co moge brac?

@tOmUś90@

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Waze 80kg cwicze miesiac mam 181 cm wzrostu! Podnosze 115 na klate mam 16 lat i cwicze dopiero miesiac! Na poczatku bralem 85kg i przez miesiac mam taki wzrost sily i waze 4kg wiecej!!! co moge brac by mi nie zaszkodzilo bialko creatyna co polecacie ????? Pomozcie :D PROSZE :papa:
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
Waze 80kg cwicze miesiac mam 181 cm wzrostu! Podnosze 115 na klate mam 16 lat i cwicze dopiero miesiac! Na poczatku bralem 85kg i przez miesiac mam taki wzrost sily i waze 4kg wiecej!!! co moge brac by mi nie zaszkodzilo bialko creatyna co polecacie ????? Pomozcie :D PROSZE :papa:

a mozesz wkleic swoje zdjecie......?
 

SKY83

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
77
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Wrocław
Masz niezłe osiągi.
Czy aby nie robiłeś kiedyś jako zastępstwo ciągnika w polu? (żart)
Lepiej nie pisz takich rzeczy bo ludzie powpadają w kompleksy np. mnie już lekko bierze :)
Ale prawdę powiedziawszy daję wiarę w to co napisałeś tylko w 1%.
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
Masz niezłe osiągi.
Czy aby nie robiłeś kiedyś jako zastępstwo ciągnika w polu? (żart)
Lepiej nie pisz takich rzeczy bo ludzie powpadają w kompleksy np. mnie już lekko bierze :)
Ale prawdę powiedziawszy daję wiarę w to co napisałeś tylko w 1%.
dlatego pisze mu zeby zdjecie wkleił :D
 

SKY83

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
77
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Wrocław
albo wklei zdjecie jakiegos koksa z neta.... <_<

a moze on brał hormon wzrostu (ten dla koni) ?? :D

Zdjęcie koksa raczej nie przejdzie.
W razie czego zapytamy najaktywniejszych forumowiczów z działu kulturystyki :)

Ja miałbym jeszcze pytanie ToMuŚa90@: Co jesz w domu??? Może to będzie jakaś nowa super dieta dla kulturystów
 

@tOmUś90@

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Zdjęcie koksa raczej nie przejdzie.
W razie czego zapytamy najaktywniejszych forumowiczów z działu kulturystyki :)

Ja miałbym jeszcze pytanie ToMuŚa90@: Co jesz w domu??? Może to będzie jakaś nowa super dieta dla kulturystów
Wiesz pije mleko w proszku biore komplex witamin jem przedewszystkim duzo miesa nabialu makaron ryz !!!!! Mozecie nie wierzyc w moje osiagi ale to jest prawda cwicze z paroma kumplami tata mi zrobil w pracy gryf hantle kupilem laweczke i obciazenie tez mi zrobil razem mam gdzies ze 170kg!!!!! A wygladam w miare po tym miesiacu nawet niezle mnie wyrabalo!!!! A ty cwiczysz ile bierzesz i ile cwiczysz????
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Dobra ja się do tej petycji podłączam :p
Daj nam zdjęcie to uwierzymy. Bo jakoś mi się nie chce... :|
Mój kolega ćwiczy od początku września 6 dni w tygodniu, na dużych obciążeniach, widać dużo efektów, ale wiesz bez przesady :| W miesiąc nie osiągnie się raczej takich wyników. Chyba że byś wpierniczał w siebie nie wiadomo co ;|
 

@tOmUś90@

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Dobra ja się do tej petycji podłączam :p
Daj nam zdjęcie to uwierzymy. Bo jakoś mi się nie chce... :|
Mój kolega ćwiczy od początku września 6 dni w tygodniu, na dużych obciążeniach, widać dużo efektów, ale wiesz bez przesady :| W miesiąc nie osiągnie się raczej takich wyników. Chyba że byś wpierniczał w siebie nie wiadomo co ;|
Sam na poczatku nie wirzylem ale to prawda jest 6 tygodni cwicze i na serio to moj rekord mozesz sprawdzic co ci da ta fotka!?? Zawsze bylem silny w klasie najlepszy na reke i wogole!!!!Wiem ze trudno w to uwierzyc ale mowie prawde!!!!!
 

punisherxxx

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Sam na poczatku nie wirzylem ale to prawda jest 6 tygodni cwicze i na serio to moj rekord mozesz sprawdzic co ci da ta fotka!?? Zawsze bylem silny w klasie najlepszy na reke i wogole!!!!Wiem ze trudno w to uwierzyc ale mowie prawde!!!!!


no to daj fotke i zamaz oczy jak sie boiz pokazac a pozatym nie mówisz prawdy jezeli to by byla prawda to piszesz prawde :) ;p
a pozatym to co piszesz jast chyba niemozliwe przez miesiac cwiczen w wieku 16 lat biezesz 115 kg.Jak bys bral 100kg to by było duzo a co tu juz pisac o 115...
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
no to daj fotke i zamaz oczy jak sie boiz pokazac a pozatym nie mówisz prawdy jezeli to by byla prawda to piszesz prawde :) ;p
a pozatym to po co chcesz jeszcze coś brać ??? tak jak piszesz w temacie??? przeciez i tak jesli to prawda co piszesz to wygladasz jak... mutant sorki za to słowo ale tak sobie ciebie wyobrazam :)
 

@tOmUś90@

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
33
no to daj fotke i zamaz oczy jak sie boiz pokazac a pozatym nie mówisz prawdy jezeli to by byla prawda to piszesz prawde :) ;p
a pozatym to co piszesz jast chyba niemozliwe przez miesiac cwiczen w wieku 16 lat biezesz 115 kg.Jak bys bral 100kg to by było duzo a co tu juz pisac o 115...
Nie mam fotki ale nie mosisz mi wierzyc ja mam taka budowe i biore 115kg!!!!!!!Jak nie wierzysz to chodz i sprawdz

a pozatym to po co chcesz jeszcze coś brać ??? tak jak piszesz w temacie??? przeciez i tak jesli to prawda co piszesz to wygladasz jak... mutant sorki za to słowo ale tak sobie ciebie wyobrazam :)
waze 80kg i wcale nie wygladam jak mutant ale mam taka budowe!!!!!!!Nie mosisz mi wierzyc ale ja swoje wiem i moi kumple tez widzieli jak podnosze!!!!!!
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
30 kg w jeden miesiac tyle sie średnio zyskuje w sile po cyklu ;) albo wpierdalałeś mete ;) albo kręcisz a jak jestes taki fenomen genetyczny to androlic wez :)
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Sam na poczatku nie wirzylem ale to prawda jest 6 tygodni cwicze i na serio to moj rekord mozesz sprawdzic co ci da ta fotka!?? Zawsze bylem silny w klasie najlepszy na reke i wogole!!!!Wiem ze trudno w to uwierzyc ale mowie prawde!!!!!
A da mi dużo... Zobaczę czy faktycznie na tyle wyglądasz !
Nie wierzę Ci ;-] I nie chce mi się wierzyć :/

no to daj fotke i zamaz oczy jak sie boiz pokazac a pozatym nie mówisz prawdy jezeli to by byla prawda to piszesz prawde :) ;p
a pozatym to co piszesz jast chyba niemozliwe przez miesiac cwiczen w wieku 16 lat biezesz 115 kg.Jak bys bral 100kg to by było duzo a co tu juz pisac o 115...
No właśnie :/ Cio mu szkodzi... :-]

[...]wygladasz jak... mutant sorki za to słowo ale tak sobie ciebie wyobrazam :)
Też sobie go tak wyobrażam, ale to raczej niemożliwe

Nie mam fotki ale nie mosisz mi wierzyc ja mam taka budowe i biore 115kg!!!!!!!Jak nie wierzysz to chodz i sprawdz
waze 80kg i wcale nie wygladam jak mutant ale mam taka budowe!!!!!!!Nie mosisz mi wierzyc ale ja swoje wiem i moi kumple tez widzieli jak podnosze!!!!!!
Dobra ,daj adres, przyjadę :-]

Może już Cię rozszyfrowałem :p Bierzesz 115 na klate z pomocą kolegów, a do tego ważysz 80 kg z ubraniem wypchanym cegłami.

zadzwonilemm do brata kulturysty i powiedzial ze nie ma opcji zeby w miesiac.......
I wychodzi na moje ;-]


Niezawcześnie na odżywki w tym wieku ?
Na odżywki nie :| JA mam 15 i zrobiłem sobie już jeden cykl, a z pewnością będę leciał dalej...

30 kg w jeden miesiac tyle sie średnio zyskuje w sile po cyklu ;) albo wpierdalałeś mete ;) albo kręcisz a jak jestes taki fenomen genetyczny to androlic wez :)
Pewnie tak robi. Bo w inny sposób to jest niemożliweee !! No chyba że siedzi na siłowni przez ok. 13h dziennie, przez 7 dni w tygodniu, cały czas ćwicząc i wracając wykończonym, oczywiście mięśnie nie mają kiedy odpocząć :-]

Dobra możesz sobie pomarzyć. Daj fotki - uwierzymy, albo daj adres, na 100% ktoś z nas tam się pojawi i sprawdzi twoje oblicze :-]

Mówię.... Mój kolega siedzi na siłowni 6 razy w tygodniu przez ponad 3h i daje po wywalistych obciążeniach. Widać u niego dużą poprawę, ale bez przesady... To jest niemożliwe, co napisałeś :| Nawet można to porównać z nim...
 
Do góry