co moge brac?

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Jak tam sobie chcesz to bierz...ale na twoje zdrowie to niezbyt dobrze wpływa...
 

@tOmUś90@

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
33
A da mi dużo... Zobaczę czy faktycznie na tyle wyglądasz !
Nie wierzę Ci ;-] I nie chce mi się wierzyć :/
No właśnie :/ Cio mu szkodzi... :-]
Też sobie go tak wyobrażam, ale to raczej niemożliwe
Dobra ,daj adres, przyjadę :-]

Może już Cię rozszyfrowałem :p Bierzesz 115 na klate z pomocą kolegów, a do tego ważysz 80 kg z ubraniem wypchanym cegłami.
I wychodzi na moje ;-]
Na odżywki nie :| JA mam 15 i zrobiłem sobie już jeden cykl, a z pewnością będę leciał dalej...
Pewnie tak robi. Bo w inny sposób to jest niemożliweee !! No chyba że siedzi na siłowni przez ok. 13h dziennie, przez 7 dni w tygodniu, cały czas ćwicząc i wracając wykończonym, oczywiście mięśnie nie mają kiedy odpocząć :-]

Dobra możesz sobie pomarzyć. Daj fotki - uwierzymy, albo daj adres, na 100% ktoś z nas tam się pojawi i sprawdzi twoje oblicze :-]

Mówię.... Mój kolega siedzi na siłowni 6 razy w tygodniu przez ponad 3h i daje po wywalistych obciążeniach. Widać u niego dużą poprawę, ale bez przesady... To jest niemożliwe, co napisałeś :| Nawet można to porównać z nim...
Mowie ci ze nic nie biore i naprawde waze 80kg jak nie wierzysz to nie ale ja siedze na silce tak jak on gdzies 6 razy w tygodniu teraz troszke sfolgowalem cwicze conajmniej 2godziny!!!!!!! I nie jestem zadnym mutantem!!!! I biore 115kg sam bez pomocy kolegow i waze 80kg w samych slipach i sie nie czepiaj mlody

Niezawcześnie na odżywki w tym wieku ?
Ty cos biezesz dlatego sie pytam czy moge???? Chyba za wczesnie

30 kg w jeden miesiac tyle sie średnio zyskuje w sile po cyklu ;) albo wpierdalałeś mete ;) albo kręcisz a jak jestes taki fenomen genetyczny to androlic wez :)
Dzieki za rada nic nie bralem pytam sie czy moge tylko!!!! Ja na serio tyle biore a ty ile wyciskasz?Moze i jestem fenomenem genetycznym koledzy w klasie tez nie wierzyli ale jak przyszli do mnie to uwierzyli podnioslem przy nich
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
jakby siedział po 13h na siłowni to by mu to mniej dało niżby siedział 2h eh to nie zalezy od czasu ja siedze po 1h dziennie na siłowni ;) czasami nawet krócej
 

@tOmUś90@

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
33
jakby siedział po 13h na siłowni to by mu to mniej dało niżby siedział 2h eh to nie zalezy od czasu ja siedze po 1h dziennie na siłowni ;) czasami nawet krócej
Masz racje ale zawsze staram sie siedziec do 2godzin!!!! A co mam jesc?Dzieki santos za odpowiedzi!!!
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
dużo białka i ww ;) staraj sei do każdego posiłku jeść makaron / ryż ;) z rana najlepjej płatki owsiane ciezko napisac tak od reki co ams zjesc musisz sobie rozpisac diete polecam przeczytać dział odżywianie sie na http://www.sfd.pl
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
za dużo pisania co jjem w trakcie dnia ale zmieszczam sei w 2,6/ 2,7 g b na kg ciała tak samo ok. 6/7 g ww i 1,5 g tłuszczy ;) no i opczywiscie 6 posiłków dziennie ;)
 

tomek_zlotow

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
228
Punkty reakcji
0
A moze poprostu tylko podnosisz te 115kg na wyprostowane recy i odkladasz spowrotem?? lub mozesz tez miec ciezarki oszukane ;) Zamiesc filmik jak wyciskasz ;)
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
jak na Twoj wiek to ladnie pachasz... ja bym na twoim miejscu nie bral nic narazie... masz mase to cwicz jak staniesz to sie zlap za cos... wogole odzywek nie mozna zaraz stosowac tylko po conajmniej 3 miechach treningu
 

kaczor

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
91
Punkty reakcji
0
Nie slyszycie ze tata robil mu silownie pewnie z samorobek cisnie 115 bo tak tata powiedzial a naprawde tam jest ze 70 - 80 ^^ Idz gdzies na komercyjna silownie i tam na olimpijskiej sztandze 115 wycisnij :D Niech ktos to nagra na telfonie i wrzuci na www.youtube.com

Do uslyszenia :D
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Dokładnie :D tjw
samoróby mają to do siebie że są oszukane :D
ja jak ćwiczyłem u kumpla w piwnicy juz dosc dawno cisnelem u neigo 120 a na normlanej silce 110 ledwo haha :D bez porównania i niegadaj chłopie że są dobrze wyważone bo samo róby sa odlewane u ślusarza ;) więc zrób tak jak móiwł Kaczor ;)
 
Do góry