Co myślicie o hip hopie?

polio

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
237
Punkty reakcji
0
Ej Kirk dziewczyna Cie rzuciła...?? ciekawe dlaczego ??
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Powtarzałam już to kilka razy...
Hip hop to muzyka z przekazem...
To nie jest coś takiego żeby przy tym można było potańczyć na dyskotece albo coś... Nie... Dzięki niektórym kawałkom można się zastanowić nad pewnymi sprawami...
Dla mnie hip hop to jest jeden z dwóch gatunków do których nigdy sie nie zraże... No przynajmniej mam taką nadzieje :)
 

NightHunter

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Jaki jest ten drugi gatunek jeśli można wiedzieć? :sexy: W prawie każdym gatunku muzycznym(wykluczając disco,dance,i niezwykle wieśniackie techno od którego mózg tłucze mi się we wnętrzu czaszki) można znaleźć inteligentne i dające dużo do myślenia teksty,trzeba tylko poszukać.Dla przykładu umieszczę tutaj jeden z moich ulubionych tekstów Metallici

http://overkill.superhost.pl/album/just_txt.php3#one
 

kasia_bronowice

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
1 108
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraków
Jezeli chodzi o rap zagraniczny to ie bd zabierala glosyu w tej sprawie, bo slucham glownei polskiego hh.
Jezeli chodiz o Polski to te sklady ktore ostatnio swieca triumfy (mezo, 18l, verba) to dla mnie totala porazka i smierc dla tej muzyki. nie sadze by na legalu byly jeszcze jkeies dobre kapele poza KASTA i WWO. jezeli idzie o podizmeie to jets kilka fajnych skladow ale ona znane sa glownie na ternie danego regionu i ich zasieg jest ogranicozny. u mnie jest na przyklad radzo dynamiczne roziwjajace asie podziemie. moze lyszeliscie firma, ac, pmf, wysoki lot, poezja betow albo grad gromow? sa eztra...
Mimo to uwazam ze cza sy k44 i pfk to byl hh nie to co teraz...
 

kasia_bronowice

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
1 108
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraków
Sieja dzieqwa za poparcie...
ich nikt nie zastapi, wielu próbowąło ale im sie nie udało i zapewne juz sie nie uda. Nawet Pkz ktorzy tworza wraz z mc z Pfk nie dorownaja Pfk za czasów Magika :/
 

Dorotka16

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2006
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Okolice Mielca
Lubie hip hop myśle że jest :cenzura:, teksty przeważnie mówia prawde i to lubie najbardziej. POdoba mi sie ta muzyka!!
 

sieja

Wesoła pesymistka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
664
Punkty reakcji
1
Miasto
Tam gdzie się błękit splata z betonem
Dorotka16, waśnie o to chodzi żeby mówić prawdę w tekstach, to jest ogromny + rapu :) Szkoda, że zaczyna to zanikac i w tekstach pojawia się coraz częściej gadanie o imprezach, alkohou, ziole itd. itp. Szkoda słów.
 

Michas89

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
411
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z otchłani...
Co myślę o hip - hopie? Hmm.... najbardziej mnie wkurzają piosenki w których jest mowa tylko o ciężkim życiu, alkoholu i używkach. Dlatego nie słucham zbytnio tego gatunku. chociaż lubię kilka utworów takich zespołów jak Verba czy Jeden osiem L.
Pozdrawiam :papa: B)
 

serfer

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
148
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ludzie co wy widzicie w HIP HOPI to przecie stękanie do mikrofonu i bzdetna muzyczka.Nie potrafie sie dobrze wyrazić o takim syfie jak stęk hop.Jak można być tak ślepo zaptrzonym w takie gówn*.

Zgadzam sie w 100%
Bleeeeeeeee. A POSKI HIP-HOP to juz zupelnie.... :p :p :D :D
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Jezeli chodzi o rap zagraniczny to ie bd zabierala glosyu w tej sprawie, bo slucham glownei polskiego hh.
Jezeli chodiz o Polski to te sklady ktore ostatnio swieca triumfy (mezo, 18l, verba) to dla mnie totala porazka i smierc dla tej muzyki. nie sadze by na legalu byly jeszcze jkeies dobre kapele poza KASTA i WWO. jezeli idzie o podizmeie to jets kilka fajnych skladow ale ona znane sa glownie na ternie danego regionu i ich zasieg jest ogranicozny. u mnie jest na przyklad radzo dynamiczne roziwjajace asie podziemie. moze lyszeliscie firma, ac, pmf, wysoki lot, poezja betow albo grad gromow? sa eztra...
Mimo to uwazam ze cza sy k44 i pfk to byl hh nie to co teraz...

tylko Kasta i WWO ? :| a co z Borixonem ? Płomień 81 ? Tede ? jest jeszce dużo składów na legalu które prezentują wysoki poziom
 

agatka_87

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2006
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Radom
dla mnie nie ma lepszego gatunku muzycznego od hh, ta muza jest prawdziwa i teksty do mnie trafiają, jeśli chodzi o zagraniczny rap to tylko słucham 2paca a tak to tylko polski: Fenomen, Płomiń 81, Karramba, Endefis, WWO no i podziemie z mojego miasta, które niezle się rozwija i oby tak dalej :)
 

Rap prezes

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
hiphop... czyli (z polskiego): WWO, Zipera, Pono, Włodi, O.S.T.R., PFK, Pokahontaz, Pijani dzeszczem, Ego, Fisz, Tede, Płomień 81, KASTA, góral, 3xklan, k44, ths killa,
zagraniczny... wiele tego: 2pac, nwa (i poszczególni członkowie), gangstarr, wu tang clan, ghostface killah, jeru the damaja, masta ace, mos def, public enemy, afu-ra, nas, the game, fabolous, big, BIG L Harlems,
 

babcia razor blade

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2006
Posty
183
Punkty reakcji
0
Powtarzałam już to kilka razy...
Hip hop to muzyka z przekazem...
To nie jest coś takiego żeby przy tym można było potańczyć na dyskotece albo coś... Nie... Dzięki niektórym kawałkom można się zastanowić nad pewnymi sprawami...
Dla mnie hip hop to jest jeden z dwóch gatunków do których nigdy sie nie zraże... No przynajmniej mam taką nadzieje :)


Bardzo madrze napisane ;) :D !! Hip hop to nie jest tylko muzyka ... Pozdro :D
 
Do góry