważył efekty, a nie stosuję go jakoś długo :) Ale ważna jest też zdrowa dieta
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Patyszka napisał:
Duużo wody, odpowiednio dobrane kosmetyki, zdrowa dieta - owszem, ale jak ktoś ma nieco funduszy to warto zainwestowac w różne inne dostępne zabiegi np. lasery, masaże itp :)
tu się zgodzę :) ja zaczęłam chodzić dodatkowo na masaże bańką chińską, dzieje się! łącze je z ćwiczeniami, bo jak widzę efekty to nogi aż się same rwą do ruchu :D
 
O

Obrusik

Guest
Na cellulit pomagają też masaże szorstką gąbką, połączone z zimnym prysznicem na problematyczne strefy. Przy masażu ważny jest kierunek od dołu (od stóp) do góry (do bioder, ud). No i trzeba być systematycznym.
 

alicja99

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
Jula92 napisał:
Na rozstępy warto używać zawczasu kremu nawilżającego i własnie np takiego balsamu jak ten Sexy mama. Do tego olejek Bio oil jest fajny, mi całkowicie ukrył bliznę jasną, którą miałam na brzuchu... Warto wypróbować czy pomagąja te kosmetyki
sama szukam czegos do ukrycia blizny, może i sama sie skuszę na ten balsam, dużo kosztuje?
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
alicja99 napisał:
Na rozstępy warto używać zawczasu kremu nawilżającego i własnie np takiego balsamu jak ten Sexy mama. Do tego olejek Bio oil jest fajny, mi całkowicie ukrył bliznę jasną, którą miałam na brzuchu... Warto wypróbować czy pomagąja te kosmetyki
sama szukam czegos do ukrycia blizny, może i sama sie skuszę na ten balsam, dużo kosztuje?
na widoczne blizny to chyba peeling chemiczny dobrze działa, podobnie zresztą jak na jakieś pierwsze zmarszczki :)
 
J

Jula92

Guest
Na blizny pomaga ten olejek Bio Oil, tylko do niego trzeba mieć cierpliwość, bo efekty są widoczne po około 2 miesiącach regularnego używania. Ale jest bardzo wydajny
 
Do góry