Co mogę zrobić ze swoimi włosami

Salczasty_i7

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Dęblin
Hejka. Mam takie pytanko do was. Niżej zamieszczam moje zdjęcie. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć co moge zrobic z moimi włosami<jakaś nowa fryzura>. Farbowanie narazie nie wchodzi w gre bo chodze do szkoły, ale jestem na wszystko inne gotowy. Czekam na wasze opinie. Z góry Dziekx ;]]

DSC00064.JPG <--- Fotka sprzed miesiaca
 

Salczasty_i7

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Dęblin
Już próbowałem ale po 3 miesiącach zaczynają mi na czubku głowy gniazda odstawac i trzeba przycinać i tak w kółko. A chciałbym mieć jakąś ciekawszą fryzurę.
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Już próbowałem ale po 3 miesiącach zaczynają mi na czubku głowy gniazda odstawac i trzeba przycinać i tak w kółko. A chciałbym mieć jakąś ciekawszą fryzurę.

Przy zapuszczaniu to normalka, jak już są dłuższe to fryzjer ma większe pole do popisu. Jak nie chce Ci się zapuszczać to niech Ci wytnie jakiegoś irokeza, z góry niech przerzedzi trochę, boki bardzo krótko ja zwykle na 1mm każę ciąć, wtedy nie muszę co tydzień do fryzjera latać. I stawiaj jakimś żelem/pastą/gumą czy czym Ci będzie wygodnie, najlepiej na wilgotne włosy.
 

Salczasty_i7

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Dęblin
A coś poza irokazem można by było wymodzić, bo irokeza chciałbym mieć na głowie ale dopiero w ostatateczności, bo to większość chłopaków w szkole nosi...
 

Salczasty_i7

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Dęblin
Bardzo chciałbym mieć którąś z tych fryzur, ale to wymaga farbowania włosów i trzeba je zapuścić. Czy z moich włosów można coś takiego lub podobnego zrobić?

1. 35d7735282.jpg
2. 1706366.jpg

Albo któraś z tych dwóch:

3. 3327767.jpg
4. 6664268.jpg
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
Mowisz (piszesz), że nie chcesz zapuszczac, a chcesz miec dlugie wlosy- zdecyduj sie na jedno.
Bez zapuszczania takich jak wyzej fryzur nie bedziesz mial (bo niby z czego?)
 

Salczasty_i7

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Dęblin
Chodziło mi o to że gdy zapuszczam włosy to po 3 miesiącach robia mi sie gniazda i trzeba zcinac. Moge zapuscic wlosy tylko chcialbym wiedziec czy z moich wlosow da sie ktoras z tych fryzur zrobic. To z moich włosów jest możliwa zmiana na któraś z tamtych fryzur??
 

xan_sco

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jezeli chcesz miec takie wlosy jak na zdjeciach... to przedewszystkim musisz zadbac o wlosy.. odzywki.. szapmony i takie tam.. najlepiej udaj sie do jakiejs drogerii badz fryzjera i zapytaj o dobre odzywki do wlosow... A zawsze mozesz wziac zdjecia ze soba do fryzjera.. On napewno CI cos doradzi... I nie wstydz sie o to pytac... Oni po to sa zeby Ci pomoc...
 

firestone89

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Włocławek
Przy zapuszczaniu to normalka, jak już są dłuższe to fryzjer ma większe pole do popisu.

Ale jak pojdzesz do fryzjera to wez go najpierw nastrasz, ze jak cie zle obetnie to mu zaklad spalisz...
Ostatnio mialem dosc dlugie wlosy, 4 miechy nie ciete, poszedlem do fryzjera (ponoc jednego z najlepszych w moim miescie), pol godziny tlumaczylem co chce, a on i tak mnie obcial po swojemu. Z tego co wiem to tak jest z 90% fryzjerow.

Jakbym mial takie proste wlosy jak ty to bym sobie zapuscil tak z grzywka na bok(cos jak na 3 zdjeciu).
 

Salczasty_i7

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Dęblin
Tam gdzie pójde to się nie obawiam że mi zepsują włosy bo fryzjerka to mojej koleżanki mama. Właśnie się zastanawiam najbardziej nad 3 fotką i tak sobie zrobie ale dopiero na 19 czerwca na zakończenie roku szkolnego, bo teraz to jeszcze za krotkie(1.5 miesiąca mineło od ścięcia)
 

mleczny

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
slask (:
I-ROKEZ ! po bokach obetnij sie na 5mm a po środku tylko wyrównaj. co ci szkodzi ? zaszalej ;p miałem długie włosy i byłem zwykłym kolesiem. zrobilem wlosy na i-rokeza nauczylem sie stawiac i po roku mowią na mnie playboy BB)
 
A

Anitkaa

Guest
Najlepiej na łyso :p

Jeśli chcesz mieć fryzurę jak na zdjęciach to raczej muszą Ci włosy trochę podrosnąć... :p
Ale to już pisali wyżej :)
 

arekceg

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Jakiej muzyki sluchasz? Jak sie ubierasz? Jestes bardziej "fajny" czy alternatywny?

Choc w sumie nie wazne, zeby cokolwiek zrobic musisz zapuscic. Badz twardy i nie tnij ich przez pare miesiecy to bedzie z czego robic.
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
jak na razie to nie masz nic na głowie żeby coś z tym zrobić, może za jakieś pół roku o ile ie obetniesz włosów.
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
jak na razie to nie masz nic na głowie żeby coś z tym zrobić, może za jakieś pół roku o ile ie obetniesz włosów.

Po pół roku nie odwiedzania fryzjera wygląda się jak strach na wróble. Wystarczą ze 3 m-ce i będziesz mógł już się ustosunkować do jakiejś fryzury .
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
Po pół roku nie odwiedzania fryzjera wygląda się jak strach na wróble. Wystarczą ze 3 m-ce i będziesz mógł już się ustosunkować do jakiejś fryzury .
tak się składa że ja miałem bardzo długo króciutkie włosy i zacząłem zapuszczać i po 3 miesiącach wcale nie były długie dopiero po pół roku były takie że faktycznie można było kombinować. Przecież po 3 mies. to on będzie miał nawet grzywkę za krótką żeby np zaczesać ją na bok.
 
Do góry