Co mślicie o rasiźmie??

Status
Zamknięty.

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
No i jak zwykle misior i jego złośliwe zabawy słowem :papa: Skąd mozesz wiedzieć czy nic Ci sie nie stało? Wiesz nie wszystko ma swoje objawy ;]

A wracając do tematu - ktos tu na forum mądrze raz powiedzial - "Takie czasy ze trzeba przepraszać za bycie normalnym"

CopyofPCBOOKaaaaaa.jpg
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
No i jak zwykle misior i jego złośliwe zabawy słowem :papa:


To akurat mi sie podobało. :]

Skąd mozesz wiedzieć czy nic Ci sie nie stało? Wiesz nie wszystko ma swoje objawy ;]


Na tym świecie WSZYSTKO jest szkodliwe. Jak nie chipsy to ołów. Misioor się pobawił i żyje. :]


A wracając do tematu - ktos tu na forum mądrze raz powiedzial - "Takie czasy ze trzeba przepraszać za bycie normalnym"


Bardzo madre słowa. :eek:k: O ile sie nie myle napisal to Outremer. ;)




:eek:k:
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15

Attachments

  • kkk.jpg
    kkk.jpg
    30,3 KB · Wyświetleń: 11

sopel661

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
345
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Poznań
Zrozum gosciu ze do czarnych w afryce to ja tez nic nie mam, ale Polacy sie tam nie osiedlają !!!


Ty i sopel jestescie przeciwko białym a nie przeciwko rasizmowi...naiwni zdrajcy w wypranymi mózgami przez popkulturę

Nie mam wypranego mózgu jak to stwierdziłeś. Poprostu staram się zrozumieć zachowanie ludzi innych kolorów skóry. Nie jestem wrogiem białych ludzi, gdybym był to byłbym też wrogiem samego siebie.


A polacy którzy wyjerzdzają chociażby do Angli. Osiedlają się tam i zakładają swoje rodziny . Chciałbyś jadąc tam aby ktoś miał coś przecwko tobie bo jesteś Polakiem i mówisz w innym języku. Zastanów się człowieku bo jeżeli my polacy będziemy nietolerancyjni wobec innych to inni będą nam odpłacać tym samym.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Anglia leży w Afryce ? Gdzieś obok Lesotho, chyba, nie Sopel ?
 

Kajan90

Żuaw Prawdy
Dołączył
25 Maj 2007
Posty
1 138
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Ja proponuje spojrzeć na USA i ich gościnność skończyło się tym że na południu Stanów występuje zjawisko takie jak przybysze z zagranicy nie znający nawet języka angielskiego i nie bardzo chcą się go uczyć a efektem tego są dzielnice pełne ludzi mówiących w języku hiszpańskim i trudno z takim zamienić słowo mimo iż jest obywatelem tego samego państwa a do tego gangi i wzrost przestępczości.
To taka przestroga dla ludzi uważających że multi-kulturka jest super ekstra i jest bardzo ciekawie.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
A polacy którzy wyjerzdzają chociażby do Angli. Osiedlają się tam i zakładają swoje rodziny . Chciałbyś jadąc tam aby ktoś miał coś przecwko tobie bo jesteś Polakiem i mówisz w innym języku. Zastanów się człowieku bo jeżeli my polacy będziemy nietolerancyjni wobec innych to inni będą nam odpłacać tym samym.

Kiepskie porównanie, które juz wczesniej zglebił outremer. Widać u Ciebie naiwnośc dziecka i małe doswiadczenie zyciowe, śpij dalej, ale przestań mnie krytykować bo nie masz pojęcia a ci sie wydaje ze masz. Zamilcz czlowieku bo tylko przynosisz wstyd.

Węgry: rozwiązać paramilitarną organizację prawicową http://wiadomosci.onet.pl/1659968,12,wegry...icowa,item.html
Ja wiedziałem, że tak będzie...

A u macie link do Odali. Tak się kończy pobłażanie przez tubylców przybyszom. W tym przypadku 2 metry sznura załatwiłoby sporawę.
http://www.nsnrpoland.fora.pl/aktualnosci,...wecja,1480.html
Ewentualnie można zaprosić kolegów zza Wielkiej Wody

:( :( :(
 

nansen

Uciekinier z tego gównianego forum
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
603
Punkty reakcji
2
Nie mam wypranego mózgu jak to stwierdziłeś. Poprostu staram się zrozumieć zachowanie ludzi innych kolorów skóry. Nie jestem wrogiem białych ludzi, gdybym był to byłbym też wrogiem samego siebie.
A polacy którzy wyjerzdzają chociażby do Angli. Osiedlają się tam i zakładają swoje rodziny . Chciałbyś jadąc tam aby ktoś miał coś przecwko tobie bo jesteś Polakiem i mówisz w innym języku. Zastanów się człowieku bo jeżeli my polacy będziemy nietolerancyjni wobec innych to inni będą nam odpłacać tym samym.


Facet jak piszesz o Polakach z małej litery , to już wiem z kim mam do czynienia.

Do Polski zjeżdżają się różne kolorowe śmieci , które nie wnoszą nic dobrego i twórczego. Zżerają tylko kasę której potem brakuje na szkoły, szpitale, mnożą sie szybko jak szczury i wyją o coraz to więcej. Nie jest wbrew pozorom tego mało.
Jestem za ich pobytem tu , ale tylko jako eksponatów w ZOO i cyrkach , żeby dzieciaki mogły porównać , jak daleko do przodu w ewolucji odskoczyła rasa biała
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
I sądzę odwet, że konsekwencje powinni ponosić nie mniejsze i nie większe niż biali.

Tak btw nansen to co drugi z was szanowni "patrioci" pisze "Polak" z małej litery.

A co do wspominanego przez was kiedyś nie raz Simona Mola. Mówicie, że my anarchiści go bronimy bo jest czarny. http://cia.bzzz.net/warszawska_prokuratura...simonowi_molowi Artykuł CIA (Centrum Informacji Anarchistycznej). Wystarczy spojrzeć na komentarze. Gdzie tu poparcie dla gnoja?
 

sopel661

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
345
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Poznań
Anglia leży w Afryce ? Gdzieś obok Lesotho, chyba, nie Sopel ?


Nie napisałem że Anglia leży w Afryce, nie wyciągaj pochopnych wniosków. Bo widze że czytać cie nie nauczyli. Radze wrócić do podstawówki.

A co do napisania Polak z małej litery to zwykła pomyłka. Tylko ten co nic nie robi sie nie myli.
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
Nie napisałem że Anglia leży w Afryce, nie wyciągaj pochopnych wniosków. Bo widze że czytać cie nie nauczyli. Radze wrócić do podstawówki.


Chodzi o to ze Anglia nalezy (bo chyba jeszcze nalezy) do tego samego kregu kulturowego co Polska. <_<

A co do napisania Polak z małej litery to zwykła pomyłka. Tylko ten co nic nie robi sie nie myli.

:eek:k:
 

paleolobo

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
1 242
Punkty reakcji
10
Miasto
skadinad
Nie mam wypranego mózgu jak to stwierdziłeś. Poprostu staram się zrozumieć zachowanie ludzi innych kolorów skóry. Nie jestem wrogiem białych ludzi, gdybym był to byłbym też wrogiem samego siebie. A polacy którzy wyjerzdzają chociażby do Angli. Osiedlają się tam i zakładają swoje rodziny . Chciałbyś jadąc tam aby ktoś miał coś przecwko tobie bo jesteś Polakiem i mówisz w innym języku. Zastanów się człowieku bo jeżeli my polacy będziemy nietolerancyjni wobec innych to inni będą nam odpłacać tym samym.
Przykre ale kolor skory okresla w jakichs 90% mentalnosc. Niestety ale czarnym badz arabom nie znane jest pojecie samokrytycyzmu, a brak owego przekresla szanse rozwoju.
A tak jeszcze dodam o muzułmanach:Mój tato był profesorem na polibudzie i miał dużo pracownikóe stamtąd i znałam ich, ale najbardziej w pamięci utkwiła mi rodzinka jedna (bo najbardziej zżyci byliśmy) Facet, żona 2 dzieciaków, Facet i dzieciaki szybko stali się "europejczykami" ale kobita nie chciała, chociaż mąż ją namawiał, to był JEJ wybór.Znam wiele takich dziewczyn w UK one po prostu chcą tak żyć
A co powiesz o tych ktore nie chca tak zyc?
 
P

Październik

Guest
Ha widzę że od mojej ostatniej wizyty kółko się powiększyło. Tak wogóle z tej strony Battlefield :) Zmieniłem swoje przekonania w dużym stopniu. Nadal kocham swój kraj, nawet bardziej niż wcześniej. Wiecie co sam już nie wiem co o murzynach mam myśleć, wiem napewno że już w moich żyłach płynie mniej nienawiści, pewnie już się hormony uspokajają :) Człowiek człowiekowi musi pomagać,:cenzura: już na kolor skóry, wśród białych też są przypadki wykolejeństwa. Jak murzyn byłby spoko to nie mam nic przeciwko znajomości, przez ten rasitowski syf straciłem miłość swojego życia i dopiero teraz widzę że miłość do Ojczyzny nie wiąże się w żadnym stopniu z rasizmem. Ale pedalstwa :cenzura:a nie nawidzę ;) Ostatnio w Poznaniu gdzie na Akademii Ekonomicznej studjuję wyszedłem drzeć się na dewiację.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Ha widzę że od mojej ostatniej wizyty kółko się powiększyło. Tak wogóle z tej strony Battlefield :) Zmieniłem swoje przekonania w dużym stopniu. Nadal kocham swój kraj, nawet bardziej niż wcześniej. Wiecie co sam już nie wiem co o murzynach mam myśleć, wiem napewno że już w moich żyłach płynie mniej nienawiści, pewnie już się hormony uspokajają :) Człowiek człowiekowi musi pomagać,:cenzura: już na kolor skóry, wśród białych też są przypadki wykolejeństwa. Jak murzyn byłby spoko to nie mam nic przeciwko znajomości, przez ten rasitowski syf straciłem miłość swojego życia i dopiero teraz widzę że miłość do Ojczyzny nie wiąże się w żadnym stopniu z rasizmem. Ale pedalstwa :cenzura:a nie nawidzę ;) Ostatnio w Poznaniu gdzie na Akademii Ekonomicznej studjuję wyszedłem drzeć się na dewiację.
Patrzę, że teraz będziesz taki soft, już nie stal, a aluminium. Twój wybór.
 
P

Październik

Guest
Out pogadałem z wieloma osobami, jestem katolikiem a nienawiść nie idzie w parze z noszeniem krzyża na szyi ( proszę nie szufladkujcie mnie jako wyznawcę rydzyka, w kościołach też nie znalazłem wiele altruizmu raczej więcej egoizmu i troski o własne tyłki). Moja przemiana trwała dość spory okres czasu najpierw długie rozmowy ze znajomymi, potem pielgrzymka z Zielonej do Częstochowy, z czasem rasizm minął, choć przyznaję nie tolerowałbym czy to arabów z ich :cenzura:niętym poglądem na świat i na swoją religię, czy to palących samochody kolorowych. Można powiedzieć że uśpiłem swoje wewnętrzne instynkty, ale ....
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Ha widzę że od mojej ostatniej wizyty kółko się powiększyło. Tak wogóle z tej strony Battlefield :) Zmieniłem swoje przekonania w dużym stopniu. Nadal kocham swój kraj, nawet bardziej niż wcześniej. Wiecie co sam już nie wiem co o murzynach mam myśleć, wiem napewno że już w moich żyłach płynie mniej nienawiści, pewnie już się hormony uspokajają :) Człowiek człowiekowi musi pomagać,:cenzura: już na kolor skóry, wśród białych też są przypadki wykolejeństwa. Jak murzyn byłby spoko to nie mam nic przeciwko znajomości, przez ten rasitowski syf straciłem miłość swojego życia i dopiero teraz widzę że miłość do Ojczyzny nie wiąże się w żadnym stopniu z rasizmem. Ale pedalstwa :cenzura:a nie nawidzę ;) Ostatnio w Poznaniu gdzie na Akademii Ekonomicznej studjuję wyszedłem drzeć się na dewiację.

No no, największy wyznawca Ku Klux Klanu się zmienił. Moim zdaniem to dobrze, mniej w twoich tekstach bluzgów, więcej rozsądku. Nie zgadzam się z outremerem co do ciebie. Może ty, out, jesteś "stal", ale ty możesz sobie na to pozwolić, podchodzisz do sprawy na zimno, rzadko obrażasz innych. Battlefield był zbyt porywczy. Mniejsza o poglądy. Zawsze wkurza mnie, gdy widzę kogoś, kto ma zadatki na inteligentne wypowiedzi, ale zaprzepaszcza to przez emocje i przekleństwa.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
To chyba normalne ze ludzie oceniają siebie po poglądach. ;)
He? Pierwsze slysze zeby poglady polityczne byly wazne w milosci a co dopiero wazniejsze od "chemii" jaka łaczy obojga ludzi.
A co do wspominanego przez was kiedyś nie raz Simona Mola. Mówicie, że my anarchiści go bronimy bo jest czarny. http://cia.bzzz.net/warszawska_prokuratura...simonowi_molowi Artykuł CIA (Centrum Informacji Anarchistycznej). Wystarczy spojrzeć na komentarze. Gdzie tu poparcie dla gnoja?
Poparcie bylo wczesniej, jak "Nigdy Wiecej" dało mu nagrode "antyfaszysty" roku 2003 buahahah.Pieknie, dawac nagrode mordercy który zasial smierc w setkach jesli nie tysiacach młodych Polek i Polaków (pamietajmy sie machina śmierci toczy sie dalej :( )
 
Status
Zamknięty.
Do góry