Co mi groźi

kamils234

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Otóż 3 tygodnie temu staliśmy po 22 godzinie w grupie 20 osobowej na pewnej drodze wsi która jest położona na uboczu i nadjechała policja na sygnale dwoma radiowozami , oczywiście wszyscy uciekliśmy, później dojechało kilka radiowozów i zablokowali wjazd do tej wsi później przeszukiwali całą okolice ale nic nie znaleźli , lecz do jednego kolegi weszli do domu i spisali tylko jego dane. Najdziwniejsze jest to że wczoraj do 5 osób przyjechała policja z wezwaniem na przesłuchanie. Podobno chodzi o to że wcześniej jacyś dwóch chłopaków pogoniliśmy ale nic im nie zrobiliśmy , nie pobiliśmy itp.
Co może nam za to grozić jeżeli kilka osób nie ma 17 lat a inni mają?
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Poniżej 17. roku życia odpowiedzialność karna jest tylko za kilka przestępstw jak zabójstwo, zamach stanu itd. - a więc w wypadku młodszych są raczej stosowane środki wychowawcze etc jak poprawczaki.

Ale coś ściemniasz, policja nie wjeżdża na sygnale i nie obstawia miejscowości bez powodu, musiało coś poważniejszego się stać. Skoro nic nie zrobiliście to nic wam nie może grozić, to chyba jasne i możecie mówić całą prawdę. A jeśli zrobiliście to niestety nie napisałeś co więc nikt Ci nie pomoże w określeniu odpowiedzialności.
 

kamils234

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Napisałem że chodzi o to że ich pogoniliśmy. Ci którzy zostali przesłuchani mówią że chodzi o to że jeden chłopak zabral im pieniądze, telefon dokumenty i ich pobił. Wiem że mam być jako świadek tego zdarzenia.
 

enzzie

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
mój pokój
moim zdaniem puszczasz wała na maxa ;) ale dobra wróćmy do tematu

wiesz jeśli mu ni cnie zrobiliście tylko pogroziliście to tylko możecie mieć kuratora albo pouczenie i koniec ;)
lecz jeśli u coś zrobiłeś to lipa możesz iść do poprawczaka niestety
 

izuniakn

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
354
Punkty reakcji
0
Policja przyjeżdża na sygnale i to dwoma radiowozami, bo pogoniliście kogoś ?
Jakaś ściema..
Nic nie zrobiliście, to czego się boisz ?
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
jak byście pogonili tylko to na pewno by tyle policji nie przyjechało i na pewno by nie blokowali dróg. Aha a tak off top to frajerzy jestescie i cioty;] a czemu ?? bo w 20 na 2 osoby to już trzeba być mega wieśniakiem. Stań z kimś sam na sam to będziesz srał po gaciach, takie kozaki jesteście. Pogonić 2 osoby w 20 chłopa łatwo a teraz srasz przed policją.. hahahahaha ale pokazałeś klasę i kumple tez, idźcie co piaskownicy i na miejscu tych dwuch to bym CIę dorwał i pokazał jak wygląda "walka" gdzie wiekszość atakuje jednego;/ założe sie ze połowa z was miała super dresy i to wam dodawało poweru;/ a co isę tak cykasz?? przecież ponoć nic im nie zrobiliście;]
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Dostaliście kartki na przesłuchanie? A proszę napisz mi jaki paragraf tam jest wpisany.

P.S: jeżeli było tak jak piszesz ( w co nieco nie chce mi się wierzyć) to co najwyżej złamaliście ciszę nocną i wasze zgromadzenie było nielegalne. A za to co najwyżej mandat.
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
popieram Portos201.
Kozaki w 20stu.. ;]
Taki jestes cwaniak, pewnie nie raz spaliłes jointa, krzyczales hwdp, JP, chodzisz w drechach i rozpowiadasz pewnie, ze pier(...)dolisz policje, prawda?
Hahaha, smieszy mnie takie cos.. Gada swoje, a jak go powiną to odtrazu po gaciach sra ;] trzymaj się swojego, nie lubisz ich, to ich nie lub!
 
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Hehehehe - daj spokój. Nic Ci nie zrobią - ale policja lubi zazwyczaj straszyć takich dzieciaków. Sam kiedyś taki byłem. Możesz być spokojny - jedyne co Ci grozi to ewentualne problemy w domu :) Bądź jednak silny. Jeśli nic nie zrobiłeś, to nic Ci nie zrobią, bo nie mają do tego podstaw.

Zresztą - mi {cenzura} obiecali przedstawić materiały z zadym stadionowych i jak dotychczas jeszcze tego nie zrobili. A minęło kilka dobrych lat. Widocznie doszli do wniosku, że nie warto brudzić mi papierków, skoro ja już ich nie chcę sobie brudzić. A bywały takie czasy że komisariat z izbą dziecka i sądem były dla mnie niemalże domem w którym przebywałem przez większość czasu :) A szkoła?

Nie od dziś wiadomo, że prawdziwe życie to życie. Nie ważne czy w domu czy na ulicy - życie jest piękne bez względu na wszystko.

Respect młody - szanuj się!
 

INT3L

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
524
Punkty reakcji
13
Miasto
Wielkopolska
Otóż 3 tygodnie temu staliśmy po 22 godzinie w grupie 20 osobowej na pewnej drodze wsi która jest położona na uboczu i nadjechała policja na sygnale dwoma radiowozami , oczywiście wszyscy uciekliśmy, później dojechało kilka radiowozów i zablokowali wjazd do tej wsi później przeszukiwali całą okolice ale nic nie znaleźli , lecz do jednego kolegi weszli do domu i spisali tylko jego dane. Najdziwniejsze jest to że wczoraj do 5 osób przyjechała policja z wezwaniem na przesłuchanie. Podobno chodzi o to że wcześniej jacyś dwóch chłopaków pogoniliśmy ale nic im nie zrobiliśmy , nie pobiliśmy itp.
Co może nam za to grozić jeżeli kilka osób nie ma 17 lat a inni mają?

Nie ten dział.
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
Sam jesteś jak nie ten dział.Tylko sobie tym nabiłeś posta.Chyba będzie raport.Wrócę do sprawy
Może byli na policji i wszystko wyśpiewali i dodali jeszcze,że niby wy ich pobiliście...I może dlatego policja wzięła was.
 

INT3L

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
524
Punkty reakcji
13
Miasto
Wielkopolska
Sam jesteś jak nie ten dział.Tylko sobie tym nabiłeś posta.Chyba będzie raport.Wrócę do sprawy
Może byli na policji i wszystko wyśpiewali i dodali jeszcze,że niby wy ich pobiliście...I może dlatego policja wzięła was.

Dział się nazywa prawo w sieci, czyli np. dział dotyczy praw autorskich w Internecie, ściąganiu plików - konsekwencjach etc.
A tu jakaś sytuacja, że kolesie sobie chodzili.
No chyba, że wy z Matrixa jesteście. :p

Co do tematu nic wam nie zrobią. ;)
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
geniuszu czytaj z zrozumieniem a jak masz z tym problemy to w internecie jest dużo na to...

"To dział dla tych, którzy chcą się poradzić - czy dobrze robią, nie tylko w internecie ale także w rzeczywistym świecie!"

Wiesz co to rzeczywisty świat?? czy od kompa juz nie dochodzisz i to pojęcie jest CI obce:)
Pod każdym działem jest napisane o czym on jest, więc asowało by się najpierw z tym zaznajomić :)
 

dav12345

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2009
Posty
97
Punkty reakcji
0
nie ze nabijam sobie posta ale pierwsza wypowiedz Protosa201 byla za:cenzura:ista!!!!!!!! usmialem sie:) ale tak juz jest w 20 to zawsze beda kozakami a tak naprawde to zwykle pi zdy
 
W

wroneczki4

Guest
Przypuszczam, że albo ściemniasz, albo jesteś bardzo łatwy do przestraszenia, ale podejrzewam, że to pierwsze skoro uciekałeś przed policją.

A do tematu jeżeli nic nie zrobiłeś to po co uciekałeś?
Teraz czy popełniłeś przestępstwo? Oj... naturalnie, że ucieczka przed policjantem jest jak najbardziej przestępstwem.
I przy okazji ludzie, którzy nic nie zrobili nie uciekają przed policją....
 
Do góry