Co mślicie o rasiźmie??

Status
Zamknięty.

Kr1s

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
119
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Betonowo :D
nie rozumiem wlasnie rasistów;p wsumie ja nie lubie tylko arabow :D nie wie mczemu :D ale ostatnio spotkalem murzynka nadyskotece ;0 rowny gość lepiej mi sie z nim gadalo niz z kim kolwiek innym.. ale denerwuje mnie to bo wszyscy sie gapili jak by przylecial z kosmosu... troche glupie to jest i pewnie czul sie troche nieswojo ;)
pozdro :*
 

necrogoth

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
76
Punkty reakcji
0
No jednak nie mogę przerwać i odejść...

To zmień gatunek piwa
Ale mi takie co pije odpowiadają, zresztą pije różne. a Ty jakie pijesz ?

I nie chcę tu takich, którzy nie uszanują tego co dla mnie święte.
Jak rozumiesz uszanować Twoje świętości ? Bo to można różnie odczytać....

jestem Słowianinem
Powiedz mi jak możesz być Słowianinem i jednocześnie Katolikiem ? Bo trochę nie rozumiem.... Prawdziwy Słowianin to Poganin - przynajmniej ja tak uważam...



ale denerwuje mnie to bo wszyscy sie gapili jak by przylecial z kosmosu... troche glupie to jest i pewnie czul sie troche nieswojo
To normalka w Polsce, bo tak naprawdę mało takich u nas jest... zresztą na mnie gapią się tak samo... ale chyba na każdego kto się w jaki kolwiek sposób wyróżnia...
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
No jednak nie mogę przerwać i odejść...
Ale mi takie co pije odpowiadają, zresztą pije różne. a Ty jakie pijesz ?
Jak rozumiesz uszanować Twoje świętości ? Bo to można różnie odczytać....
Powiedz mi jak możesz być Słowianinem i jednocześnie Katolikiem ? Bo trochę nie rozumiem.... Prawdziwy Słowianin to Poganin - przynajmniej ja tak uważam...
Pogańskie bzdury i przesądy. Prawdziwy Słowianin nie może być katolikiem. Prawdziwy Aryjczyk nie może być chrześcijaninem. A Racist Christians spod znaku 83 ? A Aryan Nations / Church of Jesus Christ Christian ? To krasnoludki ?
Po drugie nie jesteś rasistą i kafrów nie obrazisz. Ale katolikaów nazywasz katolami. Jest jakaś różnica w obrażaniu innych ?
Zauważ, że nie wszyscy chrześcijanie są gotowi nadstawić drugi policzek. Tacy jak ja nadstawiają tarczę i odpowiadają mieczem ( w przenośni oczywiście ).
A piwo to głównie Tyskie ( kiedyś Książęce, ale coś ostatnio zginęło ), Heineken, Pilzner i Carlsberg.
A do Krisa czas dorosnąć : " nie rozumiem wlasnie rasistów " i dalej " wsumie ja nie lubie tylko arabow ". To jak ktoś nie lubi np. Zydów, a Arabów lubi to nie jest antysemitą ( według tego rozumowania ) ?
 

nansen

Uciekinier z tego gównianego forum
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
603
Punkty reakcji
2
W Poznaniu murzyn , nielegalny emigrant zrobił awanturę urzędnikow w UM że nikt nie obsługuje go w jego ojczystym języku.To tak przy okazji.
Kto z Was chce żeby polskie reprezentacje złożone były z żółtków, czarnych ? nie znajacych nawet słów hymnu ?
Bo ja nie , wole żeby nawet dostawały manto, ale żeby były NARODOWE !!! żebym się z nimi utożsamiał , a one walczyły dla MNIE
Nie kibicowałem reprezentacji piłkarskiej kiedy grał w niej olisadebe .

Naród, Nacja to brzmi dumnie.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Powiedz mi jak możesz być Słowianinem i jednocześnie Katolikiem ? Bo trochę nie rozumiem.... Prawdziwy Słowianin to Poganin - przynajmniej ja tak uważam...
O kurcze, a ja myślałem ciągle, że słowianinem jestem. Teraz to już nie wiem kim. Może ugrofinem, germanem, albo latynosem? W sumie według myślenia necroth'a, żeby móc być katolikiem to chyba trzeba się żydem urodzić.
 

nansen

Uciekinier z tego gównianego forum
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
603
Punkty reakcji
2
O kurcze, a ja myślałem ciągle, że słowianinem jestem. Teraz to już nie wiem kim. Może ugrofinem, germanem, albo latynosem? W sumie według myślenia necroth'a, żeby móc być katolikiem to chyba trzeba się żydem urodzić.


necro pewnie był w muzeum etnograficznym i rozpoznał swojego przodka na wystawie o wczesnych słowianach. MENTALNIE SĄ BLISKO :D
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
O kurcze, a ja myślałem ciągle, że słowianinem jestem. Teraz to już nie wiem kim. Może ugrofinem, germanem, albo latynosem? W sumie według myślenia necroth'a, żeby móc być katolikiem to chyba trzeba się żydem urodzić.
Ja to jestem w małej części Rosjaninem, to jestem też Słowianinem. Ulżyło mi. Ufffffffffffff !!!!!!!!!!
:D :D :D
 

nansen

Uciekinier z tego gównianego forum
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
603
Punkty reakcji
2
Trzeba patrzeć jakie armie przetaczały się przez maiasta w których mieszkamy przez ostatnie stulecia to będzie wiadomo więcej o przodkach :D
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
W Poznaniu murzyn , nielegalny emigrant zrobił awanturę urzędnikow w UM że nikt nie obsługuje go w jego ojczystym języku.To tak przy okazji.
Kto z Was chce żeby polskie reprezentacje złożone były z żółtków, czarnych ? nie znajacych nawet słów hymnu ?
Bo ja nie , wole żeby nawet dostawały manto, ale żeby były NARODOWE !!! żebym się z nimi utożsamiał , a one walczyły dla MNIE
Nie kibicowałem reprezentacji piłkarskiej kiedy grał w niej olisadebe .

Naród, Nacja to brzmi dumnie.


Hahaha dobre, dla takich durni to jestem WIELKIM RASISTĄ. Bylem swiadkiem czegos podobnego raz na poczcie. Byla sobie kolejka a tuz przy koncu kolejki siedzial murzyn przy stoliku i cos pisal, no to stanalem na koncu i stoje. Ten sie nagle obudzil ze jednak stal w kolejce ale siedząc i oskrarzyl mnie SZEPTEM o rasizm buahahaha

Ale pewnie nie wszyscy sa tacy buahahah jasne :D
 

Kajan90

Żuaw Prawdy
Dołączył
25 Maj 2007
Posty
1 138
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Ale wszyscy są tym samym gatunkiem - istotami ludzkimi... I po co dzielić - ten jest lepszy a ten gorszy ?
Takim podejściem zniszczymy się nawzajem - ludzie jednak najgłupszy gatunek.. by sam siebie zabijał...
Ci u władzy chcą podzielić by było wojny... a potem dobić tych co przetrwali... bo oni chcą tylko kasę... a bez trudu by zabili innych dla pieniędzy i nie ważne czy skin, pun, metal czy jeszcze ktoś inny...
To powinni wszyscy porzucić wojny i zjednoczyć się by wreszcie na tym świecie nie liczyły się pieniądze i zniszczyć wszystkie bariery... Oni by przegrali bo ich mniej... gdyby tylko ludzie się zjednoczyli i żyli w miłości jak bracia..... To chyba by był lepszy świat.. niż nienawiść, przemoc, agresja.... eh....

Fajnie czasem pomarzyć w końcu za to się nie płaci. A teraz zejdź na ziemie i obejrzyj się w koło pomyśl nad tym co napisałeś i przemyśl to... Ludzie są byli i będą różni inna kultura inne obyczaje inna tradycja inny wygląd i nie ma co udawać ze tego nie ma i nie jest to istotne bo tak nie jest dobrze wiemy że nikt nie zrezygnuje ze swojego dorobku kulturowego na rzecz innych a mieszanie rożnych kultur też za dobrze nie wychodzi. Przykłady w Europie się znajdą daleko nie trzeba szukać
 

necrogoth

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
76
Punkty reakcji
0
Teraz jestem po alkoholu i :cenzura:e rasistów...
Każdy jest równy a jak ktoś tego nie rozumie to zasługuje na glana w mordę... :cenzura:... zawsze przeciw nietolerancji...
Każdy powinien wyglądać jak chce, chodzić jak chce, i myśleć jak chce... (nie mieszać mi tu że rasizm też może być)... :cenzura:a każdy jest żywy i powinien być spokój a nie... no cóż tylko do niektórych przemoc dociera.. albo nóż i spokój....

Co do Słowianów - to jaki oni mieli związek z katolikami ? to że polska przeszła na chrześcijanstwo nie znaczy że prawdziwy Słowianin też nim się stał... Oni napewno nienawidzili katoli.... za gadanie bzdur, za kłamstwo... za tępienie ich.. bo nie weszła ta religia pokojowo... a ile zginęło poganów ? (czarownic itp?) dużo... Nigdy nie zrozumiem ludzi którzy sa katolikami i rasistami i myślą, że mają związek ze Słowianami... :cenzura: a nie Słowianie...

Polska prawda jest już z:cenzura:ana zero tolerancji... i chyba tylko można olać ten kraj bo już stracony....

To tak samo jak nienawiść do Emo.. a co oni zrobili ? jakbym lubił się lać to każdego kto ma problem do nich bym zabił...
albo do Hipisów... bardzo fajni ludzie... i mam w :cenzura:e czy to punk, metal, czy ktoś inny ich nie toleruje... bo co to za :cenzura:a punk który nie toleruje Emo, Transwestytów, Gejów, Les ? Co oni zrobili ? To ich życie i niech robią co chcą.. Ja tam lubię takich ludzi... tylko niestety nie znam.... ale zawsze będę po stronię wolności i tolerancji... Niech się malują, niech przebierają.. niech robią sobie operację... ważne by się dobrze czuli.. a biała siła niech spier****** i nietolerancja...

Sory za przekleństwa ale jestem teraz bardzo wkur*****... nienawidzę nietolerancji...
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
USA: 9-latek zawieszony w prawach ucznia za "przestępstwo nienawiści"
http://groups.google.com/group/soc.culture...3ba511df8320ac8
Małoletni zbrodniarz.

Necrogoth żałosne, wypełzły własne demony. Same emocje. Jakieś żale, jakies frustracje.
Gdyby nie chrześcijaństwo Biali nie podbiliby połowy świata. Czarni z ich mzimu ulegli dość łatwo , podobnie jak biali poganie.
A siłę to się odnajduje w zaciśniętej pięści , a nie biadoleniu i podniecaniu się pleśnią dawnej chwały.
Dobrze Ci radzę nie wychodź z domu dzisiaj bo przygoda murowana.
 

necrogoth

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
76
Punkty reakcji
0
Outremer, żałosny to jest rasizm, nazim, faszyzm, nietolerancja.... <rzygi>
Ale i tak zawszę będę szanować bardziej Poganów od katoli... tych drugich nienawidzę... za co ? już nie będę tłumaczyć...
eee... byłem cały czas na dworzu... w takim stanie na ulicy mam spokój....

Fajny tekst piosenki:

".... lecz najbardziej się wkurzają, że murzyni polki walą...."
- z pozdrowieniami dla rasistów....
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Outremer, żałosny to jest rasizm, nazim, faszyzm, nietolerancja.... <rzygi>
Ale i tak zawszę będę szanować bardziej Poganów od katoli... tych drugich nienawidzę... za co ? już nie będę tłumaczyć...
eee... byłem cały czas na dworzu... w takim stanie na ulicy mam spokój....

Fajny tekst piosenki:

".... lecz najbardziej się wkurzają, że murzyni polki walą...."
- z pozdrowieniami dla rasistów....
:cenzura:y są na całym świecie.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Dla Ciebie to syf dla mnie sens istnienia.

Honor - Blask Wolności

Czy widzisz znów blask na polskim niebie?
Niebieskim jak wolność najdroższa Ci przecież
To światło jest nadzieją za którą warto ginąć
Gdy budzi się dzień, kolejne zwycięstwo
To wojna dla krwi, dla kraju i wiary
To dziś Twoje młode serce bije mocnym tonem

Najdroższy i cenny od lat
To właśnie Twój ojczysty kraj
Dla niego przelewasz swą krew
Dla niego urodziłeś się
Twój honor to bronić tych barw
Ich mocą żyć każdego dnia
Niezłomny wśród ruin i kłamstw
To wlaśnie Twój ojczysty kraj

Znów przejął Cię lęk szumiącym wiatrem
Odpowiedz na cios a zginie na zawsze
Niepewność przyszłych chwil, którą nosisz w sobie
Nie wrócą już dni cierpienia w niemocy
Gdy ogień i krew popłyną potokiem
Musisz wygrać ten bój w obronie zapomnianych pojęć

Najdroższy i cenny od lat
To właśnie Twój ojczysty kraj
Dla niego przelewasz swą krew
Dla niego urodziłeś się
Twój honor to bronić tych barw
Ich mocą żyć każdego dnia
Niezłomny wśród ruin i kłamstw
To wlaśnie Twój ojczysty kraj
 

necrogoth

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
76
Punkty reakcji
0
Sory ale ten tekst to same bzdury... jak można w to wierzyć ? Olej podziały...
Urodziłeś się chyba by być szczęśliwy a nie by bronić coś co stworzyli inny...
To taka manipulacja ten tekst... ni wiem jak można w takie coś wierzyć... ale Ty wybierasz...
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Sory ale ten tekst to same bzdury... jak można w to wierzyć ? Olej podziały...
Urodziłeś się chyba by być szczęśliwy a nie by bronić coś co stworzyli inny...
To taka manipulacja ten tekst... ni wiem jak można w takie coś wierzyć... ale Ty wybierasz...
Urodziłem się po to by dawać i brać, w tej kolejności. Moje priorytety to Rodzina - Naród - Rasa, w tej kolejności. A tym, którzy to olewają dedykuję fragment tekstu grupy Potop.

A ci którzy nie chcą
przelać krwi za kraj
niech :cenzura:ją
my nie chcemy was.
 

necrogoth

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
76
Punkty reakcji
0
To zajmij się lepiej rodzina, wychowaj dzieci i porzuć nienawiść.. chcesz by kiedyś za to co robisz czarni zabili Twoje dziecko ? Też nie brakuje po tamtej stronie fanatyków, i odwet... albo chcesz zostawić żonę i dziecko same ? Bo zdajesz sobię spraę że jak spotkasz starego Puna to będzie walka bez słów (o ile po Tobie to widać). Zresztą Hardcora tak samo... Ale mniejsza o to... sam napewno wiesz jak jest...

To ja odpowiem:

My Anarchiści My
:cenzura:imy Ten wasz system i Kielce
... bo jest gównem...


Lec już spać, alkohol działa na sen, ale juro powróce :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry