Co Myślicie O Mesiu W123 ? Piszciee :))

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
beczka ? :p

chyba jeden z niewielu aut na allegro które ma prawdziwy przebieg i 300 tys nie robi na nim wrażenia.
 

NieMaLekko

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
173
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
biorą się dzieci?
banan16 --> po pierwsze słownik w łape i skasuj tego byka bo aż kłuje w oczy.
Po drugie --> w dobrą stronę kombinujesz. W123 to bardzo wytrzymałe auto. Przy kupowaniu broń boże nie patrz na licznik tylko na stan, yeti ma racje. Aha: Kup 2.0D, ma mocy akurat na pierwsze auto, jest bardzo oszczedne i co najwazniejsze rzepak nie robi na nim wrazenia. Części są tańsze od braszczu a awaryjnośc ma na przyzwoitym poziomie.
Niektórzy mówią, że 123 i 124 to ostatnie prawdziwe mercedesy.
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
hehe 2.0D to ma 50KM ? bo tak mi sie kiedyś coś o uszy obiło, jak na pierwsze auto to wolne bardzo :D wiem świr jestem ale na pierwsze to juz bez przesady.

beczka to wygodne auto do poruszania sie na duze trasy bez pośpiechu.
 

NieMaLekko

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
173
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
biorą się dzieci?
około 70. Przynajmniej nie usłyszymy: "kolejny nastolatek rozbił się z powodu nadmiernej predkosci" :). Poza tym uwierz mi, takie auta uczą pokory i nie dają szany na szaleństwo. A to nadchodzi zawsze... faza "jestem królem drogi i nie ma lepszego odemnie" zaraz po tym jak człowiek przyzwyczaja się do ruchu ulicznego.
 

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
Bardzo fajny samochód ale ja wole 124 ale o gustach sie nie dyskutuje.ale ja te merce polacem bo naprawde były udane.I nie patrz na licznik!!! Bo niewarto!!
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
NieMaLekko czy sie nie rozbił 150 też pojedzie a przy tej predkosci drzewo oznacza koniec.

banan16 wez manual i sie naucz zmieniac biegi, automat wiecej pali.
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
i robisz sie len totalny, z czasem odechce ci sie myslenia za kolkiem, automat jest dla leniwych

no i automat zwykle szybciej sie psuje.
 

vlad195

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2006
Posty
62
Punkty reakcji
0
automat w mercu jest bardzo dobry [w porównaniu z np.bmw] ale manual jest lepszy jak skrzynia jest juz wylatana to wolno zmienia biegi jak ja bym kupował 123 to tylko 2,4d lub 3,0d bo 2,0 za słaby jkest 140 km/h max i hmm bardzo długo musi sie do tego bujac. Musisz uwazac zeby niebył zgnity bo wtedy sie sypac będzie. Dobre w123 mają jeszce swoją cene !
 
Do góry