Co może pomóć na trądzik?

cornready

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2007
Posty
19
Punkty reakcji
0
Witajcie, zastanawiam się co może pomóc na trądzik, nie jakiś ostry, ale i tak wcale niemiły?
wiem już że dieta nie pomaga, zastanawiam się czy takie preparaty jak Clearasil (zewnętrzne) czy polecane przez dermatologa Face Okey (tabletki) pomagają?
To nie jest prawdziwy problem dlatego nie dostanę na to żadnej recepty.
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
Hehehe Szczerze mówiąc to ja zawsze stosowałem na to pastę do zębów, i pomagało. A na Clearasil to szkoda mi było kasy :D
 

nansen

Uciekinier z tego gównianego forum
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
603
Punkty reakcji
2
Mycie sie ,mycie i jeszcze raz mycie
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
E tam. Mycie to chyba profilaktycznie. Samo nic nie daję. Zresztą jaka to rada. Za częste mycie tylko niszczy skóre...
 

nansen

Uciekinier z tego gównianego forum
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
603
Punkty reakcji
2
No to pozostaje niezwodna "........ na wszystkie bóle i swędy szara maść, szara maść , szara maść......... " :D
 

cornready

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2007
Posty
19
Punkty reakcji
0
E tam. Mycie to chyba profilaktycznie. Samo nic nie daję. Zresztą jaka to rada. Za częste mycie tylko niszczy skóre...

cytat:
Czy trądzik bierze się z braku higieny?

Absolutnie nie. Właściwa higiena wpływa na łagodzenie skutków trądziku i pomaga w jego zwalczaniu.
Należy uważać aby nie przesadzić z nadmiernym szorowaniem twarzy ostrymi środkami, bo może to mieć odwrotny skutek. Skóra będzie podrażniona, zaogniona. Najlepiej oczyszczać delikatnie twarz środkami nie zawierającymi mydła, osuszać i stosować preparaty od zewnątrz i do wewnątrz.

to w sumie też odpowiedź na paste do zębów. Ale rozumiem, ze pasta to działa na zasadzie peelingu
 

pony pony run!

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
81
Punkty reakcji
0
pasta do zębów na twarz! toz to jak ogień! ale macie pomysły;)
ja myślę, że wlasciwa higiena i tabletka dziennie i mamy face okey;)- zabawilam się językiem, a propos łykaliście jakies tabletki kiedykolwiek
jak słyszę tabletki w przypadku pryszczy to niedowierzam, że to może zadziałać tak skutecznie jak miejscowa pielengnacja(?)
 

cornready

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2007
Posty
19
Punkty reakcji
0
no wlasnie wydaje mi sie, ze pielegnacja od zewnatrz (typu clearasil - nie umiem napisac tego poprawnie) nie ma sensu, bo przeciez wypryski powstaja wewnatrz, chyba ze mowimy o kremach wnikajacych. Co do reszty pytania, odpowiem pytaniem: czy tabletki na chore migdalki sa sensowne czy nie wystarczy miejscowa pielegnacja?:p
 
M

Mia

Guest
własnie wróciłam z solarium. kierowniczka mi dała taka fajną broszurke o ziołolecznictwie.jest taki srodek
" zhang guang 101 E" sprzedaz wysyłkowa. jeszcze nie próbowałam ale spróbuje. lecze sie dermatologicznie i nic nie pomaga. duze prawdopodobienstwo ze to psychosomatyczne.
podam tel jakby ktos chciał sie dowiedziec wiecej 069880434, 0696993855


http://www.marketon.pl/zhenlu/index.php?m=ass&id_ass=36313
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
hehe no zgodze sie trzeba dbac o higene...
Clearasil ja uzywam i wedlug mnie jest dobry....
chciaz ja nie mam problemow z trondzikami...
wiesz ja uzywam rozne srodki to tylko takie co wnikaja w skore...
 

pony pony run!

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
81
Punkty reakcji
0
W sumie racja face okey jako tabletka atakuję od środka to mnie przekonuje, rzeczywiście nie smarowałam nigdy migdałków maścią :D
 

dorotkaxdd

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2007
Posty
41
Punkty reakcji
0
wg. tradzik powinno zwalczac sie u dermatologa przepisze masc moja kolezanka tak miała... ja miałam pryszcze na czole ale nie mam juz bo czesciej myje włosy i miałam je własnie od tłustej grzywyxD hehe;] juz mam głodkie tylko blizny zostały;];/
 

tirintirin

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
Miasto
dolny slask
Z tardzikiem to najlepiej sie wybrac do dermatologa i stosowac sie do jego zalecen. Jak sie malo wypryskow czyli tak raz na jakis czas pojawi sie jeden albo dwa to mozna stosowac sobie wowczas te preparaty typu clerasil.
 

pony pony run!

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
81
Punkty reakcji
0
oj nie zapuszczam grzywki;D wlasnie, działać od środka, witaminkami albo białkami serwatkowymi, taki mix jest w tabletkach na pryszcze
 

evelinnne

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2007
Posty
200
Punkty reakcji
0
Miasto
Z krainy wiecznych deszczów
własnie mam ten sam problem.. stosowałam juz wiele
środków ale zadne nie pomagały, albo dawały efekt na bardzo krótko :/

nie mam go duzo, ale juz od dość dawna... :(
prosze wiec o odp.. moze znajde cos w koncu dla siebie..
 
Do góry