Co na katar i bolące gardło u pieciolatka?

D

Dobrawa

Guest
Chyba mam uczulenie na to "silniejszy" jak nie lek to przeziebienie. Dla mnie każde przeziebienie jest tak samo silne, bo może nieźle w organizmie dziecka namieszać. Lek ma być skuteczny, a nie silny. Silny kojarzy mi się z mocnym smakiem, a dzieci tego nie lubią. Jak im cos nie smakuje to nie zawsze chcą brac i zaczynają się schody i kombinowanie.
 
D

Dorka123

Guest
Hehe, nie wiem czy silniejszy czy nie, ale ostatnio pelafen kupiłam dla dzieciaków, dla starszaka pelafen extra, bo ma już 8 lat, a dla młodszej pelafen baby w kapsułkach twist off. Oboje wyszli z choroby szybko i bezboleśnie ;)
 
N

natulka123

Guest
na kaszel stosował ktoś może dicotuss? to taki typowy ziołowy syrop na kaszel z miodem i prawoślazem
 
D

Dorota89

Guest
natulka123 napisał:
na kaszel stosował ktoś może dicotuss? to taki typowy ziołowy syrop na kaszel z miodem i prawoślazem
Dicotuss Baby poleciła mi farmaceutka gdy szukałam czegoś na mokry kaszel dla syna. Teraz za każdym razem gdy dziecko choruje podaje mu ten lek nie zależnie czy to właśnie kaszel mokry czy suchy. Uważam że małe dzieci należy leczyć przede wszystkim bezpiecznie a ten syrop taki jest.
 
N

nianiaSweet

Guest
ja w sumie zanim kupiłam pyramidonek to też skonsultowałąm się z pediatrą, polecił mi go i się nie pomylił, naprawdę łądnie nawilża gardło i pomaga w odksztuszaniu maluchow.
 
Do góry