Co Myślicie O łączniu?

Status
Zamknięty.

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
nio wiadomo ze nic w swiecie nie daje 100% pewnoesci i takie przypadki sie zdarzaja.... ale jest ich chyba naprawde barzdo malutko bo zalediwe 1 / 99 % :p
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
No ja tez slyszalam o takich osobach, ale to tak bardziej na forum jakims itp, bo znac to znam tylko jedna pare, ktora wspolzyje 2-3 razy w tygodniu bez zadnego zabezpieczenia od pol roku :eek: Przy czym dziewczyna jest w moim wieku, a chlopak o 10 lat starszy :p I co najgorsze, oni sie wcale nie kochaja- ten chlopak pisal wielokrotnie zberezne smsy do mojej przyjaciolki :p No ale coz, takim do sie nie da do rozumu przemowic...Na szczescie dziewczyna jeszcze w ciazy nie jest :mruga:
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Coz, glupi maja zawsze szczescie...:p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ale najlepsze jest zawsze to, ze takim, ktorzy nie uwazaja nic sie nie przydarzy, a Ci ktorzy uwazaja wpadna to jest niesprawiedliwe
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
No co, zawsze jest ten 1% :D

wiesz co asico ja bym sie bala chyba kurka no mimo wszystko... chociaz ja dziewica jestm jeszcze ale mimo wszystko... mam tez schizy kurcze jak gadam z mim o seksie i wogole a jak zaczyna o tym ze bez gumek toj uz wogole.... z reszta on jest doswiadczony i mowi ze jeszcze go gumki nie zawiodly... wierze ale co jak AKURAT ze mna zawioda?? i tego sie boje... globulki to bezpieczne dosc ale malo komfortowe ale mimo to i tak mam schizy... a jak beda plodne akurat to tez gumka wystarczy? bo jak juz zauwazylam to zawsze kidy mogloby cos juz wyniknac bardziej bardziej to albo mam ciote albo dni plodne i taka :cenzura: jest:/ i moze dlatego tak sie cykam...... :bag:
odpisz mi na maila co jakbys mogla... :8
pszczolkamaja2@o2.pl

ojej cos nie tak wyszlo jak mialo:D no coz gapcio jestem;) pozdro pa
ale odpisz:)
 

olgus

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
ale najlepsze jest zawsze to, ze takim, ktorzy nie uwazaja nic sie nie przydarzy, a Ci ktorzy uwazaja wpadna to jest niesprawiedliwe
Heheh, też tak myślę nika :)
Aaa Gorgusia, jeśli jelonek ma fajnego faceta i go kocha, a on ją to nie wiem czemu mielibmy się nie kochać? I co to ma do rzeczy ile ze sobą byli, ważne, że była gotowa i nie żałowała tego prawda jelonek :)?
 
Status
Zamknięty.
Do góry