Co myślicie o tym stylu?

Hamburger

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Witam panów (i możliwie też panie). Mam ważne odnośnie stylu ubioru a dokładniej odbierania go przez płeć piękną. Otóż mój ubiór polega na czarnych sportowych butach, czarnych wycierakach z lekkimi białymi miejscami, czarnej koszuli (nie sportowej bynajmniej), Pod to czarna wiatrówka (i tu nie chodzi o karabinek XD) lub jeśli jest zimniej to skórzana kurtka. Chciałbym się dowiedzieć czy to nie wygląda może odrzucająco, a jeśli tak to co poprawić. Pozdrawiam serdecznie i dziękuje za pomoc :D
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Czy Ty naprawdę chcesz zakładać kurtkę pod koszulę?
Próbowałeś już tak chodzić po domu czy coś?
W jakimś sensie to jest odpychające .
A poza tym to czarny kojarzy się negatywnie ,ale nie wiem jakie wrażenie chcesz zrobić więc ...
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Nie lubię gdy facet chodzi tylko na czarno,ale to rzecz gustu.Wystarczyłaby koszula w innym kolorze-niebieska,cerwona,żółta-jakakolwiek i już by nie było tak mrocznie.
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
Wyglądasz jednolicie... bezpiecznie,schludnie ale niestety nudno ;) .Baw się kolorami,dobieraj ciuchy,jest mnóstwo portali takich traktujących o modzie,również blogów (2 blogowiczów mamy na forum,warto do nich zagadać,panowie znają się na rzeczy)
 

Osaico_pl

Zbanowany
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
103
Punkty reakcji
0
Ma to dwojaki charakter,bo z jednej strony możesz połączyć kolory aby nie wyglądać "nudno", ale z drugiej strony bardzo schludnie i moim zdaniem też subtelnie to wygląda,całość takiego zestawu prezentuje się po prostu ładnie. Sam musisz stwierdzić w czym jest Ci lepiej do twarzy.
 
Do góry