Co Mi Jest?

Kate030187

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
hej ja mam ostatnio bardzo czeste bole pod brzuszkiem ,gdy siusiam cos mnie kluje...nie wiem co mi jest ..stanio byla m troche chora bolaly mnie migdaly mialam chrypke , no porostu grypa mnie zlapala..ale teraz wsio przechodzi a zaczely sie te bole co jais czas biore tablety bo nie wytrzymuje..nie mam okresu narazie.a gdy go mam to nieregularny , czasami bardzo obfity czasami normalny...niedlugo chyba powinnam miec ale nie wiem czy te bole moga byc jego przyczyna czy jakies choroby???
 

morfeusz

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poznań
Bóle menstruacyjne czy moze wrzodowe?. Bo nie wiem co mają znaczyc te bóle pod brzuszkiem :/ . Konkretne miejsce
 

Kate030187

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
hej no poprostu bola mnie ostro jajniki jak nie wezme apapu to zwijam sie z bolu..predzej siusialam z krwia ale minelo...a teraz cholernie jajniki bola...juz sama nie wiem co robic..
 

morfeusz

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poznań
Jezeli masz krew w Moczu to moze, któras nerka nawaliła :/
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
Ja myślę, że powinnaś pójść do lekarza.


To to bardzo szybko, sama sobie nie poradzisz, najpierw pójdź do ginekologa, może on potem Cię skieruje na jakieś konkretne badania.
 

fuser

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
inąnd
Tak zgadzam się lepiej iść do lekarza i nie lekceważyć tych objawów. Na pewno wszystko będzie oki. Wracaj szybciutko do zdrowia. :papa:
 

lipa

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
96
Punkty reakcji
0
Wyglada to na chory pecherz, ale krew? Natychmiast do lekarza! tO JUZ NIE SA PRZELEWKI, takich objawow nie wlno bagatelizowac.
 

Kate030187

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
ale ja sie boje..... a jak to cos powaznego...
ja juz nie siusiam krwia to bylo na poczatku i tak chyba 2 razy tylko a potem juz normalnie...ale z poczatku moj moscz byl zabarwienia pomaranczy a teraz slaba cytryna...:/ ale jak tabletkow przeciwbolowych nie wezmae to koniec....wije sie z bolu...ale chyba pojde do lekarza...bo to chyba nie sa zadne objawy ciazy co??bo mi kumpela zagadala ze jak pod brzuszkiem boli to dzidzi sie szykuje...???ale to raczej nie realne...
 

domimisia12346

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
386
Punkty reakcji
0
zobacz ja mialam tak, to jest na pewno przeziebiony pecherz na bank!! a nie odrazu do lekarza... 2 dni sikalam z krwią! bolało mnie przy sikaniu i sikalam co chwilke. Sikanie z krwią przeszlo bez niczego po dwóch dniach jak juz napisalam. A jesli chodzi o ten pecherz to pare dni bralam tabletki na przeziebiony pecherz no nie??? proste i logiczne :) a teraz juz jest wszystko wporzadku :) pozdrawiam ... chocirz mnie az tak strasznie........ <_<
 

Kate030187

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
zobacz ja mialam tak, to jest na pewno przeziebiony pecherz na bank!! a nie odrazu do lekarza... 2 dni sikalam z krwią! bolało mnie przy sikaniu i sikalam co chwilke. Sikanie z krwią przeszlo bez niczego po dwóch dniach jak juz napisalam. A jesli chodzi o ten pecherz to pare dni bralam tabletki na przeziebiony pecherz no nie??? proste i logiczne :) a teraz juz jest wszystko wporzadku :) pozdrawiam
hej wiesz co..dzis moja ciocia przepisala mi jakies tablety od pecherza i przeszlo:D jupi!!!! juz nic nie boli...mam nadzieje ze teraz wsio bedzie juz ok....ale wiesz miesiaczka mi sie spoznia...i nie wiem czy to jest spowodowane choroba czy moze czyms innym...o jaaa...ciagle cos :(
 

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
ta miesiączka to ci sie pewnie spóżnia przez tą chorobe bo bylas oslabiona i sie denerwowalas co to moze byc
 

domimisia12346

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
386
Punkty reakcji
0
mamy to samo :D mi juz przeszlo z tym pecherzem,a okres spoznial mi sie ( na pewnno przez ta chorobe) od 12. 12 lutego powinnam dostac okresu a dostalam 28 czyli dzisiaj :) nie ma sie czym przejmowac!!!!!!! strasznie sie balam ze jestem w ciazy....... <_<
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Wszyscy mają rację nie powinnaś się stresować, nie powinnać też bagatelizować bo to może być coś powaznego,nejlepiej idz do lekarza i bedzie w porzadeczku. I ten ból...rozumiem...wiem jak to jest jak boli brzuch..ale to moze byc tez zapalenie jajnikow. Moja kolezanka spala w namiocie a puzniej sie przeziebila...i myslala ze ma grype..ale grypa przeszla i miala to samo co ty...poszla do ginekologa...tabletki..i ma spokoj...
3maj się i idz do lekarza
papa :papa: :papa:
 

dj_szczocia

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
134
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kielce
Kobieto, do lekarza i to szybko, jak byłam w 1klasie podstawówki, to miałam tak samo jak ty, ale później doszły do tego wymioty, pojechałam do szpitala i okazało sie że mam zapalenie kłębuszkowe nerek!! Leżałam w szpitalu 2tyg. Więc szybciutko do lekarza, może ci coś pomoże... Jak dotąd (7lat) sie lecze i nie mogę sie doleczyć :/
 
Do góry